Przeczytaj oficjalny opis

Szwajcarska Szkoła Zarządzania, Rzym, Włochy

Magia dzieje się w Rzymie!

Swiss School of Management jest w pełni akredytowanym prywatnym instytutem szkolnictwa wyższego znajdującym się na kampusie Uniwersytetu Waszyngtońskiego w historycznym centrum Rzymu. Mamy zróżnicowane ciało studentów z całego świata, studiujących nasze akredytowane programy magisterskie i licencjackie z zarządzania przedsiębiorstwem.

Akredytacje:

SSM jest szkołą zatwierdzoną przez UNESCO / Międzynarodowe Stowarzyszenie Uniwersytetów

SSM jest akredytowany przez IACBE USA.

SSM jest certyfikowaną instytucją szkolnictwa wyższego, certyfikowaną przez EduQua

SSM jest akredytowaną instytucją przez Departament Spraw Weteranów USA

W Swiss School of Management naszym celem jest pobudzanie pragnienia wiedzy, budowanie pewności siebie i zapewnianie innowacyjnych zajęć i materiałów w odpowiednim czasie. Oferujemy szeroki wybór kursów i programów akademickich i zawodowych. Udana kariera wymaga solidnych podstaw wiedzy biznesowej. Dlatego nie tylko skutecznie uczymy podstaw biznesu, ale idziemy o krok dalej, aby zapewnić rozwój twoich umiejętności przywódczych.

Naszym celem jest zapewnienie uczniom prawdziwego doświadczenia w klasie. W SSM będziesz symulować prawdziwe wyzwania, przed którymi stoją liderzy biznesu, gdy jesteś wezwany do analizowania danych, opracowywania alternatyw, tworzenia i obrony twoich rekomendacji oraz wykonywania. Udaje nam się osiągnąć ten cel nie tylko dzięki studiom przypadków, ale także dzięki niezwykłym członkom międzynarodowych wykładowców, którzy wzbogacają nasze kursy o prawdziwe doświadczenie przygotowujące Cię do świata biznesu lepiej niż jakikolwiek program oparty na wykładach.

W naszej ofercie kursów splatamy wizyty firmowe, wykładowców gościnnych i prelegentów z branży lub kierunku studiów. Ponadto każdy kurs obejmuje połączenie elementu przywództwa, etyki i przedsiębiorczości, który pozwoli kandydatom zmienić koncepcje w decyzje, wiedzę do działania i pomysłów na zmianę, zapewniając możliwość zastosowania tego, czego nauczyłeś się w klasie, do prawdziwego życia. W każdej klasie otworzymy Twój umysł na to, jak naprawdę działa świat biznesu, przyczyniamy się do Twojego profesjonalnego wyglądu i zachowania.

Nasz kompleksowy program nauczania jest dodatkowo wspierany przez podkreślanie praktycznych umiejętności, takich jak prezentacja i wystąpienie publiczne, wrażliwość kulturowa i praca zespołowa. Po ukończeniu naszego uznawanego na całym świecie stopnia, nasi studenci; władać szerokim zakresem międzynarodowych koncepcji zarządzania, myśleć strategicznie, rozumieć sztukę motywacji i mieć zdolność do przeprowadzania niezależnych analiz biznesowych i opracowywania rozwiązań złożonych problemów biznesowych.

Zapraszamy do przeglądania naszej strony internetowej http: /ssm.swiss, ponieważ jesteśmy pewni, że przekonasz się, że dyplom SSM zapewni ci wyjątkową i cenną okazję do wykształcenia, aby pomóc ci w osiągnięciu najwyższych aspiracji zawodowych.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:


Swiss School of Management, Rome Italy

Ten wyjątkowy program magisterski jest jedyny w swoim rodzaju. Różni się od innych programów Luxury Management silnym składnikiem zagadnień praktycznych, obejmując nie ty ... [+]

Master of Luxury Management, Innovation and Branding

Pomimo światowego kryzysu gospodarczego sprzedaż dóbr luksusowych rośnie na całym świecie. Więcej niż symbol, dobra luksusowe wskazują na sukces, przewagę, przywilej, smak i marzenia. Rynek luksusów polega na zrozumieniu, zarządzaniu i rozwijaniu tego wyjątkowego sektora przez menedżerów.

Nasz magister zarządzania luksusami, innowacji i brandingu został zaprojektowany specjalnie dla studentów aspirujących do kariery w sektorze luksusowego zarządzania na dzisiejszym dynamicznym, globalnym rynku.

Zrozumienie dynamiki i specyfiki zarządzania luksusem, zwracanie szczególnej uwagi na przyszłość, jest przedmiotem tego Mistrza.... [-]

Włochy Rzym
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 rok
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
Swiss School of Management, Rome
Address
Swiss School of Management c/o University of Washington Rome Center Piazza del Biscione 95
00186 Rzym, Lacjum, Włochy
Witryna
Telefon
+39 338 778 44 37