EMOTION

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Kim jesteśmy

UPO ( www.uniupo.it ) to publiczny uniwersytet, który ma 15 000 studentów, 400 profesorów / pracowników naukowych i 300 pracowników administracyjnych i pomocniczych. Oferuje 19 kursów licencjackich (licencjackich / licencjackich), 12 dwuletnich studiów licencjackich (MA / MSc), 5 kursów jednokrotnego kształcenia (MA / MSc), 3 doktoraty. programów, a także mnóstwo kursów szkolnictwa wyższego. Obecnie istnieje 9 umów dotyczących wspólnych programów z europejskimi uniwersytetami, w tym z europejskimi studiami magisterskimi w zakresie badań nad narkotykami i alkoholem (EMDAS) finansowanymi przez Komisję Europejską. Uniwersytet został niedawno rankingu 5 th z 31 średnich uczelni w 2017 roku przez krajową agencję do oceny jakości dla swoich badań. UPO jest obecnie zaangażowany w 21 projektów 7PR (1 grant ERBN) i 9 projektów H2020 (2 jako koordynator).118634_img2.jpg

Departament Nauk Farmaceutycznych DSF ( www.dsf.uniupo.it ) składa się z 35 pracowników i skupia się na celu badawczym i szkoleniowym w zakresie leków, kosmetyków i nutraceutyków, od ławek do łóżek. Oferuje dyplom w dziedzinie farmacji, dyplom z chemii i technologii farmaceutycznych oraz studia magisterskie z zakresu nauk prawnych i dostępu do rynku. Jego naukowcy w ciągu ostatnich 3 lat uzyskali dwie dotacje z Unii Europejskiej: TriforC (Prof. Appendino, w obszarze produktów naturalnych) i Foodintegrity (w dziedzinie nutraceutyków). Posiada ponad 100 umów z branżami farmaceutycznymi i kosmetycznymi na potrzeby delegacji. Obecnie Departament generuje 5 spin-offów.

UMH ( www.umh.es/ ) jest publicznym uniwersytetem zajmującym się kształceniem studentów studiów licencjackich i podyplomowych. W piątej edycji U rankingu hiszpańskich uniwersytetów produkowanych przez Fundację BBVA i Walencji Instytutu Badań Gospodarczych (Ivie) UMH zajmuje pozycję 5 miejscu w rankingu najlepszych hiszpańskich uniwersytetów.

Instytut Biologii Molekularnej i Komórkowej IBMC ( ibmc.umh.es/ ) napędza multidyscyplinarny program translacyjny doskonałości na poziomie molekularnym i komórkowym, którego celem jest identyfikacja, walidacja i rozwój molekuł bioaktywnych z zastosowaniami w dziedzinie biotechnologii i zdrowia. Aby osiągnąć ten cel, IBMC wspiera działalność przedsiębiorczą poprzez Fundację Quorum w Parku Naukowym. Ponadto Instytut zgromadził kilka platform technologicznych: i) platformę przesiewową o wysokiej wydajności biologicznej; ii) Platforma modelowania molekularnego; iii) Platforma badań skórnych (SRP), publiczno-prywatna inicjatywa, której misją jest prowadzenie badań molekularnych i komórkowych we wszystkich aspektach związanych ze skórą w celu opracowania zaawansowanych technologicznie produktów i usług w dziedzinie kosmetycznej i dermatologicznej.118635_img1.jpg

Grupy badawcze IBMC są konkurencyjne na arenie międzynarodowej, charakteryzują się doskonałą produktywnością również pod względem zgłoszeń patentowych i tworzenia firm typu Spin-off. W ciągu ostatnich pięciu lat IBMC pozyskało środki o wartości średnio 1,5 mln EUR, głównie z Narodowego Planu na R

UNamur (www.unamur.be) oferuje ponad 40 różnych programów na poziomie licencjackim, magisterskim i doktoranckim i wita około 7000 studentów na sześciu wydziałach: sztuki, prawa, ekonomii, nauk społecznych i administracji biznesowej, informatyki, medycyny i nauk ścisłych. Badania są prowadzone w 11 transdyscyplinarnych instytutach badawczych, działających w dziedzinie sztuki, prawa, nauk społecznych i ścisłych, medycyny i informatyki. Wyróżnia się zwłaszcza w takich sektorach, jak nauki o zdrowiu (starzenie się, zakrzepica, ekotoksykologia, rak), nauki i technologie ( nanotechnologie i nanotoksykologia, obróbka powierzchni, nowe materiały i odnawialne źródła energii, biofotonika, złożone systemy, mobilność, inżynieria oprogramowania) i nauki humanistyczne (ekonomia rozwoju, językoznawstwo języka migowego, informacja, prawo i społeczeństwo). Działania badawcze opierają się na najnowocześniejszym sprzęcie naukowym zgrupowanym w 8 platformach technologicznych, a badacze opracowują między- i transdyscyplinarne projekty implikujące podstawowe i stosowane badania. UNamur jest zaangażowany w liczne projekty badawcze finansowane przez Unię Europejską, państwo federalne, regiony i Walońska Federacja Brukselska.118636_img4.jpg

Departament Nauk Biomedycznych (www.unamur.be/en/med/mbi) składa się z 34 pracowników. Jego grupy badawcze są częścią NARILIS, Namur Research Institute of Life Sciences, i koncentrują się na badaniach nieklinicznych i translacyjnych w biologii molekularnej i komórkowej. Departament Nauk Biomedycznych zapewnia następujące programy: jeden licencjat od 1997 r. (Nr 577), jeden mistrz 60 od 2014 r. (Nr 578), jeden mistrz 120 od 2012 r. (Nr 579) oraz certyfikat uniwersytecki w sprawach regulacyjnych Produkty zdrowotne od 2016 r. (Nr 1834). Programy magisterskie są w całości nauczane w języku angielskim od 2014 roku.

Departament Nauk Biomedycznych zwrócił się do ARES z prośbą o dostarczenie w 2019 r. Programów multidyscyplinarnych w dziedzinie badań nieklinicznych i klinicznych oraz zarządzania danymi. Te programy magisterskie będą również w całości prowadzone w języku angielskim. W oczekiwaniu na zatwierdzenie ARES w 2019 r. Udostępnimy następujące nowe programy: Master 120 w badaniach przedklinicznych, badaniach klinicznych i zarządzaniu danymi.

118637_img3.jpg

HU ( www.hu-berlin.de/en/about/humboldt-universitaet-zu-berlin ) jest publicznym uniwersytetem, który ma 32 553 studentów (bez Charité) i 189 kursów, 424 profesorów, 2012 wykładowców / asystentów. W 2015 r. Ranking światowych rankingów Times Higher Education umieścił Humboldt-Universität wśród 50 najlepszych uniwersytetów na świecie (pozycja 41). Na froncie konkurencyjnym w Niemczech jego międzynarodowa, interdyscyplinarna działalność badawcza i pedagogiczna zapewniła HU wiodącą pozycję w Inicjatywie Ekscelencji niemieckich rządów krajowych i regionalnych.

Historia Charité Universitätsmedizin ( www.charite.de/ ) sięga 1710 r. Wraz z utworzeniem miejsc kwarantanny dla ofiar zarazy tuż poza granicami Berlina. W 1997/1998 połączył się z wydziałem medycznym Humboldta Universität i Virchow-Klinikum z Freie Universität, tworząc "Universitätsklinikum Charité, Medizinische Fakultät der Humboldt-Universität zu Berlin", stając się jedną z największych klinik w Europie . Charité znajduje się w 4 kampusach i ma ponad 100 klinik. Obecnie w Charité jest zapisanych ponad 7 000 studentów (1300 z zagranicy). Charité oferuje 7 kursów magisterskich: medycyna naczyniowa, medycyna molekularna, ochrona zdrowia konsumentów, toksykologia, zdrowie międzynarodowe, edukacja zawodów medycznych, neuronauki medyczne.

W Zakładzie Dermatologii, Wenerologii i Alergologii ( international- health-care.charite.de/en/treatment_spectrum/treatment_of_adults/dermatology/ ) ponad 80 lekarzy zajmuje się całą dyscypliną. Jest to jeden z wiodących obiektów dermatologicznych na całym świecie i jest mocno zaangażowany w badania na ludziach oraz w badania kliniczne.

Lokalizacje

Novara

Address
Largo Guido Donegani,2
28100 Novara, Podgórski, Włochy

Berlin

Address
Unter den Linden,6
10099 Berlin, Berlin, Niemcy

Elche

Address
Avinguda de la Universitat d'Elx,s/n
03202 Elche, Wspólnota Walencji, Hiszpania

Namur

Address
Rue de Bruxelles,61
5000 Namur, Region Waloński, Belgia