University of Cagliari

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Założona w 1606 roku, w Uniwersytet w Cagliari Jest to uczelnia publiczna poświęcona oferując kompleksowe i unikalne edukacji publicznej, nowatorskich badań i programów edukacyjnych wieloboju dla społeczności studenckiej.

Te trzy podstawowe i splecione elementy są u podstaw naszej misji, które zapewniają naszym studentom żywotności intelektualnej, która zapowiada się największym atutem naszego uniwersytetu.

W ten sposób Uniwersytet Cagliari jest zobowiązana do prowadzenia i służąc swoją społeczność studencką o wspieraniu i promowaniu ich wiedzy, podczas gdy w tym samym czasie w oparciu i uczenia się z doświadczeń z przeszłości.

Wysoka jakość nauczania jest podstawowym znaczeniu dla naszej uczelni. Dzięki 6 wydziałów, 39, 40 absolwentów studiów licencjackich i 35 studiów podyplomowych, Uniwersytet w Cagliari główną misją jest zapewnienie swoim studentom wysokiej jakości system edukacji, który będzie lepiej przygotować ich do coraz bardziej globalnej społeczności.

Z około 400 umów międzynarodowych, w naszej uczelni, wraz z jego studentów i absolwentów, aktywnie uczestniczy w procesie edukacji, która łączy nasze lokalnej kultury z Europy i reszty świata.

Programy badawcze i stypendia są ważne w Uniwersytecie systemu edukacji w Cagliari i do ekspansji lub naszego rozumienia świata. Nasza uczelnia aktywnie z zadowoleniem przyjmuje i wspiera pogłębienie myśli intelektualnej i wspiera naszych wydziałów i studentów w promowaniu wiedzy i realizacji nowych pomysłów.

Uniwersytet w Cagliari jest zobowiązana do udostępniania wyników swoich badań i rozwoju w wiedzy i poprawy życia społecznego, gospodarczego, kulturalnego i intelektualnego Cagliari i regionu Sardynii.

Dzięki wyjątkowej studentów, wydziałów, pracowników i administratorów, nasza uczelnia jest w stanie skutecznie wykonywać swoją misję akademicką. Jest on otwarty dla utalentowanych ludzi ze wszystkich środowisk i wartości i ustawia się być instittution na podstawie zasług, które obsługuje otwarte pytanie, jak wel jak uczciwość, dbałość i doskonałości we wszystkich przedsięwzięciach.

Uniwersytet w Cagliari i jego obecna struktura

Obecnie Uniwersytet w Cagliari ma następujące wydziały:

Wydział Biologii i Farmacji Wydział Budownictwa i Architektury Wydział Medycyny i Chirurgii Wydział Nauk Wydział Nauk Ekonomicznych, Prawa i Nauk Politycznych Wydział Humanistyczny

Uniwersytet Caglari jest stanem publicznego University i ma około 31102 uczestniczących studentów, ponad 1000 nauczycieli i ponad 1000 specjalistów, w tym techniczno-administracyjnych pracowników.

Poza tym, co roku odwiedza około 200 profesorów dojść do Uniwersytetu w Cagliari.

W tej chwili Uniwersytet w Cagliari jest jednym z największych przedsiębiorstw w regionie Sardynia, dzięki swojej polityce międzynarodowej, badań i licznych umów z prestiżowych uniwersytetów w Europie i na całym świecie. Zalety studiowania na Uniwersytecie w Cagliari są jego doskonałości akademickiej, jej innowacyjnych programów wymiany, jego możliwości, jego wyposażenie (w tym wszystkich poziomów i typów obiektów sportowych), jego położenie na wybrzeża Sardynii i niskie koszty utrzymania.

Lokalizacje

Cagliari

University of Cagliari

Address
Via Università, 40,
09124 Cagliari, Sardynia, Włochy
Telefon
+39 070 6751