Przeczytaj oficjalny opis

O Ca 'Foscari

Pierwotnie założona jako pierwsza szkoła biznesu we Włoszech w 1868 roku, Ca 'Foscari University of Venice jest obecnie multidyscyplinarną instytucją oferującą szeroki zakres programów studiów w zakresie ekonomii i zarządzania, języków obcych, humanistyki i nauk ścisłych, i stała się jedną z najwyżej notowane uniwersytety. Ca 'Foscari ma ciało studenckie 20 000 studentów i 4000 absolwentów, a co roku gości ponad 1000 zagranicznych studentów.

Dzięki swojemu położeniu w imponującym historycznym centrum Wenecji, uniwersytet oferuje wyjątkową i satysfakcjonującą możliwość studiowania i prowadzenia badań w jednym z najpiękniejszych miast na świecie, stanowiącym kontekst, w którym spotykają się tradycje kulturowe i intelektualna innowacja.

Posiadając reputację doskonałości w dziedzinie badań, zdobył w ostatnim czasie więcej pożądanych unijnych grantów Marie Curie niż jakakolwiek inna instytucja włoska, a w rankingu tematycznym QS w 2018 r. Ca 'Foscari należy do 150 najlepszych uniwersytetów na świecie w zakresie języków nowożytnych, w 200 najlepszych dla ekonomii

Uczelnia sprzyja także wszechstronnemu doświadczeniu edukacyjnemu, oferując szeroki wachlarz usług dla studentów oraz różnorodne zajęcia sportowe i stowarzyszenia studenckie.

Lokalizacja

Uniwersytet Ca 'Foscari znajduje się w słynnej na całym świecie Wenecji, wyjątkowym ośrodku miejskim położonym w lagunie na północno-wschodnim wybrzeżu Włoch, która jest bezpośrednio połączona z Morzem Adriatyckim.

Wenecja to miasto w północno-wschodnich Włoszech i stolica regionu Veneto. Jest zbudowany na archipelagu położonym w płytkiej lagunie, która obejmuje ponad 100 wysp połączonych kładkami. Ponieważ kanały zastępują drogi, ludzie poruszają się po mieście pieszo i statkiem. Wenecja to największe w Europie nowoczesne miejskie miasto bez samochodów.

Miasto charakteryzuje się bogactwem oszałamiającej historycznej architektury i sztuki, ponieważ historyczna Republika Wenecji była kwitnącym portem handlowym i dużą siłą morską w średniowieczu i renesansie, więc niektóre z miejsc miasta znajdują się na liście światowego dziedzictwa UNESCO .

Poza kolorową przeszłością, Wenecja ma jednak równie żywą teraźniejszość, ponieważ nadal jest centrum współczesnej sztuki i kultury.

Życie w historycznym centrum Wenecji oznacza życie w sposób przyjazny dla środowiska. Ze względu na konieczność poruszania się w większości miejsc, publiczne przestrzenie miasta stają się ośrodkami społecznościowymi. W rzeczywistości jednym z najbardziej wyczekiwanych momentów dnia weneckiego studenta jest tak zwane aperitivo w campo lub aperitif na świeżym powietrzu: od popołudnia do późnego wieczora takie miejsca jak Campo Santa Margherita i Erbarìa w Rialto zamieniają się w miejsca gdzie ludzie zbierają się, aby rozmawiać na czacie i słuchać muzyki, gdy piją spritz i jedzą cicchetti - tradycyjny lokalny aperitif i przekąski, z których słynie Wenecja.

Doświadczenie w nauce

Oferta studiów uniwersyteckich Ca 'Foscari w Wenecji podzielona jest na 8 departamentów odpowiedzialnych za badania i zajęcia dydaktyczne licencjackie i magisterskie, 3 szkoły i prestiżową Collegio Internazionale (International College). Oprócz tego istnieją trzy inne struktury:

· Graduate School Ca 'Foscari, która koordynuje doktoraty badawcze (doktoranci);

· Ca 'Foscari Challenge School, która organizuje profesjonalne studia magisterskie (poziom 1 i 2) oraz inne możliwości kształcenia dla kadry zarządzającej;

· Ca 'Foscari School for International Education, która promuje intensywne letnie i jesienne kursy, programy orientacyjne, programy roku fundacji i inne zajęcia pozalekcyjne dla studentów włoskich i międzynarodowych.

Dedykowany do zapewnienia uczniom stymulującej, konkurencyjnej i nowoczesnej edukacji, Ca 'Foscari stworzył rozległą sieć uczelni uniwersytetów partnerskich, która obejmuje cały świat, a co za tym idzie, oferuje szeroki zakres wspólnych i podwójnych tytułów licencjackich i magisterskich oraz ma ponad 700 aktywnych międzynarodowych umów wymiany. W związku z zaangażowaniem Uniwersytetu w pielęgnowanie międzynarodowej społeczności akademickiej, Ca 'Foscari oferuje również znaczną liczbę programów nauczania prowadzonych w języku angielskim.

Studia licencjackie w:

· Zarządzanie cyfrowe

· Filozofia, studia międzynarodowe i ekonomiczne

· Administracja biznesowa (program nauczania w zakresie administracji biznesowej i zarządzania)

· Ekonomia i biznes (ekonomia, rynki i curriculum finansów)

Studia magisterskie w:

· Globalny rozwój i przedsiębiorczość (program przedsiębiorczości i program rozwoju globalnego)

· Nauka o ochronie i technologia dla dziedzictwa kulturowego

· Porównawcze stosunki międzynarodowe (program studiów globalnych)

· Informatyka (program analizy danych i program bezpieczeństwa cybernetycznego)

· Ekonomia i finanse (ekonomia - program nauczania / program nauczania QEM)

· Nauki o środowisku (program globalnej zmiany środowiska)

· Europejski, amerykański i postkolonialny język i literatura (program nauczania amerykanistyki / curriculum anglojęzycznego)

· Zarządzanie (program innowacji i marketingu, międzynarodowy program zarządzania oraz program rachunkowości i finansów)

· Nauki językowe (program nauczania języka)

· Nauka i technologia bio i nanomateriałów;

Aby uzyskać ogólny przegląd wszystkich programów studiów (zarówno włoskich, jak i angielskich) odwiedź tę stronę

Udogodnienia i usługi dla studentów

Główny kampus Ca 'Foscari znajduje się w samym sercu zabytkowego centrum Wenecji, ale ma również dodatkowe kampusy na kontynencie. Oferuje studentom korzystanie z 6 bibliotek, Szkoły Edukacji Międzynarodowej, podyplomowej Szkoły Wyzwań oraz centrum nauki języków. Ma także przestrzenie wystawiennicze, teatr, centrum sportowe i stołówki.

Ca 'Foscari pomaga studentom podczas całej kariery uniwersyteckiej, oferując szereg pożyczek, grantów i stypendiów za pośrednictwem biura pomocy finansowej. Indywidualne wsparcie jest dostępne dla studentów z zagranicy, studentów niepełnosprawnych i niepełnosprawnych.

Międzynarodowa jednostka powitalna oferuje szeroki zakres usług dla międzynarodowych beneficjentów, takich jak wskazówki i pomoc w zakresie procedur rekrutacji, uznawania kwalifikacji akademickich, procesu ubiegania się o wizę, pozwolenia na pobyt, usług dla studentów, kwestii zdrowotnych i transportu.

Stypendia

Aby wzmocnić obecność międzynarodowych studentów i wzbogacić swoją globalną społeczność, Ca 'Foscari oferuje utalentowanym studentom zagranicznym wsparcie finansowe w dwóch formach:

• zwolnienie z czesnego - pełne zwolnienie z opłaty czesnego i opłat za studia

• jednorazowe stypendia w wysokości 5 000 EUR / każdą

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej

Nocleg:

Biuro Mieszkaniowe Ca 'Foscari jest usługą dla włoskich i międzynarodowych studentów, naukowców, profesorów i pracowników administracyjnych przyjeżdżających na studia lub do pracy w Ca' Foscari. Oferuje użyteczne informacje i kontakty, aby znaleźć odpowiednie i wygodne rozwiązania zakwaterowania w Wenecji i okolicy.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej .

Witaj w jednostce

Jednostka powitalna oferuje szeroki zakres usług skierowanych do studentów i wykładowców międzynarodowych, takich jak wskazówki / informacje i pomoc w uznawaniu kwalifikacji akademickich, proces składania wniosków wizowych i procedury rekrutacji. Dostarcza również ogólnych informacji dotyczących usług studentów uniwersytetu, pomocy finansowej, zakwaterowania, usług zdrowotnych i transportu.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej .

Centrum językowe

Centrum oferuje kursy języków obcych w języku angielskim, francuskim, rosyjskim, hiszpańskim i niemieckim na różnych poziomach.

Stołówki

Uczelnia posiada stołówki w wielu miejscach, zarówno w historycznym centrum Wenecji, jak i na kampusie kontynentalnym w Mestre, Marghera i Treviso.

Możliwości mobilności wyjazdowej

Dzięki ponad 650 umowom o współpracy między międzynarodowymi uniwersytetami i Ca 'Foscari, możesz spędzić trochę czasu na studiowaniu za granicą w ponad 70 krajach na całym świecie . Biuro Międzynarodowe promuje mobilność wyjazdową studentów Ca 'Foscari poprzez uczestnictwo w wiodących międzynarodowych programach mobilności, rozwijanie relacji z zagranicznymi uniwersytetami i firmami goszczącymi oraz zapewnianie zachęt dla wszystkich członków społeczności uniwersyteckiej.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej

Wsparcie kariery

Biuro Karier organizuje staże i praktyki zawodowe we Włoszech i za granicą, prowadzi także targi kariery, warsztaty rekrutacyjne i warsztaty, aby pomóc obecnym studentom i absolwentom zdobyć kwalifikacje zawodowe, których potrzebują, aby być konkurencyjnymi na rynku pracy.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej .

Dzień kariery

Dzień kariery to całodniowa impreza poświęcona rekrutacji, podczas której studenci i nowi absolwenci mogą spotkać się z menedżerami uczestniczących firm i poznać świat pracy. Studenci mogą odwiedzać stoiska firm, dystrybuować swoje CV, brać udział w rozmowach kwalifikacyjnych i zdobywać informacje o możliwościach zawodowych i dostępnych możliwościach kariery. Dzień kariery obejmuje także szereg warsztatów, seminariów i prezentacji firmowych.

Życie studenckie

Kilka innych uniwersytetów oferuje możliwość studiowania i prowadzenia badań w jednym z najpiękniejszych miast na świecie. W Ca 'Foscari tradycje kulturowe i innowacje intelektualne są w stanie się połączyć.

Nauka w Ca 'Foscari daje możliwość nauki i życia w wyjątkowym mieście, w którym można godzinami wędrować, a nawet cieszyć się zagubieniem, mieć Spritz w jednym z pięknych weneckich placów, odwiedzić światowej sławy muzea i wystawy, podróżować łodzią przez mniejsze wyspy laguny, rozkoszuj się plażami Lido i smakuj pyszne jedzenie.

Uniwersytet organizuje także wiele wydarzeń kulturalnych, aby zgromadzić studentów i pracowników w mieście, które jest jak żadne inne, miejscem, w którym przeszłość spotyka się z innowacją, a twoje pragnienie wiedzy jest stymulowane przez liczne inicjatywy. Życie w Wenecji to żyjąca sztuka, architektura, rozwój, badania, dbałość o środowisko i odkrywanie starożytnych tradycji i różnych kultur.

Co więcej, Ca 'Foscari zapewnia studentom wszechstronne doświadczenie w nauce dzięki szerokiej ofercie zajęć sportowych i stowarzyszeń studenckich:

· Erasmus Student Network (ESN) - z ponad 12.000 członkami z 36 krajów, Erasmus Student Network wspiera i promuje międzynarodowe sieci kontaktów, zapewniając uczniom możliwości zrozumienia i rozwoju kulturowego zgodnie z zasadą pomagania uczniom.

· Uniwersyteckie Centrum Sportowe (CUS) - CUS oferuje studentom możliwość uczestniczenia w szerokim spektrum sportów dzięki swoim udogodnieniom w historycznym centrum Wenecji.

· Radio Ca 'Foscari - stworzone przez studentów Ca' Foscari, internetowa stacja radiowa uniwersytetu jest niezmiernie popularnym środkiem komunikacji. Interesujący studenci mogą brać udział w jego działaniu na podstawie ich indywidualnych umiejętności i doświadczenia.

· Chór i orkiestra uniwersytecka - od ponad dwudziestu pięciu lat chór i orkiestra Ca 'Foscari oferują uczniom możliwość odkrywania i umacniania swojej miłości do muzyki. Repertuary grup zmieniają się z roku na rok i od średniowiecza do współczesności.

· Shylock University Theatre Center (CUT) - Shylock jest stowarzyszeniem kulturalnym, którego celem jest promowanie technicznych i artystycznych innowacji w dziedzinie przedstawień teatralnych. Organizuje szkolenia i warsztaty eksperymentalne, organizuje wizyty w produkcjach i pokazach oraz prowadzi projekty badawcze i produkcyjne.

Łączność

· Adres e-mail prospective.students@unive.it

· Facebook

· Twitter

· Instagram - @studentlifeinvenice

· Instagram - oficjalna strona Ca 'Foscari

· LinkedIn

· YouTube

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:


Ca' Foscari University of Venice

Czy chcesz pracować w dziedzinie dziedzictwa artystycznego i zarządzania kulturą? Ten program uczy Cię rozumieć naturę i procesy produkcji kulturalnej, łącząc profesjonal ... [+]

CURRICULA

• Ekonomia i zarządzanie działaniami artystycznymi i kulturalnymi (nauczane w języku włoskim)

• Zarządzanie sztuką (nauczane w języku angielskim)

MOŻLIWOŚCI ZAWODOWE

Absolwenci mogą kontynuować karierę jako menedżerowie odpowiedzialni za planowanie i organizację działań i wydarzeń kulturalnych w firmach, instytucjach kultury i agencjach rządowych.

Możliwe możliwości kariery można znaleźć w następujących dziedzinach:

• Zarządzanie projektami kulturalnymi

• Konserwacja i ulepszanie sztuki

• Komunikacja

• Zarządzanie sztuką

• Doradztwo ekonomiczne

WYMOGI DOTYCZĄCE WEJŚCIA I WSTĘPU... [-]

Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Ca' Foscari University of Venice

Ten wyjątkowy we Włoszech program integruje umiejętności tłumaczenia, interpretacji oraz połączenie chińskiego lub hiszpańsko-angielskiego z chińskim lub hiszpańsko-włosk ... [+]

CURRICULA

• Chiński-angielski (nauczany w języku włoskim i chińskim)

• hiszpański-angielski (nauczany w języku włoskim i hiszpańskim)

MOŻLIWOŚCI ZAWODOWE

Absolwenci mogą szukać pracy w międzynarodowych firmach i organizacjach lub biurach tłumaczeń na różnych stanowiskach. Możliwości kariery można znaleźć w różnych dziedzinach, w tym:

• tłumaczenia ustne

• Tłumaczenie

• Komunikacja międzyjęzykowa i reklama

• Doradztwo językowe lub filologiczne

• Techniczna edycja tekstu... [-]

Język angielski,Chiński,Włoski
W pełnym wymiarze godzin
2 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Ca' Foscari University of Venice

Ten stopień naukowy jest jedynym programem stosunków międzynarodowych we Włoszech, który łączy naukę języków i kultur obcych, prawa i ekonomii międzynarodowej. Zanurza ci ... [+]

CURRICULA

• Ameryki (nauczane zarówno w języku włoskim, jak i angielskim)

• Azja Wschodnia (nauczana zarówno w języku włoskim, jak i angielskim)

• Europa Wschodnia (nauczana zarówno w języku włoskim, jak i angielskim)

• Morze Śródziemne (nauczane zarówno w języku włoskim, jak i angielskim)

• Studia globalne (prowadzone w języku angielskim)

MOŻLIWOŚCI ZAWODOWE

Absolwenci będą mogli znaleźć zatrudnienie w firmach i organizacjach działających na rynkach międzynarodowych, w samorządach i organach regionalnych, a także w krajowych i międzynarodowych instytutach, agencjach, fundacjach i ośrodkach studiów. Możliwości kariery można znaleźć między innymi w następujących dziedzinach:... [-]

Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Ca' Foscari University of Venice

Ten nauczany w języku angielskim program oferuje szerokie spektrum wiedzy i umiejętności w zakresie metod, narzędzi i technologii wspomagających stosowanych w zarządzaniu ... [+]

CURRICULA

• Zarządzanie danymi i analityka (nauczane w języku angielskim)

• Niezawodność oprogramowania i bezpieczeństwo cybernetyczne (nauczane w języku angielskim)

MOŻLIWOŚCI ZAWODOWE

Absolwenci posiadają umiejętności wymagane do pracy w dziedzinie budowy oprogramowania i analizy danych i mogą szukać pracy w firmach produkcyjnych zajmujących się systemami informatycznymi i sieciami procesorów oraz w firmach, władzach lokalnych i laboratoriach, które stosują złożone systemy informacyjne i metody analizy zarówno na poziomie krajowym i poziomy międzynarodowe. Możliwe możliwości kariery obejmują:... [-]

Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Ca' Foscari University of Venice

Program ten jest w całości nauczany w języku angielskim i szkoli ekspertów w zakresie ochrony dziedzictwa kulturowego z silnym interdyscyplinarnym podejściem (chemia, fiz ... [+]

MOŻLIWOŚCI ZAWODOWE

Absolwenci mogą znaleźć zatrudnienie w organizacjach publicznych i prywatnych, a także w firmach i laboratoriach specjalizujących się w renowacji i konserwacji. Mogą także kontynuować studia na poziomie doktoranckim w dziedzinie chemii. Możliwe możliwości kariery obejmują:

• technik muzeum

• Konserwator

• Konsultant ds. Kultury

• Rozwój technologii przywracania

WSTĘP

• Kandydaci muszą zostać poddani ocenie w celu potwierdzenia posiadania minimalnych wymagań programowych i empirycznych.

• Wymagana jest certyfikowana znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

KURSY OBEJMUJĄ:... [-]

Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Ca' Foscari University of Venice

Czy chciałbyś zostać ekonomistą, pracować w instytucjach wspierających organy regulacyjne rynku, zostać menedżerem ryzyka lub specjalizować się w ekonomicznym doradztwie ... [+]

CURRICULA

• Ekonomia - QEM (nauczany w języku angielskim)

• Ekonomia i finanse (nauczane w języku włoskim)

• Finanse (nauczane w języku angielskim)

MOŻLIWOŚCI ZAWODOWE

Absolwenci zdobędą niezbędną wiedzę, aby znaleźć zatrudnienie w instytucjach finansowych i działać jako profesjonalni menedżerowie, analitycy, konsultanci i brokerzy. Możliwe możliwości kariery obejmują:

• Specjalista ds. Systemów ekonomicznych

• Specjalista ekonomiki biznesu

• analityk ds. Finansów korporacyjnych

• Specjalista ds. Regulacji rynku

• Międzynarodowy konsultant biznesowy i finansowy

• Bankowość

• ekspert ubezpieczeniowy... [-]

Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Ca' Foscari University of Venice

Ten program zapewnia podwyższone kwalifikacje i specjalizację w następujących dziedzinach: stosowanie metod dochodzeniowych oraz projektowanie operacji odzyskiwania i rek ... [+]

CURRICULA

• Kontrola i rehabilitacja środowiskowa (nauczane w języku włoskim)

• Globalna zmiana środowiska (nauczana w języku angielskim)

• Ocena i zarządzanie systemami środowiskowymi (nauczane w języku włoskim)

MOŻLIWOŚCI ZAWODOWE

Absolwenci to wysoko wykwalifikowani specjaliści zdolni do rozwiązywania problemów związanych z zapobieganiem, diagnozowaniem i rozwiązywaniem problemów środowiskowych dzięki ich umiejętnościom interdyscyplinarnym. Są odpowiednio wyposażone, aby objąć stanowiska kierownicze w zarządzaniu projektami i obiektami. Możliwe możliwości kariery obejmują:

• Ekspert ds. Zmian środowiska

• Ekspert ds. Rolnictwa i leśnictwa... [-]

Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Ca' Foscari University of Venice

Ten program oferuje zaawansowaną znajomość jednego z wielu języków obcych, w tym albański, arabski, czeski, angielski, francuski, niemiecki, włoski język migowy (LIS, w t ... [+]

JĘZYKI

Albański, arabski, czeski, angielski, francuski, niemiecki, współczesny grecki, hebrajski, włoski język migowy (LIS), polski, portugalski / brazylijski, rumuński, rosyjski, serbsko-chorwacki, hiszpański.

CURRICULA

• Językoznawstwo angielskie (podwójne stopnie) (prowadzone w języku włoskim i angielskim)

• Nauki o języku (nauczane w języku włoskim lub angielskim)

MOŻLIWOŚCI ZAWODOWE

Absolwenci są przygotowani do pracy w edukacji językowej, współpracy międzynarodowej oraz instytucjach międzynarodowych i usługach publicznych związanych z komunikacją międzykulturową. Możliwe możliwości kariery obejmują:... [-]

Język angielski,Włoski
W pełnym wymiarze godzin
2 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Ca' Foscari University of Venice

Czy chcesz pracować w firmie lub organizacji, która codziennie zajmuje się rynkami światowymi? Czy chcesz zostać ekspertem w dziedzinie marketingu i innowacji lub finansó ... [+]

CURRICULA

• Rachunkowość i finanse (prowadzone w języku angielskim)

• Innowacje i marketing (prowadzone w języku angielskim)

• Zarządzanie międzynarodowe (nauczane w języku angielskim)

MOŻLIWOŚCI ZAWODOWE

W zależności od programu nauczania absolwent może wybrać wiele różnych ścieżek kariery. Niektóre z najbardziej popularnych zawodów to:

• Specjalista ds. Finansów korporacyjnych

• Księgowa

• Specjalista podatkowy

• Kierownik projektów / operacji międzynarodowych

• Nowy programista rynku

• Analityk rynku

• Konsultant ds. Wizerunku i public relations

WYMOGI DOTYCZĄCE WEJŚCIA I WSTĘPU... [-]

Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Ca' Foscari University of Venice

Jeśli interesujesz się nanotechnologiami, ten program zapewnia solidne multidyscyplinarne szkolenie w dziedzinie materiałoznawstwa, chemii i biologii, które pozwoli ci st ... [+]

Język nauczania: angielski

MOŻLIWOŚCI ZAWODOWE

Absolwenci są przygotowani do pracy we wszystkich obszarach technicznych firm zajmujących się produkcją, przetwarzaniem i rozwojem zarówno strukturalnych, jak i funkcjonalnych bio / nanomateriałów. Możliwe możliwości kariery obejmują:

• chemik

• Specjalista ds. Zarządzania informacjami chemicznymi

• Konsultant przemysłowy i handlowy

• Specjalistyczne doradztwo

• Badacz

WYMOGI DOTYCZĄCE WEJŚCIA I WSTĘPU

• Kandydaci muszą zostać poddani ocenie w celu potwierdzenia posiadania minimalnych wymagań programowych i empirycznych.

• Wymagana jest certyfikowana znajomość języka angielskiego na poziomie B2.... [-]

Język angielski,Arabski,Chiński,Język japoński
W pełnym wymiarze godzin
2 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Ca' Foscari University of Venice

Jeśli pasjonujesz się złożonymi mechanizmami rynku globalnego lub masz ducha przedsiębiorczości, ten program skieruje Cię na właściwą drogę. Nauczany w całości w języku a ... [+]

CURRICULA

• Globalne rynki (nauczane w języku angielskim)

• przedsiębiorczość (nauczana w języku angielskim)

MOŻLIWOŚCI ZAWODOWE

Absolwenci mogą kontynuować karierę jako eksperci na rynkach międzynarodowych, menedżerowie sprzedaży zagranicznej, menedżerowie eksportu, menedżerowie odpowiedzialni za finanse, kontrolę i rachunkowość przedsiębiorstw, inwestorzy venture capital i przedsiębiorcy. Możliwości zatrudnienia można znaleźć w następujących dziedzinach:

• Komercjalizacja i promocja towarów i usług

• Komercjalizacja technologii informatycznych i komunikacji... [-]

Język angielski,Włoski
W pełnym wymiarze godzin
2 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Ca' Foscari University of Venice

Program ten pozwala na osiągnięcie biegłości w języku azjatyckim lub północnoafrykańskim i pomaga uzyskać dogłębną wiedzę na temat ekonomicznych, prawnych, historycznych ... [+]

JĘZYKI

Arabski, chiński / angielski, chiński, japoński.

CURRICULA

• Język, polityka i ekonomia w krajach arabskich (nauczany w języku włoskim)

• Język i zarządzanie w Chinach (nauczane w języku angielskim i włoskim)

• Język, stowarzyszenia i instytucje współczesnych Chin (nauczane w języku włoskim)

• Język, ekonomia i instytucje Japonii (nauczane w języku włoskim)

MOŻLIWOŚCI ZAWODOWE

Absolwenci mogą znaleźć zatrudnienie w firmach i instytucjach finansowych działających na rynkach azjatyckich i północnoafrykańskich, w krajowych i międzynarodowych organizacjach publicznych, w placówkach wolontariackich i instytucjach działających we współpracy z nimi oraz w sektorach rozwoju. Możliwe możliwości kariery obejmują:... [-]

Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Ca' Foscari University of Venice

Oferowany wspólnie z Université Paul-Valéry Montpellier 3 (UPVM) i we współpracy z Université de Strasbourg, Sousse i Meknès, ten program studiów magisterskich daje dogłę ... [+]

CURRICULA

Nie ma programów nauczania. Ścieżka studiów obejmuje trzy moduły zorganizowane na zaangażowanych uczelniach partnerskich (Ca 'Foscari, UPVM), czwarty moduł zorganizowany albo na uniwersytecie w Maghrebie (Sousse / Meknès) lub na Uniwersytecie w Strasburgu oraz trzymiesięczny staż.

Języki wykładowe: włoski, angielski i francuski

MOŻLIWOŚCI ZAWODOWE

Absolwenci są szkoleni, aby być specjalistami ds. Komunikacji (prasa, telewizja, kino, sieci społecznościowe, konsultacje redakcyjne), ekspertami ds. Pośrednictwa międzykulturowego pracującymi dla stowarzyszeń i organizacji kulturalnych, ekspertami społeczno-politycznymi pracującymi dla zespołów ekspertów zajmujących się kwestiami śródziemnomorskimi. Możliwości kariery można zatem znaleźć w następujących kontekstach:... [-]

Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Ca' Foscari University of Venice

Ca 'Foscari oferuje dwa uniwersyteckie programy przygotowawcze za pośrednictwem School for International Education, które są skierowane do studentów zagranicznych: Rok Fu ... [+]

ROK MOSTU

Język wykładowy: włoski

Ca 'Foscari Bridge Year ma na celu poprawę doświadczenia studentów zagranicznych na włoskich uniwersytetach, pomagając im w odpowiednim opanowaniu języka włoskiego i zdobyciu solidnej wiedzy na temat głównych dyscyplin przyszłej nauki.

Program będzie trwał 10 miesięcy od listopada 2019 r. Do sierpnia 2020 r.

Rok Mostowy oferuje dwa bloki kursów:

Blok 1: kurs języka włoskiego; 10 miesięcy (październik – sierpień);

Blok ten obejmuje 800 godzin intensywnej nauki języka włoskiego. Pod koniec programu powinieneś osiągnąć średniozaawansowany poziom znajomości języka włoskiego (B2 zgodnie ze wspólnym europejskim systemem opisu kształcenia językowego).... [-]

Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Ca' Foscari University of Venice

Ten program pozwala pogłębić znajomość języków, literatury i kultury europejskich i amerykańskich krajów postkolonialnych zgodnie z wybranym programem nauczania: amerykań ... [+]

JĘZYKI

Albański, anglo-amerykański, czeski, angielski, francuski, niemiecki, współczesny grecki, polski, portugalski i brazylijski, rumuński, rosyjski, serbsko-chorwacki, hiszpański.

CURRICULA

Stężenia literatury i kultury:

• amerykanistyka (nauczana w języku angielskim)

• Anglistyka (nauczana w języku angielskim)

• filologia francuska (prowadzona w języku włoskim)

• germanistyka (nauczana w języku włoskim)

• Studia iberyjskie (prowadzone w języku włoskim)

• Słowiańskie i bałkańskie studia (prowadzone w języku włoskim)... [-]

Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Address
Dorsoduro,3246
30123 Metropolitan City of Venice, Veneto, Włochy
Telefon
false