Przeczytaj oficjalny opis

To jest różnica!

EIT Digital Master School to wyjątkowa wspólna inicjatywa wiodących uniwersytetów technicznych i szkół biznesu w Europie z dodatkowym mentoringiem i partnerstwem ze strony doskonałych europejskich organizacji badawczych i wiodących partnerów biznesowych.

Będąc studentem edukacji tego mistrza, będziesz przygotowany do stawienia czoła wyzwaniom swojej przyszłej kariery, a także globalnym wyzwaniom społeczeństwa.

Zyskasz najnowszą wiedzę techniczną i osiągniesz zdolność niezbędną do wprowadzenia innowacji na rynek. Edukacja koncentruje się w dużej mierze na zdobywaniu umiejętności, które można przenieść, zwłaszcza w dziedzinie innowacji i przedsiębiorczości

17099_banner600x200.jpg

Odnowa pedagogiczna

EIT Digital Master's Education łączy silne podstawy teoretyczne z kreatywnymi i analitycznymi problemami inżynierskimi, w których studenci wykorzystują swoją wiedzę teoretyczną. Uczniowie i nauczyciele pracują jako członkowie społeczności naukowej.

Bycie studentem EIT Digital oznacza, że będziesz zanurzony w środowisku badawczym swojej uczelni w okresie studiów. Dzięki temu będziesz doskonałym punktem wyjścia, jeśli zamierzasz studiować na studiach doktoranckich. Integracja umiejętności innowacyjnych w edukacji i zaangażowanie partnerów przemysłowych w edukację przygotuje również do kluczowych ról przemysłowych i obowiązków.

Wykształcenie mistrza zwiększa możliwości zawodowe dla studentów. Ścieżki programowe są tworzone w celu zapewnienia wielu ścieżek kariery i stworzenia świadomości o typach pracy i funkcjach w odpowiedniej branży, dziedzinie badań lub edukacji.

Organizacja

EIT Digital Master School jest częścią EIT Digital .

EIT Digital to wiodąca europejska organizacja zajmująca się innowacjami cyfrowymi i edukacją w zakresie przedsiębiorczości, napędzająca europejską transformację cyfrową.

EIT Digital dostarcza przełomowe innowacje cyfrowe na rynek i rodzi talent przedsiębiorczy do wzrostu gospodarczego i poprawy jakości życia w Europie. Czyni to mobilizując ogólnoeuropejski ekosystem ponad 156 największych europejskich korporacji, MŚP, start-upów, uniwersytetów i instytutów badawczych.

Jako Wspólnota Wiedzy i Innowacji Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii EIT Digital koncentruje się na przedsiębiorczości i przoduje w integracji edukacji, badań i biznesu, skupiając studentów, naukowców, inżynierów, przedsiębiorców i przedsiębiorców. Odbywa się to w naszej ogólnoeuropejskiej sieci centrów kolokacji w Berlinie, Eindhoven, Helsinkach, Londynie, Paryżu, Sztokholmie, Trento, a także w Budapeszcie i Madrycie. Mamy również hub w Dolinie Krzemowej.

EIT Digital inwestuje w strategiczne obszary, aby przyspieszyć wprowadzanie na rynek technologii cyfrowych opartych na badaniach, koncentrując się na strategicznych wyzwaniach społecznych Europy: przemyśle cyfrowym, miastach cyfrowych, dobrobycie cyfrowym i infrastrukturze cyfrowej.

EIT Digital rodzi przedsiębiorczy talent cyfrowy w kształcie litery T skoncentrowany na innowacjach poprzez mieszaną strategię edukacyjną, która obejmuje szkołę magisterską, szkołę doktorancką i szkołę zawodową.

16975_ms-graduation.jpg

Dlaczego EIT Digital Master School ?

  • Szybka ścieżka do Twojej kariery: skontaktuj się z przemysłem
  • Podwójne studia magisterskie ze specjalnością ICT i drobne w E
  • Międzynarodowe doświadczenie studiuje dwa lata w 2 różnych miastach europejskich

Silna sieć partnerów

Wykształcenie mistrza stanowi podstawę przyszłej dostatniej kariery dzięki kontaktom w naszej sieci ekspertów w dziedzinie badań i przemysłu. Spotkasz się z najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie i będziesz mógł z nimi współpracować oraz wymieniać się pomysłami.

Praktyki

W ramach programu obowiązuje obowiązkowy okres stażu. Od studentów oczekuje się poszukiwania interesujących i rozwijających się stanowisk, EIT Digital zapewni wsparcie poprzez swoich partnerów biznesowych z branży. Opiekun naukowy zostanie przydzielony studentom przez EIT Digital dla studentów, którzy chcą połączyć swój staż z pracą magisterską. Staże pozwalają ci aktywnie uczestniczyć w projektach i spotkaniach projektowych oraz zapewnić Ci możliwość zbudowania sieci korporacyjnej i wiedzy.

Program mentorski

Zostaniesz przydzielony do osobistego mentora na stanowisku kierowniczym w jednym z partnerów biznesowych EIT Digital i otrzymasz regularne wywiady z mentorem oraz możliwości śledzenia codziennej pracy mentora. Możesz zobaczyć życie przedsiębiorcy i nauczyć się stosować swoją wiedzę.

Silna techniczna edukacja przedsiębiorcza

Połączenie najwyższej edukacji technicznej i innowacji oraz przedsiębiorczości da ci umiejętności potrzebne do zbudowania wyjątkowej kariery. Odniosłeś sukces od samego początku. 17108_184.jpg

Wartość Społeczność

Bądź częścią naszej społeczności, zachęcamy Cię do spotkań z szeregowymi przedsiębiorcami, naszymi partnerami biznesowymi, najlepszymi naukowcami i innymi studentami i nauczycielami z całej Europy i świata podczas naszych edukacji i wydarzeń. Podróżuj do innych fascynujących miejsc, aby dowiedzieć się więcej o swojej dziedzinie i zbudować sieć, która rozpocznie karierę, nasza społeczność wartości jest społecznością na całe życie, która trwa poza twoją edukacją za pośrednictwem naszej Fundacji Absolwentów.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

EIT Digital Master School

Visual Computing and Communication to doskonała edukacja magisterska dla tych, którzy są zafascynowani algorytmami i usługami, które obsługują informacje wizualne w dzisi ... [+]

Dlaczego warto studiować informatykę i komunikację wizualną w EIT Digital ?

Visual Computing and Communication (VCC) koncentruje się na pozyskiwaniu, przetwarzaniu, analizie, transmisji i renderowaniu informacji wizualnych, w tym aspektów uczenia się i podejmowania decyzji. Jest to interdyscyplinarny program na pograniczu informatyki i technologii informacyjnej, w którym studenci mogą być aktywni w dziedzinie przetwarzania obrazu i komunikacji, analizy obrazu, wizji komputerowej, grafiki komputerowej, rzeczywistości rozszerzonej, wizualizacji, analizy wizualnej, a także web- oparte na aplikacjach sieciowych.

Program nauczania łączy specjalizację techniczną w dziedzinie informatyki wizualnej i komunikacji (major techniczny 75%) z nieletnim w dziedzinie innowacji... [-]

Włochy Trydent Szwecja Sztokholm
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
EIT Digital Master School

Dla wszystkich zainteresowanych karierą związaną z samobieżnymi samochodami, robotyką lub sztuczną inteligencją, EIT Digital Masters School oferuje dwuletni program mistr ... [+]

Dlaczego warto studiować Autonomous Systems w EIT Digital Master School ?

Czy jesteś zainteresowany międzynarodową karierą związaną z samobieżnymi samochodami , robotyką lub sztuczną inteligencją ? Program główny Autonomous Systems (AUS) jest dla Ciebie!

MSc Autonomous Systems to połączenie informatyki i inżynierii elektronicznej. W informatyce odpowiednie umiejętności obejmują Internet przedmiotów (IoT), uczenie maszynowe, sztuczną inteligencję i widzenie robotów. W inżynierii elektronicznej istotnymi dziedzinami są automatyzacja, kontrola, systemy wbudowane i komunikacja.

Program nauczania łączy naukę techniczną w systemach autonomicznych (major techniczny 75%) z nieletnim w dziedzinie innowacji... [-]

Finlandia Espoo Niemcy Berlin Włochy Trydent Szwecja Sztokholm  + 4 Więcej
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
EIT Digital Master School

Infrastruktura chmurowa i sieciowa zapewnia kompleksowy widok sieci i przetwarzania w chmurze. Studenci nauczą się opanować zarządzanie siecią, jej działanie i projektowa ... [+]

Dlaczego warto studiować infrastrukturę chmury i sieci (CNI) w EIT Digital Master School ?

Infrastruktura chmurowa i sieciowa zapewnia kompleksowy widok sieci i przetwarzania w chmurze . Studenci nauczą się opanować zarządzanie siecią, jej działanie i projektowanie z jednej strony, a także modele usług w chmurze i wdrażania , strategie wdrażania i projektowanie aplikacji z drugiej. Program koncentruje się również na przyszłych kierunkach przetwarzania w chmurze , na przykład w dziedzinie przetwarzania krawędzi i mgły oraz blokowych i rozproszonych aplikacji księgi głównej .

Program nauczania łączy wiedzę techniczną w zakresie infrastruktury chmurowej i sieciowej (major techniczny 75%) z nieletnim w dziedzinie innowacji... [-]

Finlandia Espoo Francja Paryż Niemcy Berlin Włochy Trydent Szwecja Sztokholm Rennes  + 7 Więcej
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
EIT Digital Master School

W EIT Digital postrzegamy cyberbezpieczeństwo jako jeden z fundamentów tworzenia bezpiecznego i integracyjnego społeczeństwa cyfrowego. Wszechobecność technologii cyfrowe ... [+]

Dlaczego warto studiować cyberbezpieczeństwo (CSE) w EIT Digital Master School ?

Cyberbezpieczeństwo (CSE) koncentruje się na badaniu projektowania, rozwoju i oceny bezpiecznych systemów komputerowych , które są również w stanie zapewnić prywatność dla przyszłych systemów ICT . Celem jest zapewnienie studentom zrozumienia pojęć i technologii w celu uzyskania poufności, integralności, autentyczności i ochrony prywatności informacji przetwarzanych w sieciach.

Studenci zapoznają się ze świeżymi gorącymi tematami w tej dziedzinie, w tym technologiami blockchain, kryptowalutami, hackowaniem praktycznym (etycznym) i kryptografią kwantową .... [-]

Finlandia Espoo Francja Paryż Włochy Trydent Niderlandy Eindhoven  + 4 Więcej
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
EIT Digital Master School

Dane obfitują. Media społecznościowe, systemy produkcyjne, urządzenia medyczne, usługi logistyczne i niezliczona liczba innych generują petabajty danych codziennie. Dyspo ... [+]

Dlaczego warto uczyć się Data Science (DSC) w EIT Digital Master School ?

Zdobędziesz dogłębne umiejętności techniczne w zakresie skalowalnych technik zbierania danych i metod analizy danych . Dowiesz się, jak używać i rozwijać zestaw narzędzi i technologii, które zajmują się przechwytywaniem, przetwarzaniem, przechowywaniem, transferem, analizą, wizualizacją i powiązanymi koncepcjami (np. Dostęp do danych, ceny danych i prywatność danych).

Program nauczania łączy naukę techniczną (DSC) (specjalność techniczna 75%) z nieletnią w dziedzinie innowacji

Jak jest zorganizowany program?

Studenci studiują w dwóch różnych krajach europejskich .Po ukończeniu absolwenci otrzymują dwa stopnie magistra z dwóch uniwersytetów, na których będą studiować, oraz certyfikat przyznany przez Europejski Instytut Innowacji i Technologii (EIT).Pierwszy rok jest podobny we wszystkich punktach wejścia. Wszyscy studenci uczestniczą w 3-dniowym wyzwaniu biznesowym w dziedzinie innowacji cyfrowych .2-tygodniowa szkoła letnia od pierwszego roku do drugiego rokuDrugi rok oferuje specjalizację i projekt dyplomowy. Projekt ukończenia studiów obejmuje staż w firmie lub instytucie badawczym, a wyniki pracy magisterskiej mają silny wymiar innowacyjności i przedsiębiorczości.... [-]
Węgry Budapeszt Finlandia Espoo Francja Paryż Włochy Trydent Niderlandy Eindhoven Hiszpania Madryt Szwecja Sztokholm  + 10 Więcej
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
EIT Digital Master School

Systemy wbudowane są wszędzie! Ponad 98% światowych procesorów znajduje się w systemach wbudowanych. Systemy wbudowane koncentrują się na technologiach i metodologiach pr ... [+]

Dlaczego warto studiować Embedded Systems w EIT Digital Master School ?

Embedded Systems (ES) zapewnia holistyczny i multidyscyplinarny widok i umiejętności w zakresie systemów wbudowanych , ich podstawowych technologii, ich rozwoju i integracji.

Absolwenci stają się światowej klasy specjalistami i innowatorami w dziedzinie systemów wbudowanych, zdolnych do tworzenia inteligentnych wbudowanych rozwiązań dla nowych wyzwań w dziedzinach systemów cyber-fizycznych (CPS) i Internetu przedmiotów (IoT) . Potrafią także pełnić wiodące role kierownicze w systemach wbudowanych i bardziej ogólnych firmach ICT.

Program nauczania łączy w sobie techniczne aspekty systemów wbudowanych (major techniczny 75%) z nieletnim w dziedzinie innowacji... [-]

Finlandia Espoo Niemcy Berlin Niderlandy Eindhoven Szwecja Sztokholm  + 4 Więcej
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
EIT Digital Master School

Inteligentne urządzenia (telefony komórkowe, PDA, tablety), inteligentne produkty (samochód, nawigacja) i inteligentne środowiska (inteligencja otoczenia) umożliwiają kor ... [+]

Dlaczego warto studiować interakcję między ludźmi a komputerami w EIT Digital Master School ?

Inteligentne urządzenia (telefony komórkowe, PDA, tablety), inteligentne produkty (samochód, nawigacja) i inteligentne środowiska (inteligencja otoczenia) umożliwiają korzystanie z nowych usług, które wymagają innowacyjnych interfejsów. Interakcja człowiek-komputer i projektowanie (HCID) koncentruje się na badaniu, projektowaniu, opracowywaniu i ocenie nowych interfejsów użytkownika, systemów i usług interaktywnych.

HCID to interdyscyplinarny program, w którym nasze podejście do projektowania zorientowanego na użytkownika umieszcza użytkowników w centrum procesu projektowania. Łącząc aspekty ludzkie (zarówno na poziomie poznawczym, estetycznym, jak i sensoryczno-motorycznym) z aspektami technologicznymi i biznesowymi, tworzymy nowe produkty i usługi o dużej użyteczności i doświadczeniu użytkowników, a także solidne zapotrzebowanie klientów, co często przekłada się na sukces komercyjny. Studenci uczą się, jak projektować i definiować, w jaki sposób ludzie wchodzą w interakcje i żyją z nowoczesnym, ciągle zmieniającym się światem technicznym.... [-]

Finlandia Espoo Francja Paryż Włochy Trydent Niderlandy Eindhoven Hiszpania Madryt Szwecja Sztokholm  + 8 Więcej
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
EIT Digital Budapest Co-Location Centre
Address
EIT Digital Budapest 10/a Bogdánfy Street, H-1117
Budapeszt, Węgry
Witryna
Address
Espoo, Finlandia
Address
Paryż, Île-de-France, Francja
Address
Berlin, Berlin, Niemcy
Address
Londyn, Anglia, Wielka Brytania
Address
Trydent, Trentino-Południowy Tyrol, Włochy
Address
Eindhoven, Brabancja Północna, Niderlandy
Address
Madryt, Wspólnota Madrytu, Hiszpania
Address
Sztokholm, Okręg Sztokholmski, Szwecja