Italian Culinary Institute for Foreigners - ICIF

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Wartości

Jakość, autentyczność, szacunek, gościnność i bezpieczeństwa żywności

Kulturowa siłą napędową, która transmituje wartości

Celem ICIF, Instytut Żywności i Wina Regionów z Włoch, jest sklasyfikowanie, chronić i promować wizerunek kuchni włoskiej, doskonałość produkcji lokalnej i regionalnej żywności i wina kultury, poprzez ogłaszanie wiedzy wśród profesjonalistów na całym świecie podkreślając wartość prawdziwej włoskiej kuchni i doskonałych produktów spożywczych, które go odróżniają jest jednym z głównych celów ICIF w celu promowania "Wyprodukowane we Włoszech".

Styl życia, gościnność i autentyczności

ICIF zawsze brane wartości włoskiego jedzenia i wina, włoskiej gościnności i lifesyle całym świecie poprzez udział w imprezach i inititatives, zarówno we Włoszech jak i za granicą. Promocja włoskiej kuchni i najwyższej jakości włoskich produktów spożywczych odbywa się poprzez szkolenia młodych kucharzy na włoskiej centrali w Zamku Costigliole d'Asti, w Instytucie chińskiego w Szanghaju, w instytutach Sao Paulo i Flores da Cunha w Brazylii oraz poprzez współpracę ze szkołami i uniwersytetami gastronomii w różnych krajach na całym świecie.

Główne działania

Kulinarne szkolenie, promocja "made in Italy", najważniejsze wydarzenia i walka z podrabianiem

Praktyki

Szkolenie dla młodych Włochów i zagranicznych kucharzy do nabycia jakiejś specjalizacji na regionalnych kuchni włoskiej; Program zajęć obejmuje również szkolenie w zakresie bezpieczeństwa żywności i zrównoważonej polityki w zakresie zarządzania łańcuchem żywnościowym.

Promocja "Made in Italy"

Promocja kuchni włoskiej oraz najwyższej jakości włoskich produktów za granicą, poprzez organizację szkoleń i rozpowszechniania informacji na temat "Made in Italy" i jego realizacji przez profesjonalnych kucharzy i restauratorów na całym świecie.

Promocja włoskiej żywności i produktów winiarskich granicą w targach i imprezach międzynarodowych. Organizacja wycieczek jedzenie i wino, aby odkryć istotę włoskiego Regionalnego kuchni i kultury, najwyższej jakości produktów i bogatej kulturze regionów Włoch.

Główne wydarzenia

ICIF jest w czołówce międzynarodowych imprez, w których wymagana jest autorytatywny głos w branży restauracyjnej, dostarczanie wiedzy na inicjatywy, które promują włoskie jedzenie i kulturę.

Walka z podrabianiem

Nazywają go "Włoskie Sounding", Naśladowanie lub fałszowanie włoskich produktów spożywczych za granicą. Fałszywy produkt spożywczy zawiera mieszankę włoskich nazw, logo, obrazy i slogany jednoznacznie przypisać do naszego kraju.

Oprócz swoich celów edukacyjnych, ICIF została założona w celu sklasyfikowania, chronić i promować wizerunek kuchni włoskiej i produktów doskonałości zagranicznych, chroniąc produkcje rzemieślnicze, broniąc konsumentów przed fałszowania i fałszerstwa oraz szerzenie wiedzy i techniki wśród profesjonalnych kucharzy i restauratorów na całym świecie.

Lokalizacje

Turyn

Address
Piazza Vittorio Emanuele II, 10
Costigliole d'Asti

14055 Turyn, Podgórski, Włochy

Włochy online

Address
Piazza Vittorio Emanuele II, 10
Costigliole d’Asti (AT)

14055 Włochy online, Włochy

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium