Raffles Milano Istituto Moda e Design

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Szkoła złożona z ludzi.

RM Istituto Moda e Design Milano oferuje szereg szkoleń o najwyższym profilu: ma doświadczenie w sektorze edukacji, siłę finansową i organizacyjną, wrażliwość na wymagania rynku, możliwość generowania najnowszych pomysłów na jak spawać edukację i pracę, pomysły i biznes, kreatywność i zrównoważony rozwój. Ale przede wszystkim ma do tego odpowiednich ludzi.

Szkoła, która teraz istnieje.

Ten, w którym przygotowujesz się do stawienia czoła wyzwaniom, których jeszcze nie znasz. Ten, w którym przetestujesz się na skrajności i nauczysz się grać na brzegu z poczuciem limitu. Ten, w którym mówisz swoim językiem, a także inni 13. Ten, z którego nigdy nie chcesz odejść.

RM Milan Fashion and Design Institute

Nowa szkoła mody i designu w Mediolanie? Tak, a on nazywa się RM Istituto Moda e Design Milano. Szkoła o nietradycyjnym duchu i metodzie. Szkoła zaprojektowana dla tych, którzy chcą patrzeć w przyszłość prosto w oczy. A przede wszystkim szkoła, która zgromadziła wokół siebie potężny zespół nauczycieli, w wielu przypadkach wybitnych nazwisk na międzynarodowej scenie stylu i designu.

Na starcie odbywają się trzyletnie kursy w zakresie projektowania produktu, projektowania wizualnego i projektowania mody, w języku włoskim i angielskim oraz seria Mistrzów do nauki od protagonistów.

Siła sieci bez granic

Raffles Milano zamierza wzmocnić międzynarodową sieć grupy Raffles, założonej ponad dwadzieścia pięć lat temu w Singapurze, a obecnie rozkwitającej, z 26 kolegiami w czternastu krajach.

Wybór, aby włączyć Milan do nazwy odzwierciedla napięcie doskonałości i głębokie połączenie z miastem od dawna uznawanym za stolicę kultury projektu na świecie.

Szkoła, która daje więcej

Metoda szkolenia RM Milan inspirowana jest metodą "renesansowych warsztatów" i ma na celu kompas efektywność pracy nad prawdziwymi projektami dla prawdziwych klientów.

Nauczyciele i uczniowie są bezpośrednio zaangażowani w związek bez ścian separacyjnych. Dialog, poszukiwanie nowych ścieżek i zaufanie do mistrza / ucznia są podstawą indywidualnej ścieżki rozwoju i zespołu, który trenuje przyszłość. To znaczy, że przygotowuje się do życia jako naturalna ewolucja teraźniejszości. Uczniowie dokonują pomiarów smaku i marzeń o jutrze.

Szkoła, która jest już pracą

RM to szkoła, której nie było, ale firmy prosiły przez długi czas, silne na polu nie mniejszym niż wiedza.

Projekty mają cel, kontekst, zasoby zasobów, bogactwo poprzednich doświadczeń, wiele powodów do narodzin i oczywiście serię murów, które należy przełamać. To właśnie uczniowie oddychają z każdym krokiem.

Świat pracy leży u podstaw ścieżek edukacyjnych. Podczas trzyletnich kursów uczniowie uczą się przez działanie, przy maksymalnym połączeniu teorii z praktyką, między pomysłem i wykonaniem. W studiach magisterskich uczniowie spotykają się z bohaterami rynku w klasie i mają możliwość pracy razem z nimi.

Lokalizacje

Mediolan

Address
Via Felice Casati, 16
20124 Mediolan, Lombardia, Włochy

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium