Collegio Carlo Alberto

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Test Collegio Carlo Alberto jest fundacja utworzona w 2004 roku na wspólną inicjatywą Compagnia di San Paolo i Uniwersytet w Turynie. Jej zadaniem jest wspieranie badań i edukacji w dziedzinie nauk społecznych, zgodnie z wartościami i praktyki międzynarodowej społeczności akademickiej. Angielski jest językiem urzędowym operacyjnego z Collegio, ponieważ CollegioMisją precyzuje, jakie uznamy za badania i edukację równie ważne, ponieważ na wysokim poziomie, że nie mogą istnieć bez siebie. Collegio zobowiązuje zarówno z perspektywy wyraźnie biernego, przestrzeganie standardów międzynarodowej społeczności akademickiej. Naszym celem edukacyjnym jest przygotowanie licencjackie i magisterskie studenci, którzy mogą go wprowadzić profesjonalnego świata z uznanych i cenionych umiejętności i szybko dostosować się do ciągle zmieniającego się otoczenia gospodarczego lub kontynuować karierę w badaniach w Najlepsze programy doktoranckie świecie. Naszym celem badania jest przyczynianie się do kształtowania polityki w gospodarce i innych dziedzinach polityki publicznej z badań na poziomie porównywalnym z najlepszych na świecie wydziałów i ośrodków badawczych.

Kładziemy nacisk na doskonałość w badaniach motywowane instytucję Carlo Alberto medal uznania przyznanego do włoskiego ekonomistę w wieku poniżej 40 (miejsce zamieszkania we Włoszech lub za granicą) za wybitny wkład badawczych w dziedzinie ekonomii (szeroko rozumianej).

Na poziomie licencjackim, organizujemy "Allievi" Program HonorsOtwarta na studentów UNIWERSYTET i Politechnika w Turynie, Którego celem jest znacznie pogłębić swoją wiedzę i zrozumienie ekonomii i jego narzędzi śledczych. Na poziomie absolwenta, organizujemy cztery programy magisterskie: w ekonomika, w Dane Nauka dla złożonych systemów gospodarczych, w Finansów, ubezpieczeń i zarządzania ryzykiem a program w Public Policy i zmian społecznych (Dwa ostatnie we współpracy z Uniwersytet w Turynie). Collegio odbywają się także i obsługuje dwa Studia doktoranckie na Uniwersytecie w Turynie. Niektóre zdarzenia, w szczególności Collegio Aperto Wykłady są skierowane do ogółu społeczeństwa. Inne, jak nasi Dostojni Wykłady naukoweSą skierowane do szerokiego grona odbiorców z nauk społecznych, studentów i praktyków. Wreszcie nasze seminaria i konferencje są nastawione na odbiorców naukowców i studentów w poszczególnych dyscyplinach. Od 2006 do Collegio gościła setki wybitnych prelegentów, w tym laureatów Nagrody Nobla, przywódcy instytucji finansowych, autorów i przedsiębiorców.

Lokalizacje

Turyn

Collegio Carlo Alberto

Address
Collegio Carlo Alberto,
Via Real Collegio, 30

10024 Turyn, Podgórski, Włochy
Telefon
+39 011 670 5000