EIT Digital Master School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

To jest różnica!

EIT Digital Master School to wyjątkowa wspólna inicjatywa wiodących uniwersytetów technicznych i szkół biznesu w Europie z dodatkowym mentoringiem i partnerstwem ze strony doskonałych europejskich organizacji badawczych i wiodących partnerów biznesowych.

Będąc studentem edukacji tego mistrza, będziesz przygotowany do stawienia czoła wyzwaniom swojej przyszłej kariery, a także globalnym wyzwaniom społeczeństwa.

Zyskasz najnowszą wiedzę techniczną i osiągniesz zdolność niezbędną do wprowadzenia innowacji na rynek. Edukacja koncentruje się w dużej mierze na zdobywaniu umiejętności, które można przenieść, zwłaszcza w dziedzinie innowacji i przedsiębiorczości

EIT Digital Master School" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/14/144684_DEMHeader.png" alt="EIT Digital Master School" data-json="{"author":"","author_url":"","source":""}" />

Odnowa pedagogiczna

EIT Digital Master's Education łączy silne podstawy teoretyczne z kreatywnymi i analitycznymi problemami inżynierskimi, w których studenci wykorzystują swoją wiedzę teoretyczną. Uczniowie i nauczyciele pracują jako członkowie społeczności naukowej.

Bycie studentem EIT Digital oznacza, że będziesz zanurzony w środowisku badawczym swojej uczelni w okresie studiów. Dzięki temu będziesz doskonałym punktem wyjścia, jeśli zamierzasz studiować na studiach doktoranckich. Integracja umiejętności innowacyjnych w edukacji i zaangażowanie partnerów przemysłowych w edukację przygotuje również do kluczowych ról przemysłowych i obowiązków.

Wykształcenie mistrza zwiększa możliwości zawodowe dla studentów. Ścieżki programowe są tworzone w celu zapewnienia wielu ścieżek kariery i stworzenia świadomości o typach pracy i funkcjach w odpowiedniej branży, dziedzinie badań lub edukacji.

Organizacja

Alt = "EIT Digital Master School jest częścią EIT Digital .

EIT Digital to wiodąca europejska organizacja zajmująca się innowacjami cyfrowymi i edukacją w zakresie przedsiębiorczości, napędzająca europejską transformację cyfrową.

EIT Digital dostarcza przełomowe innowacje cyfrowe na rynek i rodzi talent przedsiębiorczy do wzrostu gospodarczego i poprawy jakości życia w Europie. Czyni to mobilizując ogólnoeuropejski ekosystem ponad 156 największych europejskich korporacji, MŚP, start-upów, uniwersytetów i instytutów badawczych.

Jako Wspólnota Wiedzy i Innowacji Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii EIT Digital koncentruje się na przedsiębiorczości i przoduje w integracji edukacji, badań i biznesu, skupiając studentów, naukowców, inżynierów, przedsiębiorców i przedsiębiorców. Odbywa się to w naszej ogólnoeuropejskiej sieci centrów kolokacji w Berlinie, Eindhoven, Helsinkach, Londynie, Paryżu, Sztokholmie, Trento, a także w Budapeszcie i Madrycie. Mamy również hub w Dolinie Krzemowej.

EIT Digital inwestuje w strategiczne obszary, aby przyspieszyć wprowadzanie na rynek technologii cyfrowych opartych na badaniach, koncentrując się na strategicznych wyzwaniach społecznych Europy: przemyśle cyfrowym, miastach cyfrowych, dobrobycie cyfrowym i infrastrukturze cyfrowej.

EIT Digital rodzi przedsiębiorczy talent cyfrowy w kształcie litery T skoncentrowany na innowacjach poprzez mieszaną strategię edukacyjną, która obejmuje szkołę magisterską, szkołę doktorancką i szkołę zawodową.

16975_ms-graduation.jpg

Dlaczego EIT Digital Master School ?

  • Szybka ścieżka do Twojej kariery: skontaktuj się z przemysłem
  • Program studiów podyplomowych magisterskich ze specjalizacją w dziedzinie ICT i specjalizacją w E&I
  • Międzynarodowe doświadczenie studiuje dwa lata w 2 różnych miastach europejskich

Silna sieć partnerów

Wykształcenie mistrza stanowi podstawę przyszłej dostatniej kariery dzięki kontaktom w naszej sieci ekspertów w dziedzinie badań i przemysłu. Spotkasz się z najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie i będziesz mógł z nimi współpracować oraz wymieniać się pomysłami.

Praktyki

W ramach programu obowiązuje obowiązkowy okres stażu. Od studentów oczekuje się poszukiwania interesujących i rozwijających się stanowisk, EIT Digital zapewni wsparcie poprzez swoich partnerów biznesowych z branży. Opiekun naukowy zostanie przydzielony studentom przez EIT Digital dla studentów, którzy chcą połączyć swój staż z pracą magisterską. Staże pozwalają ci aktywnie uczestniczyć w projektach i spotkaniach projektowych oraz zapewnić Ci możliwość zbudowania sieci korporacyjnej i wiedzy.

Program mentorski

Zostaniesz przydzielony do osobistego mentora na stanowisku kierowniczym w jednym z partnerów biznesowych EIT Digital i otrzymasz regularne wywiady z mentorem oraz możliwości śledzenia codziennej pracy mentora. Możesz zobaczyć życie przedsiębiorcy i nauczyć się stosować swoją wiedzę.

Silna techniczna edukacja przedsiębiorcza

Połączenie najwyższej klasy edukacji technicznej i innowacji oraz przedsiębiorczości zapewni Ci umiejętności potrzebne do zbudowania wyjątkowej kariery. Od samego początku odniesiesz sukces. 17108_184.jpg

Wartość Społeczność

Bądź częścią naszej społeczności, zachęcamy Cię do spotkań z szeregowymi przedsiębiorcami, naszymi partnerami biznesowymi, najlepszymi naukowcami i innymi studentami i nauczycielami z całej Europy i świata podczas naszych edukacji i wydarzeń. Podróżuj do innych fascynujących miejsc, aby dowiedzieć się więcej o swojej dziedzinie i zbudować sieć, która rozpocznie karierę, nasza społeczność wartości jest społecznością na całe życie, która trwa poza twoją edukacją za pośrednictwem naszej Fundacji Absolwentów.

Lokalizacje

Helsinki

Address
Helsinki, Finlandia

Bolonia

Address
Bolonia, Emilia-Romania, Włochy

Enschede

Address
Enschede, Overijssel, Niderlandy

Budapeszt

EIT Digital Budapest Co-Location Centre

Address
EIT Digital Budapest
10/a Bogdánfy Street, H-1117

Budapeszt, Węgry

Espoo

Address
Espoo, Finlandia

Paryż

Address
Paryż, Île-de-France, Francja

Berlin

Address
Berlin, Berlin, Niemcy

Londyn

Address
Londyn, Anglia, Wielka Brytania

Trydent

Address
Trydent, Trentino-Południowy Tyrol, Włochy

Eindhoven

Address
Eindhoven, Brabancja Północna, Niderlandy

Madryt

Address
Madryt, Wspólnota Madrytu, Hiszpania

Sztokholm

Address
Sztokholm, Okręg Sztokholmski, Szwecja

Turku

Address
University of Turku, Finland
20500 Turku, Finland

Turku, Finlandia

Tallinn

Address
Tallinn University of Technology, Estonia
Ehitajate tee 5, 12616 Tallinn, Estonia

Tallinn, Hrabstwo Harju, Estonia

Miły

Address
Université Côte d’Azur (UCA)
28 Avenue Valrose, 06100 Nice, France

06100 Miły, Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże, Francja

Mediolan

Address
Piazza Leonardo da Vinci, 32, 20133 Milano MI, Italy
20133 Mediolan, Lombardia, Włochy

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium