NABA - Nuova Accademia di Belle Arti

Milan and Rome

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Założona w 1980 roku NABA jest największą prywatną akademią sztuki we Włoszech.

NABA to największa prywatna akademia edukacyjna we Włoszech, oferująca sześć kursów licencjackich i siedem MA, wszystkie uznane przez włoskie Ministerstwo Edukacji, Uniwersytetów i Badań (MIUR). Dalsze sukcesy NABA ciągu 30 lat wynikają z wielodyscyplinarnego podejścia wszystkich naszych programów i opierają się na zrównoważonej kombinacji teorii, której uczą wybitni specjaliści w dziedzinie nauczania i praktycznej pracy z wiodącymi firmami i studiami.

NABA szczyci się swoimi sieciami z najbardziej prestiżowymi firmami i profesjonalistami na najwyższym poziomie, oferując studentom wyjątkową okazję do rozwijania swoich zawodowych kompetencji artystycznych, przygotowując ich do świata pracy. W ciągu roku od ukończenia studiów 82% studentów znajduje pracę.

Kampus w Mediolanie, położony w pięknej i historycznej dzielnicy Navigli, składa się z 13 nowoczesnych budynków rozmieszczonych na powierzchni 17 000 metrów kwadratowych. Aby zapewnić studentom możliwość rozwijania umiejętności projektowania w mieście, które zapoczątkowało i ukształtowało zachodnią sztukę i kulturę, NABA otwiera nowe lokalizacja w Rzymie * w 2019 r.

Wszystkie obiekty, wyposażenie i indywidualne studia tematyczne są na bieżąco aktualizowane, aby praca uczniów była jak najświeższa i jak najbardziej zaawansowana. Z 3.000 studentami pochodzącymi z 70 różnych krajów NABA ma prawdziwie międzynarodowy klimat, który dodaje wartości i wzbogaca doświadczenie uczniów.

NABA dumą promuje intensywną wymianę edukacyjną z uniwersytetami Art and Design w Europie, USA, Ameryce Łacińskiej i Azji.

NABA dołączył do sieci Laureatów Międzynarodowych Uniwersytetów w 2009 roku. Laureat jest zaufanym światowym liderem w zapewnianiu dostępu do wysokiej jakości innowacyjnych instytucji szkolnictwa wyższego.

history

Historia

KORZENIE

NABA została założona w Mediolanie w 1980 roku przez Ausonio Zappę, Guido Ballo i Tito Varisco. Trio chciało zmienić sztywne tradycje akademickie z przeszłości, wprowadzając nowe wizje i języki oparte na współczesnej praktyce artystycznej i twórczych zawodach. W 1981 NABA został oficjalnie uznany przez Ministerstwo Edukacji Uniwersytetu

THE 80S - KRZYŻ NAJLEPSZEJ NAZWY

W latach 80-tych szkoła szybko stała się wiodącą akademią i przyciągnęła światowej sławy artystów, w tym Kengiro Azuma, Emilio Isgrò, Carlo Mo, Emilio Tadini, Lucio Del Pezzo, Franco Grignani, Mario Carieri, Umberto Mariani, Roberto Menghi, Aldo Montù, Waler Valentini, Gino Negri i Hidetoshi Nagasawa. Innym znanym nazwiskiem związanym ze szkołą był Gianni Colombo, który później został dyrektorem Akademii w latach 1985-1993 i naprawdę pomógł ukształtować filozofię edukacyjną NABA , czyniąc ją tak współczesną, jak jest dzisiaj.

THE '90S - MOVING INTERNATIONAL

W 1990 roku Akademia przeszła proces internacjonalizacji, co doprowadziło do dołączenia NABA do ELIA (European League of Institutes of the Arts). Później, w 1995 roku, Akademia otrzymała najbardziej prestiżowe nagrody od Burmistrza Mediolanu, który wyróżnił NABA Certyfikatem Civic Merit następującym nastepującym wyróżnieniem: " NABA zyskała prestiż i sławę i stała się włoskim punktem odniesienia dla sztuk pięknych Akademie w Europie i na całym świecie. "

NIEDOBÓRKI - WZROST

W latach 2003-2004 NABA przeprowadził się do imponującego nowego kampusu przez Darwin 20, Mediolan. W latach 2006-2011 NABA dodała kolejne osiem programów na stale rosnącą listę oferowanych kursów, w tym pierwsze dwuletnie programy magisterskie i jednoroczne programy magisterskie.

Wreszcie, 21 grudnia 2009 r. NABA dołączyła do Laureate Education, międzynarodowej sieci akredytowanych uniwersytetów, która obejmuje społeczność ponad 1 000 000 studentów w ponad 80 instytucjach w 29 krajach.

NABA" src="//www.masterstudies.com/element_db/14/14611_why-2-.jpg" alt="why naba" />

Dlaczego warto wybrać NABA

 1. Ponad 30 lat doskonałości
  Od ponad 30 lat NABA współpracuje z głównymi firmami krajowymi i międzynarodowymi, umożliwiając większości absolwentów wejście w świat pracy w ciągu roku od ukończenia studiów.
 2. Akredytacja
  Będąc akredytowanym przez włoskie Ministerstwo Edukacji od 1980 roku, NABA oferuje międzynarodowo uznawany stopień zarówno na studiach licencjackich, jak i podyplomowych.
 3. Reputacja
  Ukończenie NABA oznacza ukończenie jednej z najlepszych instytucji w dziedzinie projektowania, zgodnie z opinią lidera, jakim jest Domus Magazine.
 4. Ekspozycja na Creative Professional World
  Dzięki unikalnemu podejściu edukacyjnemu, które łączy teorię z praktyką, studenci mają szansę pracować nad prawdziwymi projektami z włoskimi i międzynarodowymi firmami.
 5. Unikalny program nauczania
  NABA oferuje różnorodne programy i specjalizacje z innowacyjnym ukierunkowaniem na karierę.
 6. Obiekty światowej klasy
  Kampus NABA może liczyć na w pełni wyposażone laboratoria, zasięg sieci bezprzewodowej, kafeterię i otwarte tereny zielone.
 7. Akademicka doskonałość
  100% wykładowców NABA to profesjonaliści i liderzy w swojej dziedzinie oraz posiadający wymagane wykształcenie na kursach, których nauczają.
 8. Umysł skoncentrowany na uczniu
  Studenci są pierwszymi w NABA . Mały rozmiar klas projektów zapewnia studentom bezpośredni i otwarty dialog z członkami Wydziału.
 9. Różnorodność
  Studenci zdobywają wielokulturowe doświadczenie życiowe z 3000 studentów z ponad 70 różnych narodowości na naszym kampusie.
 10. Włochy
  Aby studiować w Mediolanie i Rzymie, światowe stolice mody, kultury, sztuki i wzornictwa
 11. Dedykowana usługa w zakresie pośrednictwa pracy po ukończeniu studiów
  NABA ma dedykowane biuro, które wspiera studentów w znalezieniu stażu i pracy po zakończeniu studiów. Dzięki bliskiej współpracy z firmami NABA może zaoferować średnio 3 staże na jednego studenta.
 12. Międzynarodowa sieć
  Jako członek Laureate Education Institutions, studenci NABA mogą korzystać z wielu możliwości studiowania za granicą od programów Erasmus po semestr letni lub wymiany w innej lokalizacji na całym świecie.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
 • Włoski

Widzieć MA » Zobacz programy magisterskie » Widzieć Licencjat nauk humanistycznych »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MA

Master of Arts in Design (specjalizacja w projektowaniu produktów)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat February 2019 Włochy Milan Rome + 1 więcej

MA w dziedzinie projektowania produktu opracowany z MA w projektowaniu, najpierw jako specjalizacja, a teraz jako własny program ukończenia studiów. Poznasz współczesne podejście do projektowania oparte na włoskiej kulturze projektowania. Poznasz pomysły i strategie profesjonalnych projektantów, aby rozwinąć własną tożsamość projektową. Będziesz analizował nowe scenariusze referencyjne dotyczące innowacyjnych tematów oraz projektował lub przeprojektowywał obiekty poprzez budowanie z nimi empirycznej i fizycznej relacji. [+]

MASTER OF ARTS IN DESIGN - PROJEKTOWANIE PRODUKTU

Nasze podejście "Uczenie się przez działanie" łączy tradycyjne dyscypliny wizualne z nowymi technologiami cyfrowymi i syntetyzuje indywidualne badania z pracą nad projektem grupowym. Nawiązujemy wiele współpracy i projektów z włoskimi i międzynarodowymi firmami i instytucjami, aby dać studentom praktyczne możliwości pracy, aby rozwinąć ich krytyczne myślenie, koncepcyjne rozwiązywanie problemów oraz praktyczne umiejętności artystyczne i projektowe.

DLACZEGO NABAAby studiować w Mediolanie, uznawany za światową stolicę mody, sztuki i wzornictwa.Aby współpracować z ponad 1000 firm, pracując nad prawdziwymi projektami i uzupełniając studia wyjątkowymi możliwościami stażu.Aby uzyskać multidyscyplinarne i wielokulturowe doświadczenie edukacyjne, ze szczególnym naciskiem na bezpośrednie eksperymentowanie.Aby uczyć się od wybitnych wykładowców inspirujących profesjonalistów z branży i mentorów.Aby wziąć udział w nowatorskich programach prowadzonych zarówno w języku włoskim, jak i angielskim, uzyskasz międzynarodowy dyplom.Aby studiować w wielokrotnie nagradzanej akademii, wybranej przez wiodące publikacje, takie jak Wydawnictwa Ramowe, Domus Magazine i Business of Fashion, jako jedna z najlepszych szkół na świecie dla sztuki i wzornictwa.Program... [-]

Master of Arts in Design (specjalność Projektowanie Wnętrz)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat October 2019 Włochy Milan Rome + 1 więcej

Kurs pogłębia zagadnienia i procesy metodologiczne związane z projektowaniem przestrzeni wewnętrznych, w celu wykształcenia profesjonalnych profili, które są dojrzałe, świadome, godne zaufania i elastyczne, zdolne do wyrażania siebie z powodzeniem na globalnym rynku kreatywnych miejsc pracy. [+]

MASTER OF ARTS IN DESIGN - DESIGN WNĘTRZ

Nasze podejście "Uczenie się przez działanie" łączy tradycyjne dyscypliny wizualne z nowymi technologiami cyfrowymi i syntetyzuje indywidualne badania z pracą nad projektem grupowym. Nawiązujemy wiele współpracy i projektów z włoskimi i międzynarodowymi firmami i instytucjami, aby dać studentom praktyczne możliwości pracy, aby rozwinąć ich krytyczne myślenie, koncepcyjne rozwiązywanie problemów oraz praktyczne umiejętności artystyczne i projektowe.

DLACZEGO NABAAby studiować w Mediolanie, uznawany za światową stolicę mody, sztuki i wzornictwa.Aby współpracować z ponad 1000 firm, pracując nad prawdziwymi projektami i uzupełniając studia wyjątkowymi możliwościami stażu.Aby uzyskać multidyscyplinarne i wielokulturowe doświadczenie edukacyjne, ze szczególnym naciskiem na bezpośrednie eksperymentowanie.Aby uczyć się od wybitnych wykładowców inspirujących profesjonalistów z branży i mentorów.Aby wziąć udział w nowatorskich programach prowadzonych zarówno w języku włoskim, jak i angielskim, uzyskasz międzynarodowy dyplom.Aby studiować w wielokrotnie nagradzanej akademii, wybranej przez wiodące publikacje, takie jak Wydawnictwa Ramowe, Domus Magazine i Business of Fashion, jako jedna z najlepszych szkół na świecie dla sztuki i wzornictwa.... [-]

Master of Arts w projektowaniu komunikacji

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat October 2019 Włochy Milan Rome + 1 więcej

Program MA w zakresie projektowania komunikacji traktuje komunikację biznesową jako syntezę wymiarów ekonomicznych i artystycznych. Będziesz rozwijać swoją wiedzę w obu wymiarach podczas tego dwuletniego programu. [+]

MASTER OF ARTS IN COMMUNICATION DESIGN

Nasze podejście "Uczenie się przez działanie" łączy tradycyjne dyscypliny wizualne z nowymi technologiami cyfrowymi i syntetyzuje indywidualne badania z pracą nad projektem grupowym. Nawiązujemy wiele współpracy i projektów z włoskimi i międzynarodowymi firmami i instytucjami, aby dać studentom praktyczne możliwości pracy, aby rozwinąć ich krytyczne myślenie, koncepcyjne rozwiązywanie problemów oraz praktyczne umiejętności artystyczne i projektowe.

DLACZEGO NABAAby studiować w Mediolanie, uznawany za światową stolicę mody, sztuki i wzornictwa.Aby współpracować z ponad 1000 firm, pracując nad prawdziwymi projektami i uzupełniając studia wyjątkowymi możliwościami stażu.Aby uzyskać multidyscyplinarne i wielokulturowe doświadczenie edukacyjne, ze szczególnym naciskiem na bezpośrednie eksperymentowanie.Aby uczyć się od wybitnych wykładowców inspirujących profesjonalistów z branży i mentorów.Aby wziąć udział w nowatorskich programach prowadzonych zarówno w języku włoskim, jak i angielskim, uzyskasz międzynarodowy dyplom.Aby studiować w wielokrotnie nagradzanej akademii, wybranej przez wiodące publikacje, takie jak Wydawnictwa Ramowe, Domus Magazine i Business of Fashion, jako jedna z najlepszych szkół na świecie dla sztuki i wzornictwa.... [-]

Master of Arts w zakresie mody i projektowania tekstyliów

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat October 2019 Włochy Milan Rome + 1 więcej

Master of Arts w Fashion and Textile Design to intensywny, oparty na projektach stopień. Podczas tego dwuletniego programu poznasz innowacyjne narzędzia mody i procesy produkcyjne oraz niezliczone możliwości twórcze, na jakie je stać. Rozwiniesz umiejętność przekładania pomysłów na swój własny język mody, a będziesz doskonalić umiejętność analizowania i krytykowania projektowania mody na wysokim poziomie. [+]

MASTER OF ARTS IN FASHION AND TEXTILE DESIGN

Nasze podejście "Uczenie się przez działanie" łączy tradycyjne dyscypliny wizualne z nowymi technologiami cyfrowymi i syntetyzuje indywidualne badania z pracą nad projektem grupowym. Nawiązujemy wiele współpracy i projektów z włoskimi i międzynarodowymi firmami i instytucjami, aby dać studentom praktyczne możliwości pracy, aby rozwinąć ich krytyczne myślenie, koncepcyjne rozwiązywanie problemów oraz praktyczne umiejętności artystyczne i projektowe.

DLACZEGO NABAAby studiować w Mediolanie, uznawany za światową stolicę mody, sztuki i wzornictwa.Aby współpracować z ponad 1000 firm, pracując nad prawdziwymi projektami i uzupełniając studia wyjątkowymi możliwościami stażu.Aby uzyskać multidyscyplinarne i wielokulturowe doświadczenie edukacyjne, ze szczególnym naciskiem na bezpośrednie eksperymentowanie.Aby uczyć się od wybitnych wykładowców inspirujących profesjonalistów z branży i mentorów.Aby wziąć udział w nowatorskich programach prowadzonych zarówno w języku włoskim, jak i angielskim, uzyskasz międzynarodowy dyplom.Aby studiować w wielokrotnie nagradzanej akademii, wybranej przez wiodące publikacje, takie jak Wydawnictwa Ramowe, Domus Magazine i Business of Fashion, jako jedna z najlepszych szkół na świecie dla sztuki i wzornictwa.... [-]

Magisterskie

Magister na rynkach sztuki współczesnej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok October 2019 Włochy Milan Rome + 1 więcej

Master in Contemporary Art Markets to intensywna ścieżka naukowa, która zapewni Ci słownictwo artystyczne i wiedzę fachową pozwalającą interpretować dynamikę i ekonomikę dzisiejszego rynku sztuki. Będziesz miał możliwość nawiązania współpracy z uznanymi profesjonalistami z branży i współpracą z międzynarodowymi galeriami sztuki, domami aukcyjnymi, targami sztuki, instytucjami, kolekcjami i centrami sztuki. [+]

MISTRZOWIE NA RYNKACH SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ

Nasze podejście "Uczenie się przez działanie" łączy tradycyjne dyscypliny wizualne z nowymi technologiami cyfrowymi i syntetyzuje indywidualne badania z pracą nad projektem grupowym. Nawiązujemy wiele współpracy i projektów z włoskimi i międzynarodowymi firmami i instytucjami, aby dać studentom praktyczne możliwości pracy, aby rozwinąć ich krytyczne myślenie, koncepcyjne rozwiązywanie problemów oraz praktyczne umiejętności artystyczne i projektowe.

DLACZEGO NABAAby studiować w Mediolanie, uznawany za światową stolicę mody, sztuki i wzornictwa.Aby współpracować z ponad 1000 firm, pracując nad prawdziwymi projektami i uzupełniając studia wyjątkowymi możliwościami stażu.Aby uzyskać multidyscyplinarne i wielokulturowe doświadczenie edukacyjne, ze szczególnym naciskiem na bezpośrednie eksperymentowanie.Aby uczyć się od wybitnych wykładowców inspirujących profesjonalistów z branży i mentorów.Aby wziąć udział w nowatorskich programach prowadzonych zarówno w języku włoskim, jak i angielskim, uzyskasz międzynarodowy dyplom.Aby studiować w wielokrotnie nagradzanej akademii, wybranej przez wiodące publikacje, takie jak Wydawnictwa Ramowe, Domus Magazine i Business of Fashion, jako jedna z najlepszych szkół na świecie dla sztuki i wzornictwa.... [-]

Magister w fotografii i projektowaniu wizualnym

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok October 2019 Włochy Milan Rome + 1 więcej

Program Master in Photography and Visual Design integruje studia teoretyczne z laboratoriami i warsztatami projektowymi. Twoje zajęcia z teorii wizualnej i historii fotografii zostaną wzbogacone wizytami z przewodnikiem w centrach badawczych, salach performatywnych, zakładach produkcji audiowizualnej, wydawnictwach, teatrach, studiach artystów, muzeach i galeriach sztuki współczesnej. [+]

MISTRZ W FOTOGRAFII I WIZUALNYM PROJEKTOWANIU

Nasze podejście "Uczenie się przez działanie" łączy tradycyjne dyscypliny wizualne z nowymi technologiami cyfrowymi i syntetyzuje indywidualne badania z pracą nad projektem grupowym. Nawiązujemy wiele współpracy i projektów z włoskimi i międzynarodowymi firmami i instytucjami, aby dać studentom praktyczne możliwości pracy, aby rozwinąć ich krytyczne myślenie, koncepcyjne rozwiązywanie problemów oraz praktyczne umiejętności artystyczne i projektowe.

DLACZEGO NABAAby studiować w Mediolanie, uznawany za światową stolicę mody, sztuki i wzornictwa.Aby współpracować z ponad 1000 firm, pracując nad prawdziwymi projektami i uzupełniając studia wyjątkowymi możliwościami stażu.Aby uzyskać multidyscyplinarne i wielokulturowe doświadczenie edukacyjne, ze szczególnym naciskiem na bezpośrednie eksperymentowanie.Aby uczyć się od wybitnych wykładowców inspirujących profesjonalistów z branży i mentorów.Aby wziąć udział w nowatorskich programach prowadzonych zarówno w języku włoskim, jak i angielskim, uzyskasz międzynarodowy dyplom.Aby studiować w wielokrotnie nagradzanej akademii, wybranej przez wiodące publikacje, takie jak Wydawnictwa Ramowe, Domus Magazine i Business of Fashion, jako jedna z najlepszych szkół na świecie dla sztuki i wzornictwa.... [-]

Magister w kreatywnej reklamie

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok October 2019 Włochy Milan Rome + 1 więcej

Master in Creative Advertising to wspólna inicjatywa pomiędzy NABA i Media Design School w Auckland w Nowej Zelandii. Ten roczny program magisterski koncentruje się na innowacyjnych i skutecznych technikach reklamowych, które zachęcają klientów do myślenia, mówienia i kupowania. Kurs obejmuje wszystkie media, w których pojawia się reklama - od druku, radia i telewizji po Internet i media społecznościowe. [+]

MASTER IN CREATIVE ADVERTISING

Nasze podejście "Uczenie się przez działanie" łączy tradycyjne dyscypliny wizualne z nowymi technologiami cyfrowymi i syntetyzuje indywidualne badania z pracą nad projektem grupowym. Nawiązujemy wiele współpracy i projektów z włoskimi i międzynarodowymi firmami i instytucjami, aby dać studentom praktyczne możliwości pracy, aby rozwinąć ich krytyczne myślenie, koncepcyjne rozwiązywanie problemów oraz praktyczne umiejętności artystyczne i projektowe.

DLACZEGO NABAAby studiować w Mediolanie, uznawany za światową stolicę mody, sztuki i wzornictwa.Aby współpracować z ponad 1000 firm, pracując nad prawdziwymi projektami i uzupełniając studia wyjątkowymi możliwościami stażu.Aby uzyskać multidyscyplinarne i wielokulturowe doświadczenie edukacyjne, ze szczególnym naciskiem na bezpośrednie eksperymentowanie.Aby uczyć się od wybitnych wykładowców inspirujących profesjonalistów z branży i mentorów.Aby wziąć udział w nowatorskich programach prowadzonych zarówno w języku włoskim, jak i angielskim, uzyskasz międzynarodowy dyplom.Aby studiować w wielokrotnie nagradzanej akademii, wybranej przez wiodące publikacje, takie jak Wydawnictwa Ramowe, Domus Magazine i Business of Fashion, jako jedna z najlepszych szkół na świecie dla sztuki i wzornictwa.... [-]

Filmy

Benvenuti in NABA

NABA Nuova Accademia di Belle Arti

Kontakt

Adres NABA - Nuova Accademia di Belle Arti, Milano Via C. Darwin, 20
20143 Milan, Lombardy, Włochy

Adres Rome, Lazio, Włochy