Politecnico di Milano

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Politechniką w Mediolanie zawsze na podstawie jakości i innowacji w nauczaniu i badaniach naukowych, w wyniku płodny związek z światów gospodarczych i produkcyjnych poprzez badania eksperymentalne i transferu technologii.

Badania naukowe

Politechniką w Mediolanie Wyróżnia się silnym zaangażowaniem w Researchis prowadzonym głównie w dziedzinie energetyki, transportu, planowania, zarządzania, architektury, projektowania, matematyki, nauk przyrodniczych i przyrodniczych, ICT, środowiska i dziedzictwa kulturowego.

Badania stanowi kluczowy element dla porównania i konkurencji wśród najlepszych instytutów akademickich w skali międzynarodowej, ponieważ zaawansowane i innowacyjne programy szkoleniowe opracowane, stworzenie miejsca, w którym uniwersytet i świat biznesu spotkania, dając w ten sposób istotny wkład w innowacje i transformacji społeczeństwa.

W Europie, Politechniką w Mediolanie Bierze udział w wielu projektach badawczych i szkoleniowych z najlepiej wykształconymi uczelniami europejskimi, a także rozwija się w innych krajach: z Ameryki Północnej do Azji Południowo-Wschodniej. Uniwersytet jest częścią miasta IDEA League, Strategicznego sojuszu wśród pięciu wiodących europejskich uniwersytetów technologii, które mają na celu edukację nowego pokolenia inżynierów z pozalekcyjnych działań dla wybranych, wysoko utalentowanych studentów.

Kampusy

Politecnico di Milano ma siedem kampusów zlokalizowanych w miastach: Milano (Kampusy Leonardo i Bovisa), Como, Lecco, Cremona, Mantova i Piacenza. Ten wielo-centered struktura nazywa Politechnika sieci. W Milano i okolicznych miastach stanowią jeden z największych obszarów gospodarczych i kulturalnych w Europie. Mediolan jest znany na całym świecie w dziedzinie mody i designu.

Witamy studentów i sportowców w PoliMi

Do dyspozycji jest kilka obiektów sportowych Politechniką w Mediolanie Oraz w innych ośrodkach związanych z uniwersytetem. Studenci mogą ćwiczyć lekkoatletykę, piłkę nożną, rugby, pływanie, fitness, golf, siatkówkę, koszykówkę, piłkę nożną, judo, ogrodzenia, wspinaczkę, jazdę na nartach itp.

Lokalizacje

Mediolan

Politecnico di Milano

Address
Piazza Leonardo da Vinci, 32

20133 Mediolan, Lombardia, Włochy
Telefon
+39 02 2399 2008

Como

Address
Polo Territoriale di Como
Via Natta 12/14

22100 Como, Lombardia, Włochy

Lecco

Address
Polo Territoriale di Lecco
Via Gaetano Previati, 1/c

23900 Lecco, Lombardia, Włochy

Cremona

Address
Polo Territoriale di Cremona
Via Sesto 39/41

26100 Cremona, Lombardia, Włochy

Piacenza

Address
Polo Territoriale di Piacenza
Via Scalabrini 76

29121 Piacenza, Emilia-Romania, Włochy

Mantua

Address
Polo Territoriale di Mantova
Piazza d'Arco 3

46100 Mantua, Lombardia, Włochy

Mediolan

Address
Milano Bovisa Campus
Mediolan, Lombardia, Włochy

Programy

MSc
Ta szkoła oferuje również: