H-FARM

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Wierzymy w młodych ludzi i przyszłe możliwości

Jesteśmy jedyną w swoim rodzaju wiodącą platformą, na której innowacje, przedsiębiorczość i edukacja żyją i rosną razem

Jesteśmy platformą innowacji, która wspiera tworzenie nowych modeli biznesowych oraz transformację i edukację młodych ludzi i firm z wykorzystaniem podejścia cyfrowego. Założona w 2005 roku jako pierwsza na świecie przyjęła model, który łączy inwestycje, doradztwo biznesowe i cyfrowo wspomagane programy edukacyjne w jednym miejscu, a teraz jesteśmy najważniejszym centrum innowacji w Europie.

Naszą misją jest prowadzenie cyfrowej transformacji firm i tworzenie kultur poprzez nowe modele biznesowe i edukacyjne.

H w naszym imieniu oznacza człowieka, ponieważ ludzie są w centrum wszystkiego, co robimy: usług, relacji, interakcji. To ludzie robią różnicę. Przyszłość, o jakiej marzyliśmy, to dopiero początek, zbudowaliśmy ją razem z nami.130284_stud.jpg

Świat się zmienia, napędzany przez innowacje technologiczne, które zmieniają każdy aspekt społeczeństwa

Wierzymy, że uczniowie potrzebują inspiracji i kreatywności, aby rozwijać umiejętności potrzebne do stawienia czoła wyzwaniom jutra .

Projekt edukacyjny H-FARM charakteryzuje się innowacyjnym podejściem, które rewolucjonizuje nauczanie i uczenie się, pomagając uczniom rozwijać ich potencjał poprzez dynamiczne programy , rozwój umiejętności interdyscyplinarnych i wykorzystanie nowych narzędzi edukacyjnych.

Wszystkie nasze kursy opierają się na multidyscyplinarnym, opartym na współpracy, empirycznym i konkretnym podejściu.

Zorientowany na zespół

Współpraca, integracja i przejrzystość mają fundamentalne znaczenie w zarządzaniu złożonymi projektami. Podstawą naszego podejścia są techniki pracy zespołowej, rozwój samoświadomości i umiejętności miękkich.

Podejście interaktywne

Współpracujemy z wizytującymi nauczycielami, ekspertami-mentorami i innowatorami, którzy wykorzystują swoje doświadczenia z pierwszej ręki, aby zapewnić uczniom najbardziej aktualne informacje.

Otwarte innowacje

Jesteśmy zawsze na bieżąco z najnowszymi trendami i innowacjami technologicznymi, które odpowiadają dzisiejszym wyzwaniom. Korzystamy z możliwości, które umożliwiają zmiany.

Praktyczne doświadczenie

Przekształcamy inspirację w rzeczywistość. Uczymy się poprzez eksperymenty z pierwszej ręki.

Kształcenie ustawiczne

Uczenie się to proces trwający całe życie, zarówno dla rozwoju zawodowego, jak i osobistego.130285_people-2557396_1920.jpg

Lokalizacje

Roncade

Address
Tenuta Ca’ Tron, Via Sile 41
31056 Roncade (TV)

31056 Roncade, Veneto, Włochy