Przeczytaj oficjalny opis

L 'Vita-Salute San Raffaele To odnosi się do San Donato Hospital Group, otwarty w 1996 roku Wydział Psychologii, A następnie w 1998 roku Wydział Medycyny i Chirurgii aw 2002 Filozofia. Uczelnia charakteryzuje od jego pochodzenia ścisłej integracji nauki z badań w różnych i ważnych wyrażeń: badań podstawowych, filozoficznej, społecznej.

Misją "Vita-Salute San Raffaele jest odpowiedź na pytanie Quid est homo, w przekonaniu, że człowiek jest unikalnym biologiczne, psychologiczne i duchowe.

L 'Vita-Salute San Raffaele Obecnie jest uznawany za jeden z najbardziej prestiżowych włoskich uniwersytetów na świecie, cały czas na szczycie najważniejszych krajowych i międzynarodowych rankingach dotyczących jakości swojej oferty.

Jego wyjątkowość jest podana przez całkowitą integrację między badaniami, praktykowanie i nauczanie, która odróżnia całą swoją ofertą: - czy mówimy o kliniczna, dzięki imponującym parku naukowego laboratoriów do badań w biologii komórkowej i molekularnej, genomiki i proteomiki udziałem soma i psyche, z wydziałów neurologii, psychologii poznawczej, medycyny nuklearnej nastawione na identyfikację fizjologicznych ścieżek i ich skutków.

  • Czy mówimy o zawodzie, dzięki badaniom, które bada umysł, osoby i społeczeństwa w jej procesach społeczno-gospodarczych i wielu kontaktów, że to wiąże się z firmami i światem pracy.
Programy prowadzone przez:
Język angielski
Włoski
Location address
Via Olgettina, 58
Milan, Lombardy, 20132 IT
Social Media