Corvinus University of Budapest, Faculty of Social Sciences and International Relations

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Wiedza, wyniki i przewaga konkurencyjna w życiu i na rynku pracy - takie są wyniki, jakich można oczekiwać wybierając Wydział Nauk Społecznych i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Corvinus w Budapeszcie.

Wydział Nauk Społecznych i Stosunków Międzynarodowych został uznany za czołową krajową instytucję uniwersytecką zajmującą się naukami społecznymi. Znakomita jakość nauczania i innowacyjność prowadzonych badań stanowią świadectwo jego akademickiej reputacji.

Budapest

Co oferujemy?

GLOBALNA PERSPEKTYWA

Silne wykształcenie o charakterze zasadniczo teoretycznym i programach z praktycznym naciskiem, specjalistycznym językiem wysokiego poziomu i odpowiednimi umiejętnościami. Jest to zapewniane na poziomie licencjackim i magisterskim oraz w ramach studiów doktoranckich i innych specjalistycznych programów. Naszym celem jest pomóc uczniom lepiej zrozumieć szybko zmieniający się świat zarówno w kraju jak i za granicą, wyposażając ich w globalną perspektywę, aby sprostać wyzwaniom dnia.

TRADYCJE GOSPODARCZE

Nasi nauczyciele świadomie dążą do zachowania tradycji gospodarczych uniwersytetu w ramach programów opracowanych przez Wydział Nauk Społecznych i Stosunków Międzynarodowych. Jesteśmy przekonani, że zapewnia to uczniom znaczącą przewagę konkurencyjną w dziedzinie stosunków międzynarodowych, nauk politycznych, socjologii, komunikacji i kształcenia nauczycieli.

WIEDZA INTERDYSCYPLINARNA

Nieustannie odświeżamy i aktualizujemy nasz program, metodologię i materiały dydaktyczne. Naszym celem jest zharmonizowanie wyników tych wysiłków w różnych dziedzinach nauki, ułatwiając w ten sposób naszym studentom zdobycie interdyscyplinarnej wiedzy. Takie zdobywanie wiedzy jest również wspomagane przez specjalne szkolenia językowe do celów zawodowych.

MIĘDZYNARODOWE STANDARDY

W ciągu ostatnich kilku lat liczba programów językowych wzrosła w ramach wydziału, co powoduje wzrost liczby zagranicznych studentów uczestniczących w programie. Naszym zamiarem jest zaoferowanie segmentu każdego z naszych nowych programów w obcym języku. Aby to osiągnąć, rekrutujemy coraz większą liczbę zagranicznych nauczycieli. Naszym celem jest zapewnienie, że jakość naszej edukacji spełnia lub przekracza standardy europejskie i współpracować z najwyższymi uczelniami zagranicznymi w celu oferowania wspólnych programów i stopni naukowych.

BADANIA I NAUCZANIE

Wysoki poziom nauczania i osiągnięć naszych nauczycieli potwierdzają badania naukowe na wydziale. Wyniki tych badań są włączone do naszych programów i materiałów dydaktycznych, które są ciągle aktualizowane. Niezbędnym czynnikiem w naszym stałym rozwoju jest wzmocnienie naszych badań w dziedzinie stosowanych nauk społecznych, a także zwiększenie udziału w międzynarodowych projektach badawczych. Uważamy, że konieczne jest, aby treść i wyniki badań przeprowadzonych przez różne instytucje osiągnęły szerszy rozgłos dzięki dostępowi oferowanemu przez światową sieć. Witryny uniwersyteckie i wydziałowe to media, dzięki którym można to osiągnąć.

Lokalizacje

Budapeszt

Fővám tér 8

Address
Budapest, Fővám tér 8., 1093 Hungria
Budapeszt, Węgry