LUISS School of Government

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Szkoła jest częścią rządu Libera Università Internazionale degli Studi sociali (LUISS Guido Carli), Wielodyscyplinarne University oferują stopni akademickich na wszystkich poziomach. Koncentruje się na studiach biznesowych, ekonomii, polityki i prawa. Kampus położony jest w centrum Rzymu i prezentuje nowoczesne środowisko nauki dla 7000 studentów. Nowe lokale, znajdujące się wewnątrz dużego obszaru pół-Park na Viale Rumunii, to nowoczesny kompleks uniwersytecki wyposażony w najnowszą zaawansowaną technologię. Architektura wyposażony otwarte, dynamiczne, przejrzyste przestrzenie, które w pełni wyrażają poczucie wspólnoty i intensywności życia na uniwersytecie.

LUISS Guido Carli jest Uniwersytet dąży do doskonałości w zakresie znacznych inwestycji w edukację i badania naukowe. Dzięki przynależności do Confindustria Konfederacji przemysłowców włoskich, Uniwersytet ma bliskie powiązania z koncernami przemysłowymi w kraju, z których większość działających na skalę międzynarodową. Badania i nauczanie doskonałość LUISS została ostatnio potwierdzona przez niezależne oceny przez Il Sole 24 Ore, jednego z czołowych europejskich dzienników, a Nationplacing instytucja wśród najlepszych we Włoszech. Od momentu powstania LUISS Guido Carli odegrała kluczową rolę w rozwoju gospodarczym i kulturalnym Włoch. ma nie tylko to przeszkoleni liderzy światowej klasy wrażliwe na wartości kultury rynkowej i zasad nowoczesnej demokracji, ale ma również istotny wkład akademickich w dziedzinie ekonomii i finansów, prawa i nauk politycznych.

Usłyszeć o LUISS School of Government bezpośrednio z jego dyrektora prof Sergio fabbrini

School of Government od Andrea Giannone na Vimeo.

Dlaczego Luiss Guido Carli

LUISS Guido Carli jest multidyscyplinarnym Uniwersytet oferując stopni na wszystkich poziomach akademickich. Koncentruje się na studiach biznesowych, ekonomii, polityki i prawa. Kampus położony jest w centrum Rzymu i prezentuje nowoczesne środowisko nauki dla 7000 studentów. Nowe lokale, znajdujące się wewnątrz dużego obszaru pół-Park na Viale Rumunii, to nowoczesny kompleks uniwersytecki wyposażony w najnowszą zaawansowaną technologię.

Architektura wyposażony otwarte, dynamiczne, przejrzyste przestrzenie, które w pełni wyrażają poczucie wspólnoty i intensywności życia na uniwersytecie. LUISS Guido Carli jest Uniwersytet zobowiązuje się do doskonałości, które przyciąga najlepszych talentów (zarówno w odniesieniu do studentów i profesorów) poprzez znaczne inwestycje w edukację i badania naukowe. Dzięki przynależności do Confindustria Konfederacji przemysłowców włoskich, Uniwersytet ma bliskie powiązania z koncernami przemysłowymi w kraju, z których większość działających na skalę międzynarodową. W ciągu ponad czterdziestu lat, od momentu powstania w 1966 roku, LUISS Guido Carli odegrała kluczową rolę w rozwoju gospodarczym i kulturalnym Włoch. ma nie tylko to przeszkoleni liderzy światowej klasy wrażliwe na wartości kultury rynkowej i zasad nowoczesnej demokracji, ale ma również istotny wkład akademickich w dziedzinie ekonomii i finansów, prawa i nauk politycznych.

Lokalizacja i usługi

Studia w School of Government znaczy być częścią dynamicznej i międzynarodowej społeczności Luiss że dzieli starania akademickich, entuzjazm i doświadczenie. Studenci posiadają aktywną rolę w ich edukację i może liczyć na bliskie relacje z członkami wydziału. LUISS ma wiele możliwości dla studentów do angażowania się w tkaninie Uniwersytetu i poza nią, w tym własnego radia i telewizji internetowej, najważniejsze we włoskiej społeczności studenckiej.

Jedzenie

Studenci mają dostęp do stołówki przy Viale Romania kampusie o następujących godzinach:

  • Lunch: od poniedziałku do piątku 12.00-14.30
  • Obiad: od poniedziałku do piątku 19.00-20.45
  • Sobota: 12.00-13.30

Kafeteria oferuje usługi na wynos jest otwarta w porze kolacji oraz w soboty. Konieczne jest, aby zarezerwować usługę od 13.30. Zmiany godzin otwarcia stołówki zostaną zamieszczone na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej LUISS. W sierpniu kawiarnie będą zamknięte. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Emaile i IT

Jednostka Usługi IT University gwarantuje operację i aktualizacja usług IT w LUISS, zapewniając studentów, wykładowców i pracowników z ulepszonych aplikacji. Gwarantuje on również systemu i platformy współdziałania stosowane w edukacji, badań i usług administracyjnych. Główne działania IT Services 'to:

  • usługi sieciowe i zabezpieczenia
  • pomoc dla użytkowników
  • zakup sprzętu komputerowego i oprogramowania
  • wdrażanie nowych technologii
  • utrzymanie i rozwój aplikacji

Jako student w School of Government, będą dostarczane z kontem e-mail i dostęp do kilku webbased usług. Luiss kampusy zapewniają także dostęp do sieci bezprzewodowej.

Biblioteka

Szkoła studentów rządowe mogą swobodnie przejść Luiss bibliotekę, która zapewnia duży zestaw trybie offline i online badania źródeł, książek i czasopism. Więcej informacji na temat biblioteki są dostępne tutaj.

Sport

Aktywny Luiss Sport ma na celu studenci uczestniczą i czuć się częścią społeczności poprzez cennych wiadomości sportowych. W ramach School of Government, można uprawiać wszelkiego rodzaju sporty, począwszy tym koszykówka, piłka nożna, siatkówka, rugby, lekkoatletycznych. Wszystkie zajęcia sportowe odbywają się na Uniwersytecie centrum sportowe PALALUISS, w polu Acqua acetosa, która w ciągu 30 minut od Viale Romania kampusu z transportu publicznego. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Działalność kulturalna

Nasi studenci mogą także uczestniczyć w różnych wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez studentów Luiss takich jak, fotografii i pisaniu konkursach, laboratoriów teatralnych. Uniwersytet ma również umowy z wieloma teatrami w Rzymie, oferując studentom wyciąć bilety cen lub karnety rabatowe. Więcej informacji udzieli po przyjeździe na Uniwersytecie.

Na terenie kampusu opieki zdrowotnej

Studenci mają dostęp do bezpłatnej opieki zdrowotnej zapewnianej przez LUISS i zarządzanego przez lekarza w domu, którego Godziny urzędowania:

  • Poniedziałki, środy, piątki: 15.30-16.30
  • Wtorki i czwartki: 10.00-12.00

W sierpniu, usługa opieki na terenie kampusu jest zamknięty. Lekarz może również kontaktować przez e-mail i przez telefon.

Pogotowie lekarskie

Jest pogotowie ratunkowe dla wszystkich Luiss studentów, która jest dostępna zarówno na uczelni, jak iw domu studenta. Usługa jest oferowana przez Opieki Medycznej i można skontaktować się z nimi poprzez wywołanie bezpłatny numer 800 94 94 89.

Biuro podróży

LUISS Guido Carli podpisał umowę z biurem podróży (CTS Centro Turistico Studentesco e Giovanile), gdzie studenci mogą korzystać z wielu usług. Studenci School of Government CTS mogą zakupić kartę członkowską za € 18 zamiast € 30. Członkowie otrzymują CTS CTS Membership Card i Międzynarodowy numer Student Card, która uprawnia do zniżek i obniżyć ceny na bilety lotnicze, pociąg, prom, filmowych i teatralnych we Włoszech i za granicą. Można również zakupić pakiety wakacyjne do każdego miejsca destination.Details informacji na temat tych usług, prosimy o kontakt z pracownikami dopuszczenie School of Government na następujący adres: LUISS School of Government Via di Villa Emiliani 14 00197 Roma Włochy Tel: 0039 06 85225052 / 5065 faks: 0039 06 85225056 Email: sog@luiss.it.More informacje na temat usług dostępnych Luiss Międzynarodowy LUISS Broszura

Akredytacja

Szkoła rządu jest integralną częścią LUISS Guido Carli. Uczelnia jest w pełni uznana instytucja akademicka i badania przeprowadzone przez Ministerstwo Edukacji Włoch Uniwersytetu i Badań.

Lokalizacje

Rzym

LUISS School of Government

Address
Viale Pola 12, 00198 Roma, Italia
00198 Rzym, Lacjum, Włochy
Telefon
+39 06 85225053