Przeczytaj oficjalny opis

Master program w ARCHITEKTURZE WNĘTRZ - Nowe formy współczesnego życia IAAD i Écoles de Condé ogłaszają podpisanie ważnego strategicznego partnerstwa, które zaowocuje integracją tych dwóch jednostek w szerszej rzeczywistości. Wśród wspólnych projektów zostaną rozważone nowe kursy, nowe modele nauczania i nowe lokalizacje, aby zwiększyć szanse dla studentów. Dzięki temu partnerstwu, unikatowemu w swoim rodzaju, obie instytucje nadadzą nowy wymiar swoim projektom edukacyjnym, które przyniosą prawdziwie europejską wartość: na początku lat 2013-2014 dostępne będą kursy Francja-Włochy i Włochy-Francja dla studentów obu szkół. Porozumienie to natychmiast pozwala studentom IAAD uzyskać dostęp do Strategicznego Mistrza Écoles de Condé - jako Komunikacji, Architektury i Zarządzania Sztuką, Luksusu, Projektowania Wnętrz i wspólnych obszarów oraz ogólnych badań i innowacji - i francuskich studentów, aby uzyskać dostęp do specjalizacji IAAD - takich jak Projekt transportu i wzornictwo przemysłowe. Wewnątrz Écoles de Condé nowe kursy będą zawierały znajomość języka i kultury włoskiego designu, ulepszając kursy oferowane w ramach różnych studiów licencjackich i magisterskich z zakresu projektowania i grafiki (projektowanie przestrzeni, produkt mody i projektowania graficznego) i stopniowo tworzą właściwy obszar włoskiego wzornictwa.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

IAAD + Écoles de Condé

Mistrz rozważono przestrzeń przeznaczoną zarówno w jego estetyczne i funkcjonalne aspekty i tych, mniej oczywiste, sposoby wykorzystania i symboliczne ... [+]

Program Master Architektury Wnętrz - Nowe formy współczesnego życia

Mistrz bada przestrzeń przeznaczoną zarówno w jego estetyczne i funkcjonalne aspekty i te mniej oczywiste, metod użycia i wartości symboliczne.

Okaże się podwójną drogę, począwszy od instynktu mężczyzn, aby zrobić miejsce, umieszczając własne siedlisko, bada performatywny wartość zbudowany, depozytariusza podstawowych wartości społeczeństwa.

Sugestie i bodźce teoretyczne się materiał, na którym możliwe jest rozwijanie aktywności projektu skupiając całą uwagę na osiągnięcia widocznego co planowej zakresu projektanta.

Cele i metody nauczania

Projekt przeżywa czas dobrej koniunktury i rozprzestrzeniania. Szybki rozwój metod produkcji i stylu życia w coraz większym stopniu wymaga zdolności adaptacyjnych i innowacyjności. Przewidywanie i stymulowanie zmian stała się jednym z głównych czynników wzrostu i konkurencyjności współczesnych gospodarek czynnika. Tradycyjne granice dyscyplin ogarnia potrzeby większego współdziałania, zdolność do pracy w grupach i transferu technologii. Projektanci muszą poznać nowe narzędzia, reprezentacji i wymiany informacji, jak również do poprawy umiejętności słuchania potrzeb. Jednak nowe możliwości otwarcia dla projektantów, którzy proszeni są o czerpać z bogactwa tradycyjnej wiedzy bez warunków i obowiązków formalnego stylu.... [-]

Włochy Turin
Marzec 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku