STAR Studium ArchitecturAe Florence Design School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

NOWA KONCEPT SZKOŁY

O nas

Unikalna koncepcja szkoły wywodzi się z połączenia wykładów akademickich na kursach i pracy nad autentycznymi projektami z klientami i dostawcami

- inspekcje na miejscu i doświadczenie na miejscu - wraz z wizytami w warsztatach, laboratoriach, fabrykach i sklepach. Kursy uwzględniają wyniki najważniejszych międzynarodowych badań naukowych z zeznaniami światowej sławy projektantów i architektów. Niemal wszystkie nowe pomysły inspirowane są dziełami sztuki i ich artystami. Oprócz zajęć naukowych i praktycznych czytamy razem i omawiamy teksty o filozofii, artystach, sprawach bieżących i najnowszych tendencjach w projektowaniu i architekturze.

Nasza firma to studio architektoniczne i projektowe zlokalizowane we Florencji. Wybraliśmy to wspaniałe miasto z wielu powodów.

Przede wszystkim dlatego, że centralna lokalizacja Florencji pozwala nam odwiedzać, studiować i pracować w wielu innych miastach, takich jak Mediolan, Rzym i Wenecja, gdzie rozwinęliśmy intensywne relacje robocze. W rzeczywistości geograficzne położenie Florencji zapewnia szybki i łatwy dostęp do wszystkich części Włoch.

Po drugie, ponieważ powstał tu włoski projekt międzynarodowy, w którym najciekawszy kontekst historyczny spotkał się z wizją przyszłości.

Po trzecie, ponieważ jest najbardziej emocjonalnym miastem we Włoszech.

Ponadto nasza lokalizacja znajduje się w "Via degli Artisti", wielkiej artystycznej dzielnicy miasta, znanej z historii produkcji artystycznej.

Specyfiką naszych kursów jest łączenie nauczania i międzynarodowego doświadczenia zawodowego z wykładami teoretycznymi.

Dzięki praktycznemu podejściu do pracy i zwiedzaniu miasta z projektowaniem na miejscu, nasi profesorowie uczą różnych aspektów związanych z rozwojem projektów zarówno w zakresie projektowania (meble i wnętrze), jak i architektury.

DOWIEDZ SIĘ, ZROBIĆ

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Włoski

Zobacz programy magisterskie » Widzieć Kursy »

Programy

Ta szkoła oferuje również:


Magister we wnętrzu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok October 2019 Włochy Florence

Obudź się do piękna koncentruje się na wielkie pytania "piękno" i jego tożsamości z zaawansowanych metod w składzie projektu. Po wprowadzeniu do planowania terenu, kurs rozszerza się o kilka tematów, takich jak domy, zielone powierzchnie wystawowe, międzynarodowy salon wystawowy, zrównoważone biura i przestrzenie duchowe, wyznaczające wyraz głębokiej wiedzy o przestrzeni, kształtach i świetle jako narzędziach do ekspresji. naszego wewnętrznego ja i klienta. [+]

Mistrz koncentruje się na wielkich zagadnieniach "Piękna" i jego tożsamości z zaawansowanymi metodami w kompozycji. Po wprowadzeniu do planowania terenu, kurs rozszerza się o kilka tematów, takich jak domy, zielone powierzchnie wystawowe, międzynarodowy salon wystawowy, zrównoważone biura i przestrzenie duchowe, wyznaczające wyraz głębokiej wiedzy o przestrzeni, kształtach i świetle jako narzędziach do ekspresji. naszego wewnętrznego ja i klienta.

Szkicowanie: spójrz głęboko w swoją kreatywność

Ten kurs ma pomóc nam zrozumieć kluczowe elementy międzynarodowych projektów aranżacji wnętrz. Poprzez szybkie rysowanie podstawowych elementów kształtu, wchłaniamy lub wyrażamy istotę pomysłów projektowych.... [-]


Kontakt

Studium Architecturae Florence Design School

Strona internetowa https://www.studiumarchitecturae.com/florence-design-school
Telefon + 39 055 2692248