University of Rome Tor Vergata Faculty of Economics

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Aby zagwarantować wysoką jakość programów studiów oferowanych przez Szkołę Główną Handlową i standardem międzynarodowym realizowanym w badaniach, posiada ono liczbę nowych zapisów rocznie. Obecnie około 4,000 studenci są zapisani. Nauczanie i badania działalności School of Economics są tak skonstruowane, aby stymulować aktywne i ciągłe uczestnictwo studentów, również poprzez bezpośrednie i spersonalizowanych relacji z wykładów uniwersyteckich. Badania, wraz z wymian kulturalnych i naukowych, jest koordynowany przez czterech wydziałów oraz Międzywydziałowego Centrum.

Gospodarz campus kilka udogodnień takich jak biblioteki wydziałowej, laboratorium językowe, w biurze prasowym, centrum informacyjnego studentów, biura Socrate-Erasmus, usługi przetwarzania danych, kilka barów kanapkowych i stołówek. Ponadto, help desk zatrudnienia dla studentów - biuro Imprese- została utworzona, aby pomóc absolwentów i doktorantów znaleźć staży i zatrudnienia.

INFORMACJE PRAKTYCZNE

Włoskie miasta są wciąż pełen wielu małych wyspecjalizowanych sklepach chociaż istnieje rosnąca liczba supermarketów i centrów handlowych znajdujących się w okolicach miast.

Jeśli zakupy na jedzenie, dowiedzieć się, który dzień jest dniem targowym w swoim mieście i cieszyć się prawdziwą włoską doświadczenie w dokonywaniu zakupu biletów na świeże owoce i warzywa, mięso, ser, artykuły spożywcze, jak również szeroką gamę artykułów gospodarstwa domowego, w rozsądnych cenach.

to bez wątpienia cieszyć się zakupem kuchni włoskiej, ale jeśli czasem pragnąć żywności z domu, duże supermarkety teraz przeprowadzić szereg non włoskiej żywności i niektórych wyspecjalizowanych sklepach istnieją w miastach. Jeśli zakupy ubrań, akcesoriów lub innych artykułów, duże miasta będą miały domy towarowe, ale większość Włochów wciąż wolą robić zakupy w małych sklepach i butikach, gdzie otrzymują oni większą uwagę i bardziej spersonalizowane usługi.

Biorąc pod uwagę koszty zakwaterowania, wyżywienia, telefon, lokalne podróży i rekreacyjnych, uczniowie powinni rozważyć miesięczny budżet w wysokości 700-900 euro, w zależności od lokalizacji.

Lokalizacje

Rzym

Address
University of Tor Vergata | Via Orazio Raimondo,18
00173 Rzym, Lacjum, Włochy

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium