POLI.design

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

POLI.design Działa w dziedzinie projektowania, odgrywając rolę interfejsu między uniwersytetami, firmami i organizacjami zawodowymi, instytucjami i organami.

Rozwija programy szkoleń dla młodych absolwentów i profesjonalistów, a także szkolenia dla firm, które są ściśle ukierunkowanymi na innowacyjność. Działa z perspektywy internacjonalizacji, tworzenie partnerstw z metalu z uniwersytetów, szkół, organów, instytucji, przedsiębiorstw i firm, na podstawie analizy każdego przypadku.

Podstawą POLI.design Leży w dyscyplinach projektowaniu i pokrewnych zawodów. Ten wymiar projektu jest szersze i bardziej systematyczne niż kiedykolwiek; przybiera znaczeniu strategicznym, a nie tylko kontrastuje z wymiarem produktu, ale także wymiar komunikacji, usług, miejsc, mody i wydarzeń.

Jest to elastyczna struktura, która opiera się na głębokim zbiorniku umiejętności wewnętrznych na Politechnice w Mediolanie. Stawia zaawansowanych metod dydaktycznych i badawczych na próbę, konsoliduje i antycypuje kwalifikacji zawodowych potrzebnych do przystosowania się do nowych wymagań społeczeństwa poddawanych radykalnej transformacji i przynosi podaży szkoleń i badań opracowanego w ramach uniwersytetu w zgodzie z zapotrzebowaniem innowacji obecnego w świecie produkcji iw społeczeństwie.

POLI.design, Założona przez Politecnico di Milano, ma dostęp do głębokiego zbioru multidyscyplinarnych umiejętności na pierwszym i najważniejszym uniwersytecie technicznym we Włoszech. Razem z School of Design i Department of Design tworzy system projektowania Politecnico di Milano, będący zbiorem zasobów, umiejętności, urządzeń i laboratoriów, które należą do najważniejszych na świecie.

POLI.design mieści się w Mediolan, Powszechnie znane i uznane międzynarodowe centrum doskonałości w zakresie projektowania. Stałe struktury, instytucje kulturalne, targi i salony, przemysł wydawniczy, szkoły, wyświetlacze, wystawy i wydarzenia, że ​​miasto ma do zaoferowania są liczne i przyczyniają się do tworzenia kulturowo żywy i dynamiczny klimat, który może wzbogacić kursy i szkolenia zawodowego, zapewniając szersze doświadczenie projektu we wszystkich jego najbardziej up-to-date formach, z perspektywy stałej innowacji.

Stosunki z sferą zawodową są potwierdzone obecnością trzech najważniejszych stowarzyszeń profesjonalistów projektujących w zarządzie POLI.design:

  • ADI Stowarzyszenie Wzornictwa Przemysłowego
  • AIPi Włoskie Stowarzyszenie Projektantów Wnętrz
  • AIAP Włoskie Stowarzyszenie Projektowania Komunikacji Wizualnej

Lokalizacje

Mediolan

Address
POLI.Design,
38/A, via Durando

20158 Mediolan, Lombardia, Włochy

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium