Szent István University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet Szent István (SZIU), Jeden z najwybitniejszych węgierskich instytucji szkolnictwa wyższego, składa się z siedmiu różnych kierunków studiów i badań dla około 14.000 studentów hostingu. W kampusy uniwersyteckie, położone na terenie całego kraju, są domem dla niektórych piękne budynki na Węgrzech, oferując studentom i pracownikom komfortowe i relaksujące otoczenie dla osiągnięcia wiedzy. Z części jego historii sięgają ponad dwa stulecia, SZIU łączy bogate tradycje Węgier z najnowocześniejszych technologii w celu zaspokojenia potrzeb swoich studentów w dzisiejszych konkurencyjnych rynkach pracy.

W ciągu siedmiu wydziałach programy studiów oferowane są w szerokiej gamie tematów, począwszy od nauk przyrodniczych, inżynierii i medycyny weterynaryjnej do biznesu, ekonomii, nauk społecznych, nauk o zdrowiu i pedagogiki. Programy dostępne są na każdym poziomie od kształcenia zawodowego do doktora i poza nią.

SZIU rozumie znaczenie internacjonalizacji i promuje różnorodne działania na arenie międzynarodowej. Z partnerami na prawie każdym kontynencie, studenci SZIU i pracownicy mogą działać w skali globalnej, aby uzyskać i udostępnić podstawową wiedzę na sukces w zglobalizowanym świecie. Widzimy to jako podstawę do bardziej bezpiecznej przyszłości i są dumni, że istotną częścią tego.

Kamienie milowe w historii SZIU:

1787 Wydział Medycyny Weterynaryjnej założył 1880 YBL Miklós Technical College założony 1917 Nauczycielskie Kolegium, Jászberény założona 1920 Akademia Rolnicza została założona w Budapeszcie 1950 Uniwersytet Rolniczy przeniesiona do Gödöllõ 2000 założył Uniwersytet Szent István

Uniwersytet Szent István, Jeden z największych węgierskich instytucji szkolnictwa wyższego, została założona w 2000 roku z połączenia Uniwersytetu Weterynarii w Budapeszcie, YBL Miklós Technical College, Kolegium Nauczycielskiego w Jászberény i Uniwersytetu Rolniczego w Gödöllő. Później, w 2009 roku, Tessedik Sámuel College połączyła się z SZIE również.

Siedziba uczelni znajduje się w Gödöllő, ale w sumie 7 różnych wydziałów do studiów i badań w Budapeszcie, Jászberény, Békéscsaba, Szarvas i gospodarz Gyula ponad 14.000 studentów. Niektóre szkoły w Szent István University mają ponad sto lat historii.

Procedura aplikacji

Dziękujemy za zainteresowanie Szent István University. Przed przystąpieniem do wypełnienia formularza zgłoszeniowego, poświęć chwilę, aby dokładnie przejrzeć ten dokument. Aby z powodzeniem ubiegać się o studia na Uniwersytet Szent István wnioskodawców musi wypełnić wszystkie z następujących etapów:

wypełnić wszystkie części formularza wniosku załączyć list motywacyjny przedstawiający powody wyboru kurs dołączyć formularze referencyjne, listy polecające od sędziów (jeden jest dobry, drugi jest lepszy!)

załączyć odpowiednie dokumenty akademickie:

Skarżący licencjackie muszą załączyć oficjalny kopię swojego liceum egzaminu końcowego. Skarżący magisterskie muszą załączyć oficjalny kopii świadectwa ich stopni licencjata i transkrypcje. załączyć dowód swojej znajomości języka angielskiego, np TOEFL, IELTS itp (jeśli angielski nie jest językiem ojczystym) dołączyć krótki życiorys.

Ważna uwaga: Wszystkie dokumenty muszą być w języku angielskim. Tłumaczenia z innych języków musi być certyfikowany.

Lokalizacje

Gödöllő

Address
Gödöllő, Páter Károly utca 1.
H-2100 Gödöllő, Węgry