Przeczytaj oficjalny opis

Florencja szczyci się jednym z najważniejszych na świecie dziedzictwa kulturowego i artystycznego, ale także miasto o długiej historii w włoskim stylu.

Znajduje się w samym sercu regionu domu do głównych doskonałości produkcyjnych, które dał Florence pozazdroszczenia międzynarodową reputację w dziedzinach, począwszy od mody i rzemiosła artystycznego projektowania i innowacji technologicznych.

W takim niezrównany miejsce dla tych, którzy chcą kontynuować sztukę współczesną i innowacji, IED skupia się na sposobach zwiększania korzyści z przeplatających lokalną wiedzą z napotkanych wszystkie różne kultury.

Cnotliwy związek pomiędzy wysokiej jakości rzemiosła artystycznego i przemysłu jest tradycyjnym elementem jakości produkcji we Florencji i jego otoczenia.

IED Florencja oznacza to szczególne stosunki, że po nałożeniu na treningu, przekłada się na mieszanie tych wszystkich umiejÄ ™ tnoĹ starych i contemporary- które są na podstawie nowych zawodów.

Programy prowadzone przez:
Język angielski
Włoski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

IED – Istituto Europeo di Design Florence

edycja - Master in Fashion Business jest przeznaczona dla profesjonalistów i absolwentów, którzy chcą zdobyć wysokie umiejętności w zakresie nowych technologii stosowany ... [+]

TEN PRZEDMIOT W DZIEDZINIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO.

8. edycja - Master in Fashion Business jest przeznaczona dla profesjonalistów i absolwentów, którzy chcą zdobyć wysokie umiejętności w zakresie nowych technologii stosowanych w komunikacji mody. "Cradle of fashion" dzięki wydarzeniom w Pitti, Florence jest na całym świecie uznawana za centrum włoskiego przemysłu modowego i jego procesu produkcyjnego jako całości, od surowca po eksponowany obiekt mody. Kurs integruje zaawansowane technologie, tradycyjne techniki i rzemiosło na rzecz innowacyjnych produktów i usług komunikacyjnych. Ponadto Sara Maino (starszy redaktor Vogue Italia) jest koordynatorem naukowym szkoły.

Możliwości zawodowe... [-]
Włochy Florence
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
10 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Florence

Od technik brandingu po projektowanie usług, celem kursu Master w zakresie projektowania i zarządzania marką: żywności, wina i turystyki jest pomoc studentom i młodym pro ... [+]

TEN PRZEDMIOT W DZIEDZINIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO.

Co to znaczy stworzyć i zarządzać marką w branży spożywczej? Jak sprzedać firmę winiarską i pracować nad jej tożsamością? Jak zintegrować turystykę w tym wszystkim?

Od technik brandingu po projektowanie usług, celem kursu Master w zakresie projektowania i zarządzania marką: żywności, wina i turystyki jest pomoc studentom i młodym profesjonalistom w rozwijaniu ich umiejętności jako przyszłych menedżerów branży horeca, integracja wina spożywczego i turystyki w oferty stylu życia.

Kurs, który odbył się we Florencji i Barcelonie, zapewnia przekrojowe umiejętności w zakresie projektowania usług stosowanego w gastronomii i turystyce, ze szczególnym uwzględnieniem żywności w Barcelonie i pionowej eksploracji sektora wina we Florencji.... [-]

Włochy Florence
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
11 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Florence

edycja - Mistrzowski kurs w dziedzinie zarządzania sztuką to 11-miesięczny interdyscyplinarny kurs z pełnym zanurzeniem, który wyróżnia się wyjątkową formułą wędrowca. P ... [+]

TEN PRZEDMIOT W DZIEDZINIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO.

8. edycja - Mistrzowski kurs w dziedzinie zarządzania sztuką to 11-miesięczny interdyscyplinarny kurs z pełnym zanurzeniem, który wyróżnia się wyjątkową formułą wędrowca. Plan studiów odbywa się w trzech różnych prestiżowych lokalizacjach: we Florencji, Rzymie i Wenecji, aby zaangażować studentów w wielką podróż po sztuce współczesnej, ze szczególnym uwzględnieniem miejsc pracy w przyszłości.

Kurs magisterski buduje centralną postać życia instytucji kultury zajmujących się zarządzaniem projektami artystycznymi. Ten specjalista może identyfikować innowacyjne treści, organizować kompleksowy harmonogram wydarzeń, planować i organizować wydarzenia związane z gromadzeniem funduszy oraz zarządzaniem zasobami.... [-]

Włochy Florence
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
11 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

IED Florence campus

Unraveling fashion, a knitting experience_Workshop_day 1

Three Year Diploma_Fashion Communication and Digital Media

Istituto Europeo di Design
Address
Via M. Bufalini 6/r
50122 Florence, Tuscany, Włochy
Witryna
Telefon
+39 055 29821