Read the Official Description

Współczesna szkoła biżuterii Alchimia jest reżyserowana przez Lucia Massei. Rozległe dwuletnie programy BFA i MFA zostały opracowane na podstawie ponad dziesięcioletniego doświadczenia w ścisłej współpracy z zespołem międzynarodowych nauczycieli i doradców, wszystkich liderów w swoich dziedzinach twórczych.

Celem Alchimia jest nauczenie studentów wyrażania swojej kreatywności poprzez współczesną biżuterię, rozwijanie wysokiej jakości umiejętności technicznych i teoretycznych. Przyjmując rozwój technologiczny naszych czasów i najbardziej eksperymentalne trendy kulturowe, Alchimia zachęca swoich uczniów do wzmacniania swoich talentów. Koncentruje się na rewizji i przyjęciu tradycyjnych technik i starannie wyselekcjonowanych materiałów w połączeniu z eksperymentalnymi i przełomowymi podejściami do projektowania, ucząc studentów, jak przekształcać pomysły i ścieżki badawcze w biżuterii i obiektach projektowych oraz jak uzyskać dostęp do kontekstu pracy.

Uczniowie Alchimii są prowadzeni i prowadzeni przez zespół ekspertów w dziedzinie biżuterii, projektowania i sztuk wizualnych. Korzystając z własnych doświadczeń jako punktu odniesienia, nauczyciele wyznają techniki, tendencje i rozwój w dziedzinie współczesnej biżuterii i propagują pojawianie się w osobistej kreatywności, oferując dostosowane porady i oceny w trakcie akademickich lat uczniów.

Programs taught in:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

ALCHIMIA Contemporary Jewellery School

Program MFA Alchimia rozwija się przez okres dwóch lat w celu rozszerzenia i pogłębienia wiedzy i umiejętności studentów w projektowaniu biżuterii w studio. Program ma na ... [+]

Program MFA Alchimia rozwija się przez okres dwóch lat w celu rozszerzenia i pogłębienia wiedzy i umiejętności studentów w projektowaniu biżuterii w studio. Program ma na celu wygenerowanie dalszego krytycznego zrozumienia i dyscypliny, wzmocnienie indywidualnych podejść artystycznych i stanowisk oraz zbadanie nowych możliwości marketingu i promocji.

Celem kursu jest zapewnienie studentom niezależności i wysokiej jakości przygotowań w każdym aspekcie ich pracy, nie tylko w zakresie badań, tworzenia i produkcji, ale także nawiązywania kontaktów, a także wystawiania i autoprezentacji w odniesieniu do galerii i kolekcjonerów. Dlatego w drugim roku trwania programu studenci nie muszą mieszkać we Florencji, ale mogą wybrać dowolne miasto w Europie jako swoją bazę. Opiekun osobisty wyznaczony przez szkołę będzie śledził ich rozwój, podczas gdy we Florencji odbywają się intensywne warsztaty, seminaria i szkolenia.... [-]

Włochy Florence
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Address
Piazza Piattellina 3/r
50124 Florence, Tuscany, Włochy