Il Sole 24 ORE Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

24 ORE Business School opracowała innowacyjne i specjalistyczne szkolenia biznesowe i programy rozwoju zawodowego, którego celem jest pomaganie absolwentów dopiero początek ich kariery w celu zdobywania nowej wiedzy i umiejętności, a także dojrzałych menedżerów i specjalistów, którzy muszą zaktualizować istniejące umiejętności i rozwijania nowych obszarów wiedzy , Programy przeznaczone są dla osób pracujących zarówno w sektorze publicznym i prywatnym.

Skupiając się na różnych potrzeb młodych menedżerów i specjalistów, programy są stale aktualizowane w celu uwzględnienia najnowszych trendów biznesowych. Doświadczeni wydawcy z tła w edukacji zidentyfikować kluczowe zagadnienia, wprawiając w ruch bogaty dialog między ekspertów, dziennikarzy i menedżerów ponad 6000, którzy uczestniczą co roku. Sole 24 ORE Edukacja programy mają na celu dostarczenie konkretnej podstawy w zakresie ekonomii, finansów i zarządzania.

Sole 24 ORE Edukacja programy to:

  • Roczne Wydarzenia - Stopnie Specjalistyczny Master - Executive Master - szkoleń i konferencji - E-learning - w domu edukacji - rozwój zawodowy

Oferty Business School:

Program Master w pełnym wymiarze godzin, które łączy doświadczenie zawodowe zdobyte podczas staży, które zapewniają młodym studentom większą przewagę konkurencyjną, aby wejść do siły roboczej na wyższym poziomie kwalifikacji i wiedzy.

Executive24 Mistrz jest przeznaczony dla zapracowanych menedżerów i przedsiębiorców, którzy muszą zrównoważyć swoje obowiązki zawodowe z ich potrzebę ciągłego uczenia się w dynamicznym świecie. Program nauki zastępców odległość z sesjami na terenie kampusu, aby umożliwić bardziej elastyczne doświadczeń edukacyjnych.

Master24 jest przeznaczony do samodzielnej nauki i jest oparty na innowacyjnej formule kształcenia na odległość, wykorzystującej klasie multimedialny, który obejmuje dostęp i interakcję z ekspertami.

Uczestnicy programów edukacyjnych mieć dostęp do ogromnego bogactwa Sole 24 Ore jest z wysokiej jakości zasobów multimedialnych.

Wydział obejmują wysoko wykwalifikowanych ekspertów włoskiej i międzynarodowej, którzy mają doświadczenie zarówno w swoich dziedzinach, a także w klasie. Wykorzystują one pragmatyczne podejście, które jest nastawione na potrzeby profesjonalistów.

150 stypendiów dla studentów.

Business School zawsze zwracać szczególną uwagę na rozwój i utrzymanie trwałych relacji z jednymi z najważniejszych spółek i firm konsultingowych we Włoszech i na całym świecie. Obecnie współpracujemy z ponad 600 renomowanych międzynarodowo partnerów biznesowych. Sieć ta pozwala Sole 24 Ore rzeczywistość gospodarczą integrację w swoich programach szkoleniowych, zapewniając solidne i praktyczne aplikacje do nauki.

Platforma e-learningowa Sole 24 Ore na pozwala studentom na udostępnianie dokumentów, wiadomości i tworzyć wspólnotę.

Praktyki są integralną częścią programu studiów magisterskich i stanowią ważną szansę dla absolwentów do wejścia na rynek pracy. Rozbudowana sieć kontaktów z sektora przedsiębiorstw, zawodowej i finansowej, w połączeniu z przygotowaniem dostarczonych przez programu studiów magisterskich, zapewnienie uczniom możliwości wejścia ważnych firm, zarówno we Włoszech jak i za granicą.

Umieszczenie Kariera następuje po pomyślnym ukończeniu programu studiów magisterskich i składa się z wprowadzenia do organizacji wykwalifikowanych kandydatów, spełniających życiorysy uczniów (curriculum vitae) z potrzebami firm. Celem jest, aby upewnić się, że absolwenci zdobyć odpowiednie doświadczenie, które i znaczącej pozwoli im kontynuować ich rozwój zawodowy.

Lokalizacje

Mediolan

Il Sole 24 ORE

Address
GRUPPO 24ORE Via Monte Rosa 91
20149 Mediolan, Lombardia, Włochy
Telefon
+39 02 30221

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium