Przeczytaj oficjalny opis

Kim jesteśmy

UPO ( www.uniupo.it ) to publiczny uniwersytet, który ma 15 000 studentów, 400 profesorów / pracowników naukowych i 300 pracowników administracyjnych i pomocniczych. Oferuje 19 kursów licencjackich (licencjackich / licencjackich), 12 dwuletnich studiów licencjackich (MA / MSc), 5 kursów jednokrotnego kształcenia (MA / MSc), 3 doktoraty. programów, a także mnóstwo kursów szkolnictwa wyższego. Obecnie istnieje 9 umów dotyczących wspólnych programów z europejskimi uniwersytetami, w tym z europejskimi studiami magisterskimi w zakresie badań nad narkotykami i alkoholem (EMDAS) finansowanymi przez Komisję Europejską. Uniwersytet został niedawno rankingu 5 th z 31 średnich uczelni w 2017 roku przez krajową agencję do oceny jakości dla swoich badań. UPO jest obecnie zaangażowany w 21 projektów 7PR (1 grant ERBN) i 9 projektów H2020 (2 jako koordynator).

Wydział Nauk Farmaceutycznych ( www.dsf.uniupo.it , DSF) składa się z 35 pracowników i koncentruje się na celach badawczych i szkoleniowych dotyczących narkotyków, kosmetyków i nutraceutyków, od ławki do łóżka. Oferuje stopień naukowy w dziedzinie farmacji, dyplom z chemii i technologii farmaceutycznych oraz program magisterski z zakresu nauk regulacyjnych i dostępu do rynku. Jego naukowcy w ciągu ostatnich 3 lat uzyskali dwie dotacje z Unii Europejskiej: TriforC (Prof. Appendino, w dziedzinie produktów naturalnych) i Foodintegrity (w dziedzinie nutraceutyki). Ma ponad 100 umów z przemysłem farmaceutycznym i kosmetycznym na oddelegowanie. W chwili obecnej wydział generuje 5 ubytków.

UMH ( www.umh.es/ ) jest publicznym uniwersytetem zajmującym się kształceniem studentów studiów licencjackich i podyplomowych. W piątej edycji U rankingu hiszpańskich uniwersytetów produkowanych przez Fundację BBVA i Walencji Instytutu Badań Gospodarczych (Ivie) UMH zajmuje pozycję 5 miejscu w rankingu najlepszych hiszpańskich uniwersytetów.

Instytut Biologii Molekularnej i Komórkowej IBMC ( ibmc.umh.es/ ) napędza multidyscyplinarny program translacyjny doskonałości na poziomie molekularnym i komórkowym, którego celem jest identyfikacja, walidacja i rozwój molekuł bioaktywnych z zastosowaniami w dziedzinie biotechnologii i zdrowia. Aby osiągnąć ten cel, IBMC wspiera działalność przedsiębiorczą poprzez Fundację Quorum w Parku Naukowym. Ponadto Instytut zgromadził kilka platform technologicznych: i) platformę przesiewową o wysokiej wydajności biologicznej; ii) Platforma modelowania molekularnego; iii) Platforma badań skórnych (SRP), publiczno-prywatna inicjatywa, której misją jest prowadzenie badań molekularnych i komórkowych we wszystkich aspektach związanych ze skórą w celu opracowania zaawansowanych technologicznie produktów i usług w dziedzinie kosmetycznej i dermatologicznej.

Grupy badawcze IBMC są konkurencyjne na arenie międzynarodowej, charakteryzują się doskonałą produktywnością również pod względem zgłoszeń patentowych i tworzenia firm typu Spin-off. W ciągu ostatnich pięciu lat IBMC pozyskało środki o wartości średnio 1,5 mln EUR, głównie z Narodowego Planu na R

HU ( www.hu-berlin.de/en/about/humboldt-universitaet-zu-berlin ) jest publicznym uniwersytetem, który ma 32 553 studentów (bez Charité) i 189 kursów, 424 profesorów, 2012 wykładowców / asystentów. W 2015 r. Ranking światowych rankingów Times Higher Education umieścił Humboldt-Universität wśród 50 najlepszych uniwersytetów na świecie (pozycja 41). Na froncie konkurencyjnym w Niemczech jego międzynarodowa, interdyscyplinarna działalność badawcza i pedagogiczna zapewniła HU wiodącą pozycję w Inicjatywie Ekscelencji niemieckich rządów krajowych i regionalnych.

Historia Charité Universitätsmedizin ( www.charite.de/ ) sięga 1710 r. Wraz z utworzeniem miejsc kwarantanny dla ofiar zarazy tuż poza granicami Berlina. W 1997/1998 połączył się z wydziałem medycznym Humboldta Universität i Virchow-Klinikum z Freie Universität, tworząc "Universitätsklinikum Charité, Medizinische Fakultät der Humboldt-Universität zu Berlin", stając się jedną z największych klinik w Europie . Charité znajduje się w 4 kampusach i ma ponad 100 klinik. Obecnie w Charité jest zapisanych ponad 7 000 studentów (1300 z zagranicy). Charité oferuje 7 kursów magisterskich: medycyna naczyniowa, medycyna molekularna, ochrona zdrowia konsumentów, toksykologia, zdrowie międzynarodowe, edukacja zawodów medycznych, neuronauki medyczne.

W Zakładzie Dermatologii, Wenerologii i Alergologii ( international- health-care.charite.de/en/treatment_spectrum/treatment_of_adults/dermatology/ ) ponad 80 lekarzy zajmuje się całą dyscypliną. Jest to jeden z wiodących obiektów dermatologicznych na całym świecie i jest mocno zaangażowany w badania na ludziach oraz w badania kliniczne.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Address
Largo Guido Donegani,2
28100 Novara, Piedmont, Włochy
Address
Unter den Linden,6
10099 Berlin, Berlin, Niemcy
Address
Avinguda de la Universitat d'Elx,s/n
03202 Elche, Valencian Community, Hiszpania
Address
Rue de Bruxelles,61
5000 Namur, Walloon Region, Belgia