Przeczytaj oficjalny opis

LUISS Business School , akredytowana przez EQUIS, jest Szkołą Biznesu i Zarządzania LUISS Guido Carli University z siedzibą w Rzymie (Włochy). Szkoła kieruje rozwojem i rozwojem osób i firm. Szkoli talenty, które będą w stanie promować rozwój społeczny i biznesowy w małych i dużych instytucjach, łącząc ducha przedsiębiorczości z niekonwencjonalnymi jakościami: kreatywność, umiejętność stawienia czoła wszystkim trudnościom.

Niezależnie od tego, czy chodzi o założenie firmy, czy zmianę dużej organizacji, zmianę świata lub zmianę świata, LUISS Business School ma powiązania z Twoją przyszłością.

LUISS Business School jest napędzana i otoczona innowacjami , kreatywnością i możliwościami . Tutaj będziesz uczyć się od i mieć dostęp do światowej klasy wykładowców, zaproszonych gości i liderów branży.

Międzynarodowy kampus w sercu Rzymu (Włochy). Nie ma takiego miejsca jak Rzym! LUISS Business School jest LUISS Business School na najwyższym poziomie w Rzymie (Włochy), gdzie piękno, historia i kultura zapewniają niesamowite środowisko. Szkoła znajduje się w jednej z najbardziej niezwykłych, historycznych i artystycznych części Rzymu, a jej budynki odzwierciedlają atmosferę i piękno miasta. Dzięki bogatej historii i kulturze miasta oraz kreatywności włoskich firm, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby przeżyć transformację.

Przeżyj Szkołę Biznesu w Top 1% na całym świecie

LUISS Business School uzyskała złotą standardową akredytację EQUIS, zapewniając uczniowi najwyższą jakość.

Etyka, odpowiedzialność i zrównoważony rozwój

Utworzono Centrum Etyki, Odpowiedzialności i Zrównoważonego Rozwoju (ERShub), aby nadać wartość etyce, odpowiedzialności i zrównoważonemu rozwojowi edukacji w zakresie zarządzania oraz ogólnie w działaniach gospodarczych. ERShub promuje ideę, że etyczne, odpowiedzialne i zrównoważone podejście w prowadzeniu biznesu ma zasadnicze znaczenie dla osiągnięcia znaczących i długotrwałych wyników gospodarczych, a jednocześnie umożliwia właściwą interpretację dzisiejszej dynamiki świata i globalnych wyzwań, które go charakteryzują.

Planujesz założyć firmę. Jeśli jest to początek przyszłego rozwoju zawodowego, szkoła zapewnia dostęp do modelowania, planowania i możliwości finansowania dla studentów, czym zostać przedsiębiorcą.

Programy prowadzone przez:
Język angielski
Włoski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

LUISS Business School

Mistrz ma na celu kształtowanie młodych profesjonalistów zainteresowanych stawieniem czoła coraz bardziej złożonym wyzwaniom finansowym. ... [+]

Dzisiaj zarządzanie zasobami finansowymi i relacjami z rynkami finansowymi i inwestorami to kluczowe cele dla firm, instytucji finansowych i innych organizacji. Strategiczna rola Corporate Finance zyskuje na znaczeniu ze względu na większą uwagę, jaką menedżerowie poświęcają na pozyskiwanie kapitału, planowanie finansowe, zarządzanie ryzykiem i działalność inwestycyjną. Obecne środowisko finansowe wymaga nowych umiejętności i kompetencji, aby nadążyć za potrzebami odnoszących sukcesy profesjonalistów w czasach gwałtownych zmian.

CELE

Ten program przygotowuje cię do radzenia sobie z coraz bardziej złożonymi wyzwaniami finansowymi, zapewniając solidną wiedzę techniczną i umiejętności, a także kompetencje przekrojowe wymagane do zarządzania złożonymi sytuacjami finansowymi w międzynarodowym środowisku. Zdobędziesz gruntowną wiedzę na temat narzędzi koncepcyjnych i empirycznych, aby odpowiedzieć na pojawiające się wyzwania finansowe i stworzyć nowe możliwości.... [-]

Włochy Rome
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
LUISS Business School

Celem Mistrza jest nauczenie uczniów efektywnej pracy z heterogenicznymi danymi z całego świata oraz tworzenie z nich wartości. ... [+]

Program Master in Big Data Management przygotowuje studentów do efektywnej pracy ze złożonymi, rzeczywistymi danymi i tworzenia z nich wartości.

Big Data Management koncentruje się na poprawie zrozumienia wzorców klientów w celu zwiększenia działalności i poprawy rentowności. Praca w zarządzaniu dużymi danymi wymaga hybrydowego zestawu kompetencji: wiedzy komputerowej z dobrą znajomością zaawansowanych technik statystycznych, dogłębnego zrozumienia świata biznesu i doskonałych umiejętności komunikacyjnych. Znalezienie tego zestawu kompetencji u jednej osoby jest rzadkością. Należy je opracować, stosując odpowiednią kombinację nauki w klasie i w terenie.

... [-]
Włochy Rome
Grudzień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
LUISS Business School

Mistrz ma na celu zapewnienie studentom 360 ° wizji cech luksusowego przemysłu i systemu mody. ... [+]

Mistrz oferuje dwie różne ścieżki:

Major w luksusie

Pozwala to zrozumieć mechanizmy działania w różnych segmentach luksusów oraz w branży luksusowej jako całości.

Major in Fashion

Oferuje konkretne kompetencje, aby stawić czoła bardzo fascynującemu światu, charakteryzującemu się niezwykle złożonymi mechanizmami i ciągłymi przekształceniami.

[-]
Włochy Rome
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
LUISS Business School

Program jest przeznaczony dla studentów pragnących dowiedzieć się więcej na temat cyfryzacji biznesu, zrównoważonego rozwoju i nowych trendów zarządzania ryzykiem. ... [+]

Mistrz oferuje 3 utwory :

Major w ekosystemie cyfrowym

Rozwija wyróżniające się możliwości i cenną wiedzę potrzebną do połączenia strategii biznesowych i technologicznych.

Major w branży energetycznej

Zapewnia uczestnikom solidną wiedzę na temat ekosystemu energetycznego, aby sprostać takim wyzwaniom, jak: globalne ocieplenie, wyczerpywanie się paliw kopalnych, zagrożenia dla równowagi.

Specjalizacja w zarządzaniu ryzykiem i ubezpieczeniach

Zapewnia kompleksowy przegląd dziedziny zarządzania ryzykiem w celu oceny i agregacji różnych typów ryzyka oraz oceny ich łącznego wpływu na całą organizację.

[-]
Włochy Rome
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
LUISS Business School

Unikalny program szkoleniowy skierowany do młodych absolwentów, którzy są zmotywowani do zostania globalnymi menedżerami. t łączy teorię z praktyką, łączy środowiska akad ... [+]

Master in International Management (MIM) to unikalny program skierowany do młodych absolwentów, którzy mają motywację do zostania globalnymi menedżerami. Łączy teorię z praktyką, łączy środowiska akademickie i przemysł oraz integruje umiejętności twarde i miękkie. Program MIM łączy tradycyjne kursy z Learning Labs, aby promować krytyczne myślenie i zachęcać uczniów do systematycznego myślenia o zadaniach wymagających kultury i intelektu.

CELE

Program ten udostępnia studentom najlepszych pracowników akademickich i doświadczonych menedżerów w celu rozwijania umiejętności biznesowych wymaganych do działania w kontekście międzynarodowym. Program LUISS Business School MIM wykorzysta Twoją pasję do doskonałości i wyjdzie z Twojej strefy komfortu. Poznasz koncepcje i struktury zarządzania i zastosujesz je w rzeczywistych sytuacjach. Idealni kandydaci są dynamiczni i otwarci, entuzjastycznie nastawieni do wyzwań międzynarodowych i chętni do współpracy z wielokulturową i zróżnicowaną grupą.... [-]

Włochy Rome
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
LUISS Business School

Mistrz oferuje entuzjastyczne doświadczenie edukacyjne, aby Twoje podejście do branży turystycznej było konkurencyjne na rynku pracy. ... [+]

Magister zarządzania turystyką w LUISS Business School oferuje entuzjastyczne doświadczenie edukacyjne, aby Twoje podejście do branży turystycznej było konkurencyjne na rynku pracy. Oczekuje się, że branża turystyczna będzie nadal rosnąć i zyskać na znaczeniu gospodarczym przez następne dwie dekady. Ten wzrost spowoduje zmiany w branży, bardziej intensywną konkurencję i nowe formy współpracy między podmiotami publicznymi i prywatnymi, a także małymi firmami i dużymi grupami międzynarodowymi.

W tym środowisku jakość zasobów ludzkich będzie jeszcze ważniejsza dla sukcesu firmy. Będzie to wymagało połączenia różnych możliwości, aby wykorzystać możliwości oferowane przez technologię, zbudować sieci między różnymi podmiotami i zasobami oraz stworzyć złożone produkty turystyczne.... [-]

Włochy Rome
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
LUISS Business School
Address
Via Nomentana,216
00162 Rome, Lazio, Włochy
Witryna
Telefon
+39 06 85 225 689