ISTUD Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Ponad czterdzieści lat doświadczenia wraz z organizacjami

Założony w 1970 roku z inicjatywy Assolombarda i grupy dużych włoskich i międzynarodowych firm (w tym Pirelli, Olivetti i IBM), ISTUD zawsze towarzyszył ewolucji włoskiego kierownictwa , przyczyniając się w znacznym stopniu do rozprzestrzeniania się nowoczesności. "kultura zarządzania" w naszym kraju. Pierwszy Wydział Business School składał się z profesorów Harvard Business School , wspieranych przez włoskich profesjonalistów z dziedziny doradztwa w zakresie zarządzania .

Fundacja ISTUD jest dziś jedyną niezależną, prestiżową włoską szkołą biznesu . W ciągu 40 lat działalności ponad 51 000 dyrektorów i średniego kierownictwa, a także 2300 nowych absolwentów, wzięło udział w programach szkoleniowych, a mistrzowie i wielu profesjonalistów, działających w świecie szkoleń i badań , zostali przeszkoleni w ISTUD od lat siedemdziesiątych. dziś.Chronology

Nasza misja

Wspieranie rozwoju firm i menedżerów, którzy chcą konkurować poprzez stworzenie nowego zrównoważonego modelu ekonomicznego, skoncentrowanego na tworzeniu wartości dla wszystkich podmiotów w tym procesie. Jest to misja Fundacji ISTUD , pierwszej niezależnej szkoły biznesu we Włoszech, która od 1970 r. Działa w obszarze wyższych szkoleń zawodowych i badań w zakresie zarządzania, oferując zintegrowane portfolio programów badawczych i szkoleniowych dla menedżerów, bezpośrednio odnoszących się do realiów i wyzwań, które organizacje stoją przed nami.

Nasze wartości

Zrównoważony rozwój: podejście systemowe, etyczne i zrównoważone.

Nasze podejście

Fundacja ISTUD zamierza być innym głosem w dziedzinie szkolenia i rozwoju zarządzania , stawiając w centrum wszystkich swoich działań wyjątkowość i potencjał osób i organizacji, w których działają.
U podstaw różnych proponowanych inicjatyw znajduje się stała działalność badawcza i innowacyjna , wraz z rozwojem zaktualizowanego know-how zorientowanego na problemy i problemy, które obecnie zwracają uwagę firm, organizacji, menedżerów.

Wybór ISTUD oznacza "nawiązanie kontaktu" z wiodącą firmą we włoskim środowisku edukacyjnym w zakresie zarządzania , z prawie 40-letnim doświadczeniem w dziedzinie szkoleń z zakresu zarządzania i badań nad organizacjami .
Wykazana umiejętność przyczyniania się do ewolucji myślenia kierowniczego, międzynarodowej sieci, wykwalifikowanej obecności w firmach i instytucjach, wysokiego poziomu procesu ofertowego i procesu nauczania oraz jakości Wydziału, sławy i prestiżu marki, są niektóre z głównych elementów, które prowadzą do uznania ISTUD za wyjątkowy wybór doskonałości na włoskiej scenie.Business meeting-1209640_960_720

ISTUD : porównanie doświadczeń

Udział w seminarium lub ścieżce ISTUD oznacza doświadczanie wysoce wciągającego doświadczenia szkoleniowego , w którym uczestnik jest protagonistą procesu uczenia się , w stymulującym środowisku , z ciągłą obecnością specjalistów ISTUD którzy towarzyszą całemu kursowi.
Analiza konkretnych sytuacji, poszukiwanie skutecznych rozwiązań, przejęcie odpowiedzialności, komunikacja interpersonalna, negocjacje i praca w grupie są zawsze cenione w klasach. Profesorowie wydziału, w odniesieniu do różnych momentów programu i treści traktowanych, korzystają z szerokiej i elastycznej kombinacji narzędzi dydaktycznych, takich jak lekcje, ćwiczenia, dyskusje na temat .

W naszym podejściu opiera się wielkość porównania . Porównanie wynikające z dialogu z uczestnikami z różnych sektorów i rodzin zawodowych oraz z ciągłej debaty i wymiany z profesorami wydziału, wszystkimi ekspertami w dziedzinie wiedzy specjalistycznej, ze skuteczną znajomością problemów biznesowych wynikających ze znacznego doświadczenia w zarządzaniu, konsultingu lub badania.
Wszyscy uczestnicy są zawsze zaopatrzeni w szeroki zakres dokumentacji teoretycznej z zakresu tematów, a także pełną i zaktualizowaną bibliografię (oprócz wykorzystania ekskluzywnych materiałów ISTUD przygotowanych i dostosowanych do potrzeb klienta).

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Włoski

Zobacz programy magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Magister w marketingu detalicznym

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok November 2019 Włochy Stresa

Mistrz rodzi się z potrzeby stworzenia dokładnej i rzetelnej wiedzy na temat kanałów dystrybucji i ich operacyjnych dźwigni związanych z polityką marketingową i sprzedażową. Celem jest ustanowienie silnego związku między młodymi ludźmi i firmami należącymi do różnych segmentów produktów, od mody po duże sieci handlowe, w celu wspierania silnej ekspansji we Włoszech i na świecie wyspecjalizowanych sieci, e-handlu i marek, które muszą zarządzać nową dynamiką dystrybucji. [+]

Mistrz w marketingu detalicznym

Mistrz rodzi się z potrzeby stworzenia dokładnej i rzetelnej wiedzy na temat kanałów dystrybucji i ich operacyjnych dźwigni związanych z polityką marketingową i sprzedażową. Celem jest ustanowienie silnego związku między młodymi ludźmi i firmami należącymi do różnych segmentów produktów, od mody po duże sieci handlowe, w celu wspierania silnej ekspansji we Włoszech i na świecie wyspecjalizowanych sieci, e-handlu i marek, które muszą zarządzać nową dynamiką dystrybucji.

Siłą Mistrza jest zaoferowanie ci intensywnego i praktycznego szkolenia, aby natychmiast wejść do firmy zajmującej się kupowaniem i sprzedażą, handlem elektronicznym, visual merchandisingiem, zarządzaniem eksportem, zarządzaniem kategoriami, marketingiem typu instore marketing, trade marketingiem, analizą biznesową.... [-]


Magister zarządzania marketingowego

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2019 Włochy Stresa

Magister zarządzania marketingowego ISTUD oferuje ambitną i ekscytującą ścieżkę do wejścia w świat marketingu, komunikacji i technologii cyfrowej. [+]

Magister zarządzania marketingowego

Magister zarządzania marketingowego ISTUD oferuje ambitną i ekscytującą ścieżkę do wejścia w świat marketingu, komunikacji i technologii cyfrowej.

Master in Marketing Management jest akredytowanym specjalistą ASFOR kursu Master przeznaczony dla tych, którzy pochodzą z różnych wydziałów, chcą wzbogacić swoją wiedzę, rozwijać swoje umiejętności operacyjne poprzez eksperymentowanie z konkretnych sytuacjach pracy i nabycia narzędzi i technik, które przygotowują je do wejścia w firmie i dla połóż fundamenty do wspaniałej kariery i zrealizuj swoje zawodowe aspiracje.

Liczby Master in Marketing6-miesięczne pełne szkolenie w klasie i praca nad projektemOd 3 do 6 miesięcy w firmie40 firm partnerskich97% miejsca docelowego485 studentów już ukończyło studiakapitan w 3 krokach... [-]