Central European University, School of Public Policy

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Central European University Jest absolwentem poziomu "skrzyżowanie" uniwersytet, gdzie wykładowców i studentów z ponad 100 krajów przyjeżdżają do prowadzenia kształcenia interdyscyplinarnego, realizować zaawansowane stypendium oraz rozwiązać niektóre z najbardziej irytujących problemów społecznych.

Posiada akredytację zarówno w Stanach Zjednoczonych i na Węgrzech, i oferuje angielskojęzycznej magisterskie i doktoranckie w dziedzinie nauk społecznych, humanistycznych, prawa, zarządzania i porządku publicznego. Położony w samym sercu Europy Środkowej - Budapeszt, Węgry - CEU opracował odrębną akademickiego i intelektualnego ostrość, łącząc analizę porównawczą różnorodności historycznej, kulturowej i społecznej regionu z globalnej perspektywy na dobrych rządów, zrównoważonego rozwoju i społecznej transformacja.

Założona w 1991 roku w czasie, gdy rewolucyjne zmiany zrzucenia sztywnych ortodoksji nałożonych na Europie Środkowej i Wschodniej, CEU opiera się na założeniu, że ludzka zawodność może być zrównoważona przez krytycznej dyskusji na temat idei i że ta krytyczna duch może się utrzymać najlepszych społeczeństwa, w którym obywatele mają swobodę nadzorowania konkurujące teorie i otwarcie oceny i zmiany polityki rządu.

Z około 1400 studentów i 370 wykładowców z ponad 130 krajów, CEU jest jednym z najgęściej międzynarodowych uniwersytetów na świecie. Jego rzadka mieszanka narodowości, grup etnicznych i kultur tworzy idealne środowisko do analizy takich "społeczeństwa otwartego" tematy jako wschodzących demokracji, gospodarek przejściowych, wolności mediów, nacjonalizm, praw człowieka i praworządności. Stwarza też wieloaspektowy perspektywę wszystkich aspektach życia społecznego.

CEU wiadomo do doskonałości w nauczaniu i badaniach naukowych z celów. U podstaw jego misji leży zbiór zasad: dążenie do prawdy, wszędzie tam, gdzie prowadzi, szacunku dla różnorodności kultur i narodów, i zaangażowanie w celu rozwiązania różnic poprzez debaty nie zaprzeczenia.

Test School of Public Policy w Central European University jest, według słów jej założyciela, George Soros, "nowy rodzaj globalnej instytucji zajmującej się globalnymi problemami" przez multidyscyplinarnych badań polityki publicznej, innowacyjne metody nauczania i badań naukowych, a także znaczącego zaangażowania w praktyce polityki. Jesteśmy światowym instytucja zaangażowana w tworzenie wspólnoty celów poza mocą.

Polityka publiczna jest dziś w globalnym kryzysem, wielopoziomowego. Przechylając szalę w kierunku bardziej bezpiecznego pokoju, sprawiedliwości społecznej i zrównoważonego środowiska - by wymienić tylko kilka - wymaga innowacyjnych i przedsiębiorczych zaangażowania na rzecz dobra wspólnego.

Budowanie wielodyscyplinarny i globalnej instytucji zobowiązuje się do wartości otwartego społeczeństwa i tworzenie silnych i elastycznych powiązań między badaniami i praktyką jest jednym ze sposobów reagowania na to, co jest, ogólnie rzecz biorąc, brak elit politycznych w celu rozwiązania najpilniejszych problemów naszych czasów ,

Skuteczne zaangażowanie na rzecz dobra publicznego w dzisiejszym świecie wymaga również lepszego i bardziej sprawiedliwego reprezentację rozbieżnych perspektyw. W tym celu, SPP jest energicznie włącznie, przyciąga zarówno studentów i wykładowców z różnych środowisk i sięganie do różnorodnych źródeł wiedzy. studenci SPP są przyszłych przedsiębiorców społecznych i politycznych, wyposażone, aby innowacyjne wkład w rozwiązywanie Paramount wyzwań polityki publicznej z 21 wieku.

SPP oferuje trzy stopnie mistrzowskie w polityce publicznej, a utwór porządkiem publicznym doktora filozofii w programie Politologii. Programy są dostosowane dla studentów z całego świata poszukujących kariery w sektorze publicznym, prywatnym i non-profit na poziomie lokalnym, krajowym i międzynarodowym. Szkoła szczyci się zespół wybitnych wykładowców rezydentem, światowej klasy odwiedzić wydział składa się z czołowych naukowców i praktyków w dziedzinie polityki publicznej, które przynoszą szeroki wachlarz przedmiotów akademickich i praktyczne w SPP za zróżnicowanej klasie.

Szkoła rozpoczęła globalne inicjatywy i gospodarzem wielu imprez publicznych, które koncentrowały się na rozwoju innowacyjnego programu badań podczas pogłębiania współpracy z Open Society Foundations oraz ich sieci. SPP ma również wbudowany strategiczne partnerstwa z podmiotami polityki na całym świecie i jest domem dla dwóch ośrodków polityki: Center for Media, danych i Society oraz Centrum Shattuck o konflikcie, negocjacji i odzyskiwanie.

Lokalizacje

Budapeszt

School of Public Policy at CEU

Address
Central European University
Nador u. 9
1051

1051 Budapeszt, Węgry
Telefon
+36 1 327 3000