Przeczytaj oficjalny opis

Rosnące gospodarki ekologicznej w Heartland przemysłowej.

Więcej niż tylko piasty przemysłowej, od końca XIX wieku Turyn został domu do badań i innowacji w dziedzinie kinematografii, począwszy od mody i komunikacji, sztuki wizualne i humanistycznych.

Jego powołanie do eklektyzmu i eksperymentowanie stało się jednym z najważniejszych stolic świata przemysłu samochodowego, aw ostatnich dziesięcioleciach, światowej klasy odniesienia dla nowej kultury jedzenia i na badania nad równowagi ekologicznej.

IED Turyn jest uznawany z jakąś instytucję, jako jednego z najważniejszych światowych ośrodków szkolenia w zakresie projektowania transportu. Dostosowane do wiedzy i badań typowe z kontekstu, to campus rozwija i skupia swoją prace projektowe w stronę koncepcji przyszłej mobilności i najbardziej zaawansowanych i innowacyjnych klastrów produkcyjnych.

Specjalistów, którzy są kompetentni w zrównoważony dla środowiska projektowanie coraz częściej poszukiwane przez prywatnego przemysłu i administracji publicznej.

Programy prowadzone przez:
Język angielski
Język hiszpański
Włoski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

IED – Istituto Europeo di Design Torino

17 edycja - Praca w marketingu i komunikacji oznacza tworzenie, rozwijanie, utrzymywanie i optymalizację relacji między klientami i markami, ustanawiając bezpośrednią i i ... [+]

TEN PRZEDMIOT W DZIEDZINIE W JĘZYKU WŁOSKIM.

17 edycja - Praca w marketingu i komunikacji oznacza tworzenie, rozwijanie, utrzymywanie i optymalizację relacji między klientami i markami, ustanawiając bezpośrednią i indywidualną więź.

Master in Marketing and Communication narodził się jako odpowiedź na potrzebę wyrażoną przez firmy i agencje, aby zdobyć wykwalifikowany personel w zakresie marketingu strategicznego i operacyjnego oraz komunikacji korporacyjnej. Aby w sposób zadowalający odpowiadać na potrzeby rynku i oczekiwania odbiorców, dyplom magistra adresowany jest równolegle do dwóch obszarów zawodowych - marketingu i komunikacji - zarówno z punktu widzenia firmy, jak i agencji, w celu pokazania punktów kontaktowych, synergii i dynamika interakcji. Ponadto, równolegle z rynkiem, który przechodzi szybką ewolucję, ścieżka szkoleniowa obejmuje duże moduły, które odnoszą się konkretnie do obszaru internetowego: od zarządzania mediami społecznościowymi do SEO i SEM, od marketingu internetowego po zarządzanie relacjami z blogerami i infunecers, reputacja i zarządzanie treścią.... [-]

Włochy Turin
Listopad 2019
Włoski
W pełnym wymiarze godzin
11 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Torino

17 edycja - Master Course in Transportation Design oferuje ludziom z wielką pasją do samochodów szansę silnego angażowania się w techniki projektowania samochodów. Ucznio ... [+]

TEN PRZEDMIOT W DZIEDZINIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO.

17 edycja - Master Course in Transportation Design oferuje ludziom z wielką pasją do samochodów szansę silnego angażowania się w techniki projektowania samochodów. Uczniowie stają się rdzeniem świata designu, dzięki czemu uczą się innowacyjnego myślenia oraz podejścia, opracowania i sfinalizowania projektu wnętrza samochodu i wnętrza samochodu.

Turyn jest idealnym miastem dla tego kursu, ponieważ jest światową stolicą projektowania samochodów i był miejscem narodzin najważniejszych domów projektowych i firm samochodowych we Włoszech. Miasto oferuje szansę, aby cała sieć projektantów samochodów przybyła do IED, dzieląc się swoimi umiejętnościami z naszymi studentami na zajęcia, wykłady, warsztaty lub rekrutację młodych talentów.... [-]

Włochy Turin
Marzec 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

IED Transportation Design 2015: the making of

IED Transportation Design Presents: Massimo Dotti

HAPPY BIRTHDAY IED TORINO: I NOSTRI VENTICINQUE ANNI!

Hoosier for Happiness

The Making of an interactive book - eng sub

IED TORINO - MASTER IN SUSTAINABLE ARCHITECTURE

IED - Istituto Europeo di Design
Address
IED Torino Via San Quintino 39
10121 Turin, Piedmont, Włochy
Witryna
Telefon
+39 011 541111