Przeczytaj oficjalny opis

Test Uniwersytet w Parmie jest State University. Jako taka, jest samorządną i ma administracyjną, organizacyjną i rachunkowości autonomię, świadcząc usługi dla ogółu społeczeństwa. 13 marca 962 roku cesarz Ottonian I przyznać UBERTO, biskupa Parmy wszczęciu Uniwersytecie w "Dyplom" - dokumentu, który udzielił biskupowi uprawnienia do zarządzania i wybierania przywódców prawnych ("eligere i ordinare notarios") , Dokument ten był podstawą tworzenia instytucji edukacyjnej, która przetrwa wieki później, i nadal jest w archiwach w Parmie Biskupa dzisiaj.

Test Uniwersytet posiada 18 wydziałów, 35 kierunków studiów, pierwsze jednego cyklu 6 kierunków studiów, kierunków studiów 38 sekund, Jak również wielu Podyplomowe Podyplomowe Nauczycieli szkół, szkolenia, Stopni kilku Mistrzów i Badań doktoratów (doktora).

Studenci mogą wybierać pomiędzy kursów: Nauki humanistyczne, ekonomii, inżynierii i architektury, żywność i rolnictwo, prawo i Spraw Socjalnych, fizyczne i matematyczne nauk przyrodniczych, medycyny i chirurgii, farmacja, weterynaria.

Idealny rozmiar Uniwersytetu (30000 studentów, z ponad 5000 absolwentów rocznie, a około 2000 studentów i kadry naukowej członków) oraz warunków życia w Parmie przyciągnąć dużą liczbę studentów z całych Włoch. Ponad dwie trzecie naszych zarejestrowanych studentów pochodzi z zewnątrz, Parmy i prowincji Parma, co plasuje Uniwersytet w najwyższej rangi dla najbardziej przyciąga studentów nierezydentów w kraju.

Różne lokalizacje Uniwersytecie studenci mogli uczyć się w komfortowych i efektywnych struktur w pobliżu terenów zielonych, takich jak Kampus: Obszar 77 ha na południe od miasta nastawienie deparments naukowych, nasz Kampus składa się z działów, nowoczesnych i dobrze wyposażonych salach wykładowych, wygodne obszarów badań, zaawansowanych technologicznie laboratoriach oraz centrum CNR - jak również obiektów kilka sportowych, centrum konferencyjne i stołówka. Ten znaczący Połączenie struktur i ludzi jest absolutnie wyjątkowa na włoskiej scenie uniwersyteckiej.

Drugi Uniwersytet Osada znajduje się w sercu miasta z centralnego budynku Uniwersytetu, w którym mieści rektorat, urzędach i na Wydziale Prawa. W samym sercu miasta znajduje się też w szkole medycznej, w obszarze szpitalu, Wydział Ekonomii, sztuki, listów, Historia i Wydział Nauk Społecznych i starożytnej kultury, filozofia, wykształcenie i Nowoczesne Języki Departament. Wreszcie Departament Weterynaria znajduje się w bezpośrednim północno-zachodnich obrzeżach miasta.

W samym sercu miasta, centralny budynek Uczelni mieści się rektorat, biura administracyjne i prawo. Szkoła Medyczna jest również w mieście, znajduje się w szpitalu, a ekonomia i nauki polityczne są obok Parco Ducale. Sztuki i Filozofia i psychologia mają swoje kampusy w centrum starego miasta, a Weterynaria znajduje się w bezpośrednim północno-zachodnich obrzeżach miasta.

Działania i udogodnienia Uniwersytetu w Parmie przyciągnąć udziału coraz większej studentów. Są to usługi informacyjne i doradztwo zawodowe, które pomogą uczniom w ich wybory dotyczące uniwersyteckich, dobrych relacji z zagranicznymi uczelniami i ożywionej wymiany studentów w zakresie programów społecznych, w tym wielu dostępnych stypendiów. Biblioteki, laboratoria komputerowe i punkty dostępu do Internetu, akademiki i stołówki, praca w niepełnym wymiarze godzin, zajęcia kulturalne, bezpłatny numer, a po ukończeniu studiów Kariera doradztwa są dostępne dla studentów - wraz z wywiadów i krótkich kursów, które pomogą naszym absolwentom na znalezienie pracy.

Wiele obiektów są dostępne dla studentów, aby poprawić jakość studiów i życia uniwersyteckiego. Niektóre z nich są darmowe e-mail i usługi ad hoc dla studentów niepełnosprawnych, kursy językowe w Foreign Language Centre. Studenci mogą także zapisać się na egzaminy za pośrednictwem Internetu, pobrać formularze administracyjne lub dostępu prywatnego e-mail dostarczane do każdego studenta przez Uniwersytet, tworząc w ten sposób szybki i dokładny kanał komunikacji.

Uniwersytet w Parmie strona oferuje studentom regularnie aktualizowane informacje i idealny interfejs do komunikacji z Uniwersytetu.

Studenci mają i wiele możliwości w sporcie są prowadzone na Uniwersytecie w Parmie CUS z kursów we wszystkich dziedzinach w zakresie konstrukcji - Nasz basen, tor lekkoatletyczny, korty tenisowe, boiska do piłki nożnej, golfa, korty stoczni koszykówki, boiska do rugby, itp

Muzea, takie CSAC w Abbazia z Paradigna (www.csacparma.en) Z imponującą kolekcją włoskich dzieł sztuki (od projektowania, architektury, ilustracja, reklama, fotografia), ogrody botaniczne, muzea nauki przyrodnicze i inne zbiory naukowe, a następnie chór uniwersytecki: są to zajęcia kulturalne, a także zbadanie możliwości ,

Studenci zagraniczni będą mile widziane w programie Erasmus i międzynarodowe przy kościele San Francesco, w samym sercu miasta, a oni skorzystać z kursów językowych, zwłaszcza włoskich nauczanych pomóc studiów akademickich.

Dwa z tych kierunków studiów Poziom II są całkowicie w języku angielskim, podczas gdy rośnie oferta kursów języka angielskiego prowadzonych Architektury Master of Science Course, w kursach inżynierii oraz w kursach humanistyczne też.

Programy prowadzone przez:
Język angielski
Włoski

Ta szkoła oferuje również:

MA

University of Parma

Kurs „Inżynieria komputerowa, elektroniczna i telekomunikacyjna” został opracowany zgodnie z najnowszymi reformami legislacyjnymi kursów uniwersyteckich i stanowi najnows ... [+]

Oficjalny opis programu

Inżynieria komputerowa, elektroniczna i telekomunikacyjna

Kurs „Inżynieria komputerowa, elektroniczna i telekomunikacyjna” został opracowany zgodnie z najnowszymi reformami legislacyjnymi kursów uniwersyteckich i stanowi najnowszy rozwój o ugruntowanej tradycji. W ciągu ostatnich dwudziestu lat University of Parma oferował kursy na różnych poziomach inżynierii komputerowej, inżynierii elektronicznej i inżynierii telekomunikacyjnej, z niezwykle pozytywnymi możliwościami zatrudnienia i kariery. Długoterminowe monitorowanie kariery absolwentów i danych z Consorzio Alma Laurea świadczą o ich sukcesie w miejscu pracy. Kurs stopniowy składa się z trzech modułów:... [-]

Włochy Parma
Październik 2019
Włoski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Parma

Rok Fundacji to pełny program przygotowujący do zanurzenia dla studentów z zagranicy, którzy chcą zapisać się na University of Parma lub dowolny Uniwersytet Włoski lub Ko ... [+]

Oficjalny opis programu

Rok założenia

Rok Fundacji to pełny program przygotowujący do zanurzenia dla studentów z zagranicy, którzy chcą zapisać się na University of Parma lub dowolny Uniwersytet Włoski lub Konserwatorium Muzyczne. Jest organizowany we współpracy z A. Boito Music Conservatory w Parmie.

Adresowany jest do potencjalnych studentów posiadających dyplom ukończenia szkoły średniej, ale którzy mają luki językowe lub kulturowe i / lub mniej niż 12 lat nauki w szkole, zgodnie z wymogami prawa, aby uzyskać dostęp do uniwersytetu we Włoszech.

Dzięki temu programowi zagraniczni studenci będą mieli możliwość:... [-]

Włochy Parma
Październik 2019
Włoski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

MSc

University of Parma

Kurs w dziedzinie ekonomii i zarządzania ma na celu dostarczenie swoim studentom wiedzy i umiejętności przydatnych w zrozumieniu zarządzania przedsiębiorstwem, podążając ... [+]

Oficjalny opis programu

Kurs w dziedzinie ekonomii i zarządzania ma na celu dostarczenie swoim studentom wiedzy i umiejętności przydatnych w zrozumieniu zarządzania przedsiębiorstwem, podążając za kilkoma profilami i obszarami zastosowań. Kurs ten jest reorganizacją poprzednich, tj. Business Management, Economics and Finance, Economics and Management and Economics and Management. Taka reorganizacja została przeprowadzona w pełnej zgodności z nowymi obowiązkami dekretu ministrów włoskich (DM) 270/04. W związku z tym kurs magisterski z ekonomii i zarządzania jest przede wszystkim pełnym spadkobiercą wyżej wymienionych kursów. Szczególne możliwości dalszego kształcenia w niektórych dziedzinach ekonomii inne oferowane kursy są odnawiane poprzez aktywację określonych programów nauczania. Uczniowie muszą wybrać program nauczania, w którym chcą uczestniczyć po rejestracji w drugim roku, w następujący sposób: - Program nauczania ekonomii biznesu (CLEA, z włoskiego akronimu) ma na celu edukowanie i szkolenie swoich studentów i absolwentów, aby byli specjalistami posiadającymi szczególne umiejętności w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem, zwłaszcza w zakresie zarządzania i systemów ICT;... [-]

Włochy Parma
Październik 2019
Włoski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Parma

Studia magisterskie w zakresie bezpieczeństwa żywności i zarządzania ryzykiem żywności to kurs drugiego stopnia (magisterium), w całości prowadzony w języku angielskim, w ... [+]

Oficjalny opis programu

Drugi cykl studiów magisterskich w zakresie bezpieczeństwa żywności i zarządzania ryzykiem żywności

Studia magisterskie w zakresie bezpieczeństwa żywności i zarządzania ryzykiem żywności to kurs drugiego stopnia (magisterium), w całości prowadzony w języku angielskim, wspólnie oferowany przez University of Parma we współpracy z Uniwersytetem Bolońskim, Katolickim Uniwersytetem Piacenza, Uniwersytetem w Modenie i Reggio Emilia, Uniwersytet w Ferrarze.

Kurs jest oferowany w obszarze Nauk o Żywności i Technologii i ma na celu przygotowanie eksperta ds. Bezpieczeństwa żywności, konkretnej liczby poświęconej ocenie ryzyka i zarządzaniu ryzykiem żywności, w nowoczesnej perspektywie, która obejmuje wszystkie niedawne przejęcia wszystkich powiązanych nauk do tego zalicza się nie tylko chemię, technologię i mikrobiologię żywności, ale także odżywianie, toksykologię, prawo, ekonomię, logistykę, matematykę.... [-]

Włochy Parma
Skontaktuj się ze szkołą
Włoski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Parma

Magister zarządzania systemami jakości żywności i gastronomii (jakość żywności) jest częścią procesu doskonalenia włoskiego przemysłu rolno-spożywczego, który uznaje Parm ... [+]

Oficjalny opis programu

Magister Zarządzania Systemami Żywnościowymi Jakości i Gastronomii (Jakość Żywności)

Magister zarządzania systemami jakości żywności i gastronomii (jakość żywności) jest częścią procesu doskonalenia włoskiego przemysłu rolno-spożywczego, który uznaje Parmę za jeden z najważniejszych klastrów przemysłowych we Włoszech, znany jako „włoska dolina żywności” ” To w Dolinie Żywności powstała unikalna wiedza na krajowej scenie rolno-spożywczej połączona z odpowiednią uwagą studentów, którzy postrzegają tę przemysłową rzeczywistość jako konkretny profesjonalny punkt sprzedaży.... [-]

Włochy Parma
Październik 2019
Włoski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Parma

International Business and Development (IBD) to kurs pierwszego stopnia, który ma być nauczany i badany wyłącznie w języku angielskim na University of Parma we Włoszech. ... [+]

International Business and Development (IBD) to drugi stopień w dziedzinie ekonomii i biznesu (LM77-Ekonomia i nauki biznesowe), nauczany i badany w całości w języku angielskim, oferowany przez Wydział Ekonomii Uniwersytetu w Parmie.

Jest to kurs dwuletni, a po pomyślnym ukończeniu absolwenci otrzymują certyfikat „laurea magistrale” lub drugiego stopnia.

IBD jest przeznaczony dla kandydatów z różnych środowisk akademickich i ma na celu zapewnienie gruntownego oparcia w międzynarodowej ekonomii i globalnym rozwoju.

Uczniowie IBD są zachęcani do zdobywania doświadczenia za granicą w ciągu dwóch lat akademickich i mogą skorzystać z wielu możliwości.... [-]

Włochy Parma
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Parma

Master of Science (MS) w inżynierii komunikacji to dwuletni kurs magisterski. Jego celem jest zapewnienie gruntownego oparcia w technologii informacyjno-komunikacyjnej (I ... [+]

Master of Science (MS) w inżynierii komunikacji to dwuletni kurs magisterski. Jego celem jest zapewnienie gruntownego oparcia w technologii informacyjno-komunikacyjnej (ICT), przy jednoczesnym podkreśleniu metodologicznego podejścia do analizy i projektowania złożonych systemów. Pierwszy rok kursu zapewnia potencjalnemu Inżynierowi Komunikacji solidne podstawowe narzędzia, a jednocześnie umożliwia znaczną przestrzeń interdyscyplinarnemu uczeniu się, dając uczniom możliwość uczestniczenia w kursach z innych programów, takich jak inżynieria lub ekonomia. Drugi rok koncentruje się na konkretnych zaawansowanych dyscyplinach w dziedzinie inżynierii komunikacji i końcowej rozprawie.... [-]

Włochy Parma
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Parma

Studia drugiego stopnia w zakresie finansów i zarządzania ryzykiem (FRIM) mają na celu wytwarzanie ekspertów w zarządzaniu produktami i portfelami finansowymi, w analizie ... [+]

Oficjalny opis programu

Finanse i zarządzanie ryzykiem (FRIM)

Program studiów magisterskich w zakresie finansów i zarządzania ryzykiem (FRIM) oferuje wymagające kursy w zakresie zarządzania produktami i portfelami finansowymi, analizy i zarządzania ryzykiem bankowym i finansowym oraz, bardziej ogólnie, ryzyka ekonomicznego firmy, zarządzania finansami instytucje, analiza i zarządzanie ryzykiem ubezpieczeniowym, finansowanie ilościowe i obrót akcjami i instrumentami pochodnymi, globalne finanse i geopolityka.

Dyplom magistra oferuje również wiele możliwości rozwoju zawodowego jako firmy zarządzające aktywami; nadzorcy systemów finansowych i firmy ratingowe; biura techniczne i biura programistyczne organizacji i firm w systemie finansowym; doradztwo w obszarze finansowym i ubezpieczeniowym; zarządzanie ryzykiem biznesowym i procesami ubezpieczeniowymi; zarządzanie portfelem; Usługi analizy finansowej; zarządzanie finansowe przedsiębiorstw przemysłowych i handlowych; konsultant biznesowy; pośrednik i agent ubezpieczeniowy; operator bankowy; prywatny bankier; operator giełdy.... [-]

Włochy Parma
Październik 2019
Włoski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Studia menedżerskie

University of Parma

Program licencjacki w zakresie nowoczesnych języków obcych i cywilizacji ma na celu zapewnienie studentom dogłębnej znajomości dwóch europejskich języków obcych, a także ... [+]

Program licencjacki w zakresie nowoczesnych języków obcych i cywilizacji ma na celu zapewnienie studentom dogłębnej znajomości dwóch europejskich języków obcych, a także dziedzictwa kulturowego ich powiązanych cywilizacji. Oferuje również możliwość zdobycia dobrej znajomości języka trzeciego.

[-]
Włochy Parma
Październik 2019
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Parma

Master's Degree in Architecture łączy teoretyczną dogłębną analizę niektórych przedmiotów przygotowawczych dla działalności zawodowej z silnym cięciem aplikacji techniczn ... [+]

Typ: Kurs magisterskiCzas trwania: 2 lataKredyty: 120Klasa kursu: LM-4Dostęp: bezpłatny

Master's Degree in Architecture łączy teoretyczną dogłębną analizę niektórych przedmiotów przygotowawczych dla działalności zawodowej z silnym cięciem aplikacji technicznych. Nauki różnych dyscyplin projektowania (kompozycja architektoniczna, renowacja, urbanistyka i technologia architektoniczna i budowlana) są zorganizowane w laboratoriach, w których uczący się, wspierany przez część nauczania teoretycznego, wykonuje w harmonogramie lekcji aktywność aplikacji, tak aby student nabył bardziej specjalistyczną wiedzę, ale także umiejętności, aby zaprojektować złożone i eksperymentalne rozwiązania.... [-]

Włochy Parma
Wrzesień 2019
Włoski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Parma

Program magisterski z chemii oferowany przez University of Parma zapewnia wszechstronną edukację i szkolenia skoncentrowane na najnowocześniejszych aspektach chemii. Ofer ... [+]

Program magisterski z chemii oferowany przez University of Parma zapewnia wszechstronną edukację i szkolenia skoncentrowane na najnowocześniejszych aspektach chemii.

Oferowane kursy obejmują klasyczną syntezę

Program ten ma do wyboru dwa programy nauczania, tj. Chemię biomolekularną i chemię materiałową. W obu przypadkach Program obejmuje 12 kursów obejmujących podejścia teoretyczne i eksperymentalne.

Efekty uczenia się są oceniane przez 11 egzaminów. Program obejmuje wybór przedmiotów do wyboru i sześciomiesięczny staż, który wymaga sporządzenia końcowego szczegółowego raportu (rozprawy) oraz jego prezentacji i dyskusji przed komisją egzaminacyjną.... [-]

Włochy Parma
Październik 2019
Włoski,Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Parma

Drugi stopień z chemii przemysłowej na University of Parma ... [+]

Chemia przemysłowa, która jest korzystna dla ludzkości. Drugi stopień z chemii przemysłowej na University of Parma Jednym z najbardziej znanych jest jedno z najważniejszych badań energooszczędnych i wysoce selektywnych procedur syntezy, koncentrujących się na ograniczaniu wpływu na środowisko i uzyskiwaniu wysokiej jakości produktów dla różnych sektorów. Program ten składa się z 11 przedmiotów obowiązkowych z co najmniej jednym kursem i laboratorium końcowego trwającym co najmniej sześć miesięcy. Program studiów drugiego stopnia w dziedzinie chemii przemysłowej przygotowuje absolwenta do kariery zawodowej w dziedzinie chemii przemysłowej, z możliwością zatrudnienia w R... [-]

Włochy Parma
Październik 2019
Włoski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Parma

Studia magisterskie w zakresie handlu i marketingu konsumenckiego zostały założone w 2005 roku. Był to pierwszy tytuł magistra marketingu we Włoszech i został zaprojektow ... [+]

Gdzie: Parma, Włochy

Język instrukcji: Italiano

Czas trwania: 2 lata

Maksymalna liczba studentów: 180

Warunki przyjęcia: Kurs jest prowadzony w języku włoskim, który jest językiem wymaganym również w teście wstępnym. Test wstępny to egzamin, który powinien odbywać się osobiście i jest przeprowadzany dwa razy w roku, w lipcu i październiku. Kandydaci powinni posiadać dyplom w dziedzinie biznesu lub ekonomii lub statystyki, z co najmniej 8 punktami ECTS w marketingu, aby ubiegać się o udział w teście. Wymagania są szczegółowo opisane w języku włoskim, tutaj: href = "https://cdlm-tcm.unipr.it/it/iscriversi/test-di-ammissione-e-bando... [-]

Włochy Parma
Wrzesień 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Parma

Ten Master of Science in Electronic Engineering ma na celu stworzenie absolwentów o wysokim poziomie specjalizacji w różnych dziedzinach. Naszym celem jest pomóc Ci zrozu ... [+]

Misja i cele

Ten Master of Science in Electronic Engineering ma na celu stworzenie absolwentów o wysokim poziomie specjalizacji w różnych dziedzinach. Naszym celem jest pomóc Ci zrozumieć, jak to robić, rozumieć i promować innowacje technologiczne.

Kurs opiera się na następujących podstawowych zasadach: szkolenia techniczne, systemy techniczne i komponenty (analogowy, mieszany sygnał i cyfrowy układ scalony, projektowanie systemów wbudowanych, oprzyrządowanie elektroniczne, czujniki, wytwarzanie energii i dystrybucja, maszyny elektryczne i systemy energii odnawialnej, niezawodność).... [-]

Włochy Parma
Wrzesień 2019
Włoski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Parma

Master of Science in Computer Engineering ma na celu przeszkolenie wysoko wykwalifikowanej profesjonalnej postaci, zdolnej do pracy w technologiach informacyjnych i autom ... [+]

Master of Science in Computer Engineering ma na celu przeszkolenie wysoko wykwalifikowanej profesjonalnej postaci, zdolnej do pracy w technologiach informacyjnych i automatyzacji oraz we wszystkich sektorach aplikacji, które umożliwiają te technologie. Absolwent będzie zatem w stanie, dzięki swoim solidnym przygotowaniom, stawić czoła wyzwaniom rynku pracy, które będą oferować ważne możliwości w związku z technologiczną innowacją społeczeństwa informacyjnego.

Plan studiów jest podzielony na trzy obszary specjalizacji określone w programach nauczania: systemy informacyjne zorientowane na Internet (Sistemi informativi orientati ad Internet), Automation (Automazione) i Informatyka przemysłowa (Informatica industriale). Działania edukacyjne i szkoleniowe obejmują również projekty dotyczące najnowocześniejszych technologii (takich jak np. Uczenie maszynowe, analizy, systemy adaptacyjne, systemy wieloagentowe itp.) Prowadzone w laboratoriach uniwersyteckich i firmach zewnętrznych.... [-]

Włochy Parma
Październik 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Parma

Magister inżynier inżynierii roślin i maszyn przemysłu spożywczego ma służyć jako cele szczegółowe: ... [+]

Typ: Kurs magisterski Czas trwania: 2 lata Ćwiczenia: LM-33 - Ćwiczenia II stopnia z inżynierii mechanicznej Kredyty: 120 Dostęp: bezpłatny

Magister inżynier inżynierii roślin i maszyn przemysłu spożywczego ma służyć jako cele szczegółowe:

stworzenie postaci z solidnym przygotowaniem w sektorach charakteryzujących projektowanie maszyn dla przemysłu spożywczego, projektowanie i zarządzanie zakładami dla przemysłu spożywczego oraz zarządzanie procesami produkcji żywności;komplementarny nacisk położony na pogłębienie opakowania i jego trwałość, modele symulacyjne wspierające projektowanie i zarządzanie zakładami przemysłu spożywczego i związanymi z nimi działaniami związanymi z sektorem spożywczym.... [-]
Włochy Parma
Wrzesień 2019
Włoski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Parma

Kulturowym i zawodowym celem studiów w zakresie inżynierii zarządzania jest stworzenie profesjonalistów, którzy są w stanie wypełnić role organizacyjne i kierownicze, dla ... [+]

Typ: kurs stopniowyCzas trwania: 3 lataKlasa: L-9 - Klasa stopni w inżynierii przemysłowejKredyty: 180Dostęp: bezpłatny (Wymagany jest nieselektywny test orientacji)

Kulturowym i zawodowym celem studiów w zakresie inżynierii zarządzania jest stworzenie profesjonalistów, którzy są w stanie wypełnić role organizacyjne i kierownicze, dla których wymagane są podstawowe umiejętności technologiczne.

Profil kulturowy charakteryzuje się interdyscyplinarną, elastyczną i systemową mentalnością: funkcje, które inżynier zarządzania ma wykonywać, dotyczą monitorowania procesów innowacji i zmian, które w coraz większym stopniu charakteryzują systemy biznesowe w ich elementach fizycznych , organizacyjne i informacyjne.... [-]

Włochy Parma Altavilla Vicentina
Wrzesień 2019
Włoski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Parma

Kurs Stopnia Nauki o Żywności i Technologii ma na celu stworzenie absolwentów posiadających dobrą podstawową i praktyczną wiedzę w głównych sektorach nauki o żywności i t ... [+]

Typ: kurs pierwszego stopniaKlasa ukończenia: L-26Czas trwania: 3 lataKredyty: 180Dostęp: Ograniczony: z zapisaniem zgodnie z ostatecznym porządkiem chronologicznym

Kurs Stopnia Nauki o Żywności i Technologii ma na celu stworzenie absolwentów posiadających dobrą podstawową i praktyczną wiedzę w głównych sektorach nauki o żywności i technologii. Absolwenci zdobędą kompetencje operacyjne w zakresie technicznych i kierowniczych ról zawodowych oraz działań wspierających w zakresie kontroli przetwarzania żywności i produkcji w przemyśle, laboratoriach i usługach w sektorze produkcji żywności.

Pod koniec kursu absolwenci nauki o żywności i technologii zdobędą:... [-]

Włochy Parma Altavilla Vicentina
Wrzesień 2019
Język angielski,Włoski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Parma

Magister zarządzania biznesem (IT: Amministrazione e Direzione Aziendale), dostarczony przez University of Parma , to dwuletni program, którego celem jest umożliwienie st ... [+]

Magister zarządzania biznesem (IT: Amministrazione e Direzione Aziendale), dostarczony przez University of Parma , to dwuletni program, którego celem jest umożliwienie studentom podjęcia kariery administracyjnej i kierowniczej w różnych dziedzinach ( audyt , księgowość , doradztwo , podatki i fiskalne itp.).

Kurs ma inną strukturę dla studentów uczestniczących i nieuczestniczących . W pierwszym przypadku program oferuje ambitne możliwości stymulowania debaty i dyskusji wśród uczniów i nauczycieli, takie jak liczne prace projektowe, które charakteryzują ścieżkę ucznia, a także możliwość przeprowadzania wywiadów z głównymi firmami na danym terytorium (a nie tylko terytorium) bezpośrednio na Uniwersytecie, podczas jednego z kilku dni stażowych organizowanych przez cały rok.... [-]

Włochy Parma
Październik 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Address
Parma, Emilia-Romagna, Włochy