Przeczytaj oficjalny opis

Inkubator wiedzy i badań na rzecz innowacji.

Wenecja była zawsze skrzyżowaniem różnych kultur, a jego stan spowodował, że być narażone bardziej niż inne miasta, wpływów, trendów i innowacji, w sztuce, jak w kulturze i handlu, uprawy powołanie Zgromadzenia oraz badania Nowy.

Miasta z pierwszej i największej organizacji proto-przemysłowych Zachodu: Arsenale w Wenecji, gdzie został wymyślony i rozpoczęła produkcję w morskiej serii.

W Wenecji zbiegają języki, pomysły i talenty z nich przedmiotów i materiałów. Stosunek do przekształcenia istniejącego jakości, która odróżnia konieczne jest zebranie różnych światów i urodzić się do nowych realiów.

Co sprawia, że ​​IED Wenecja centrum doskonałości w edukacji? Jego zdolność do tworzenia relacji z bogatej wiedzy i być katalizatorem dla propozycji, projektów, ludzi i energii, nie tylko w kontekście lokalnym, ale w kraju i na świecie.

Programy prowadzone przez:
Język angielski
Włoski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

IED – Istituto Europeo di Design Venice

edycja - Ostatnie wydarzenia w świecie sztuki i kultury, z jednej strony, zobaczyli artystów i innych profesjonalistów zaangażowanych w tę dziedzinę, zajmujących się zar ... [+]

TEN PRZEDMIOT W DZIEDZINIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO.

Ostatnie wydarzenia w świecie sztuki i kultury, z jednej strony, spowodowały, że Artyści i inni specjaliści zajmowali się zarówno twórczą, jak i biznesową częścią ich pracy. Z drugiej strony idea i funkcja kultury ewoluowały w kierunku bardziej świadomego i uporządkowanego dobra publicznego i usług, potrzebujących profesjonalistów z podejściem przedsiębiorczym i skupieniem się na świadomości społecznej i zrównoważonym rozwoju.

Studia magisterskie na kierunku Biznes dla Sztuki i Kultury dostarczają studentom silnego zaplecza teoretycznego i praktycznego, które pozwala im zacząć od idei i zdefiniować skuteczny biznesplan, który sprawi, że pomysł zadziała i wygeneruje cenne innowacje. Dzięki specjalnym, dostosowanym do potrzeb nauczaniu, które wspiera zajęcia z dedykowanymi mentoringami, uczestnicy uczą się, jak planować i zarządzać projektem artystycznym lub kulturalnym w całości. Pod koniec studiów magisterskich można rozpocząć karierę w prywatnych i publicznych instytucjach kulturalnych, rozpocząć działalność gospodarczą lub zaplanować projekty dla organizacji non-profit.... [-]

Włochy Venice
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
6 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Venice

Trzecia edycja - Współczesna sztuka współczesna wymaga tyle umiejętności, ile jest kontekstów artystycznych i języków. Podczas gdy solidne zaplecze kulturowe jest równie ... [+]

TEN PRZEDMIOT W DZIEDZINIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO.

Dziś kuratorstwo sztuki współczesnej wymaga tylu umiejętności, ile jest kontekstów artystycznych i języków. Podczas gdy solidne podłoże kulturowe jest tak samo ważne jak umiejętności zarządzania i komunikacji, jeszcze ważniejsze dla Kuratora XXI wieku jest zbudowanie stabilnej sieci relacji, aby projekt kuratorski stał się namacalny i szeroko rozwijany.

Z tego powodu, dzięki prestiżowi i wyjątkowemu stanowisku miasta Wenecji, uczestnicy mają możliwość zaangażowania się krytycznie i aktywnie w bieżące debaty w praktyce kuratorskiej i sztuce współczesnej oraz działać w kontekście Biennale, inkubatora doskonałości i innowacji. Kurs prowadzi studentów do praktycznego uczenia się pracy Kuratora we wszystkich jego postaciach, także dzięki międzynarodowemu wydziałowi, w skład którego wchodzą jedni z najwybitniejszych profesjonalistów świata sztuki. W ten sposób uczestnicy poznają metody kuratorskie stosowane przez instytucje takie jak Peggy Guggenheim Collection, Fondation Pinault, Fondazione La Biennale di Venezia i Christie.... [-]

Włochy Venice
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Aggiudicati una borsa di studio per il corso di Marketing e Comunicazione dei Beni Culturali

Aggiudicati una borsa di studio per il corso di Grafica Digitale

Mery Glez - performance luminosa e sonora

IED - Istituto Europeo di Design
Address
Venice, Veneto, Włochy
Witryna
Telefon
+39 041 277 1164