Przeczytaj oficjalny opis

Historia i uznanie

ConcordiaUA, pierwszy wspólny Instytut Ukraińsko-Amerykański, założony w 1997 roku, jest akredytowany przez Ministerstwo Edukacji i Nauki Ukrainy w celu oferowania studiów licencjackich i magisterskich.

ConcordiaUA jest jedynym uniwersytetem na Ukrainie posiadającym programy akredytowane przez Międzynarodową Agencję Akredytującą - FIBAA.

25 stycznia 2018 r. Uniwersytet Ukraińsko-Amerykański Concordia został członkiem światowej sławy organizacji zapewniającej jakość, przejrzystość i integralność szkolnictwa wyższego - CHEA International Quality Group (CIQG).

Nasz "stary" partner - Concordia University-Wisconsin / Ann Arbor (USA) - został współzałożycielem ukraińsko-amerykańskiej ConcordiaUniversity, a nasz Uniwersytet zmienił nazwę, więc teraz nazywa się Wisconsin International University Ukraine (WIUU) - Ukrainian ConcordiaUniversity ( ConcordiaUA).

W 2018 roku weszliśmy do pierwszej dziesiątki prywatnych uczelni ukraińskich href = "https://osvita.ua/vnz/rating/25714/ .

W 2017 r. ConcordiaUA znalazła się na 5 miejscu w rankingu ukraińskich szkół wyższych (państwowych i prywatnych) o liczbę certyfikatów zewnętrznych kwalifikacji kandydatów, którzy weszli na uniwersytety w 2017 r. Zgodnie z umowami href = "http://osvita.ua" / vnz / rating / vstup-osvita / 59045 / .

Członkostwo ConcordiaUA w Niemiecko-Ukraińskim Towarzystwie Ekonomiczno-Naukowym (Bonn, Berlin, Moguncja), Kijowska Izba Handlu i Handlu, współpraca z międzynarodowymi firmami i partnerskimi uniwersytetami za granicą umożliwiają studentom ConcordiaUA praktykę, naukę i szkolenie za granicą (USA i Europa) , rozwijanie znaczącej wiedzy fachowej dotyczącej kultury, polityki, ekonomii i języków. ConcordiaUA oferuje pełną gamę letnich i zimowych programów na Florydzie, w Trewirze, Worms, Monachium, Londynie, Plymouth, Madrycie, Paryżu i Strasburgu. Studenci ConcordiaUA integrują wiedzę Uniwersytetu w działaniach międzynarodowych firm i przedsiębiorstw. Kursy i staże podjęte na uczelniach partnerskich są uznawane przez ConcordiaUA.

Programy ConcordiaUA Degree - na terenie kampusu, online lub w połączeniu obu w języku angielskim

PROGRAMY STOPNIA BACHELOROWEGO

ZARZĄDZANIE: Zarządzanie hotelem; Zarządzanie IT i e-biznesu

MIĘDZYNARODOWE STOSUNKI GOSPODARCZE: Międzynarodowe stosunki gospodarcze; Międzynarodowy biznes; Międzynarodowa ekonomia

ADMINISTRACJA BIZNESOWA

PROGRAMY STOPNIA MISTRZÓW

ZARZĄDZANIE: International Business Management MBA; Master of Business Administration (MBA)

ConcordiaUA oferuje szereg programów podwójnego dyplomu:

1.Dualne studia licencjackie z University of Minnesota Crookston (USA) - Międzynarodowy biznes, międzynarodowe stosunki gospodarcze, zarządzanie itp.

2.Duże studia magisterskie na Uniwersytecie Concordia - Wisconsin / Ann Arbor (USA) - MBA, International Business, Communications

3.Duże studia magisterskie z państwowym uniwersytetem w Koblencji-Landau (Niemcy) - МВА, zarządzanie międzynarodowe, magister zarządzania informacją (specjalizacja w zakresie przedsiębiorczości, technologii i zarządzania innowacjami).

4. Dyplom magisterski z Wyższą Szkołą Zarządzania Bezpieczeństwem Pracy (Polska) - МВА, zarządzanie międzynarodowe, zarządzanie projektami i psychologia w biznesie międzynarodowym.

AKADEMICKIE PROGRAMY MOBILNOŚCIOWE

Oprócz programów podwójnego dyplomu oferujemy programy wymiany akademickiej z University Wisconsin / Ann Arbor (USA), University of Trier (Niemcy), University of Applied Sciences Worms (Niemcy), Richmond International American University (Londyn, Wielka Brytania), Uniwersytet Zarządzania Varna (Bułgaria) i inne.

Życie w ConcordiaUA

Nasz wydział to wysoko wykwalifikowani specjaliści z różnych dziedzin biznesu i zarządzania. Co roku ConcordiaUA zaprasza wybitnych profesorów z partnerskich uczelni, programu Fulbright Scholar oraz instruktorów z Peace Corps i międzynarodowych firm biznesowych.

ConcordiaUA jest jedną z pierwszych, która wprowadziła kształcenie na odległość i programy on-line oraz ulepsza innowacyjne metody i techniki procesu edukacyjnego.

Edukacja w ConcordiaUA to doświadczenie edukacyjne i życiowe, które pozwala młodym ludziom odkrywać ich potencjał i przygotowuje ich do współczesnych wyzwań na świecie.

Studenckie życie w ConcordiaUA jest interesujące i różnorodne. Nie tylko zajęcia, ale także działalność badawcza, udział w corocznych wydarzeniach sportowych i kulturalnych oraz festiwalach organizowanych przez naszą Uczelnię. Nasi studenci i pracownicy naukowi przygotowują i świętują wspólnie święta ukraińskie i międzynarodowe. Studenci organizują różnorodne programy rozrywkowe w języku angielskim - koncerty, gry, konkursy i dyskoteki. Ponadto studenci ConcordiaUA są również zachęcani do wzięcia udziału w różnych wycieczkach i wycieczkach na Ukrainie iw innych krajach.

Kraje reprezentowane w ConcordiaUA

Studenci z ponad czterdziestu krajów uczęszczali do ConcordiaUA: Azerbejdżan, Belgia, Egipt, Finlandia, Gruzja, Ghana, Indie, Iran, Kazachstan, Łotwa, Libia, Nigeria, Pakistan, Chińska Republika Ludowa, Republika Kamerunu, Republika Gambii, Republika Serbii, Rosji, Arabii Saudyjskiej, RPA, Turcji, Turkmenistanu, Ukrainy, USA itd.

Programy wspólnotowe i inne

Uniwersytet z powodzeniem rozwija program studiów amerykanistycznych.

ConcordiaUA został koordynatorem krajowym projektów HMC i z powodzeniem przeprowadza kampanię selekcyjną programu stypendialnego dla utalentowanych ukraińskich uczniów szkół średnich, oferując im możliwość studiowania na cały dwuletni program Sixth Form w szkołach z internatem w Zjednoczonym Królestwie i zdobywa międzynarodowe uznanie kwalifikacji .

ConcordiaUA z sukcesem organizuje coroczny konkurs Business English English oraz stypendia dla zwycięzców, aby móc studiować w ConcordiaUA.

Szkoła językowa, kursy i przygotowanie do testów w języku angielskim, niemieckim i hiszpańskim

  • Regularne kursy semestralne (od września do grudnia, od lutego do maja)
  • Intensywne kursy letnie (lipiec i sierpień)
  • Szkolenia z native speakerami.

ConcordiaUA oferuje przygotowanie do testów, w tym TOEFL, GMAT i JELTS, a także programy dla kierowników lokalnych firm.

ConcordiaUA organizuje programy mini-MBA, szkolenia i seminaria dla lokalnych biznesmenów, którzy potrzebują szkoleń w określonych obszarach kapitału ludzkiego, ekonomii, międzynarodowych standardów rachunkowości, technologii sprzedaży, marketingu, zarządzania hotelem, języka niemieckiego, angielskiego itp. Celem jest zapewnienie wiedza i umiejętności zgodnie z oczekiwaniami i oczekiwanymi rezultatami uczestników. Dokładna analiza potrzeb przeprowadzana jest przed rozpoczęciem programu. Program został zaprojektowany z uwzględnieniem potrzeb uczestników i tła.

  • Warsztaty ConcordiaUA

Warsztaty poświęcone problemom zrównoważonego rozwoju, biznesu i przywództwa są dostępne dla ConcordiaUA i uczniów. Eksperci z międzynarodowych organizacji, wykładowców, odpowiedzialnych członków misji dyplomatycznych, parlamentarzystów, organizacji pozarządowych i środowisk biznesowych są zapraszani do pracy z uczniami w formie warsztatowej.

Doradztwo zawodowe i staż

Staż biznesowy powstał w ConcordiaUA jako krok w kierunku osiągnięcia celów stania się wiodącym ośrodkiem edukacyjnym w zakresie możliwości zatrudnienia studentów. Głównym celem stażu jest zapewnienie studentom praktycznego doświadczenia w biznesie zgodnie z międzynarodowymi i ukraińskimi standardami.

Biblioteka i centrum internetowe

ConcordiaUA posiada wysokiej jakości bibliotekę, która służy jako jedno z głównych narzędzi do nauki studentów. Biblioteka posiada podręczniki, książki, czasopisma naukowe i inną literaturę akademicką w języku ukraińskim, angielskim, niemieckim i innych. Serwer ConcordiaUA posiada katalog i słowniki, które można łatwo otworzyć. Uczniowie mogą korzystać z czytelni dla swoich wygód. Pracownicy biblioteki ConcordiaUA zawsze chętnie pomagają w wyszukiwaniu informacji.

Centrum internetowe ConcordiaUA otwiera dostęp do wirtualnych internetowych baz danych: bibliotek, centrów informacji, wydawnictw zagranicznych, archiwów i czasopism naukowych. Internet zapewnia technologie nauczania na odległość i łączy ConcordiaUA z kolegami i partnerami na całym świecie.

Stypendia i nagrody

Stypendium przyznawane jest zwycięzcom Konkursu Business ConcordiaUA Business English wybranym przez Zarząd.

Najlepsi studenci otrzymują stypendium na studia w ConcordiaUA, Richmond University i innych uczelniach partnerskich zgodnie z zaleceniem Zarządu ConcordiaUA.

Prace badawcze

Wydział ConcordiaUA i studenci biorą udział w pracach badawczych Uniwersytetu. Wydział ukraiński i międzynarodowy pomaga uczniom w rozwijaniu umiejętności badawczych i oferuje doradztwo akademickie w różnych obszarach tematycznych.

ConcordiaUA organizuje i bierze czynny udział w międzynarodowych konferencjach i seminariach na Ukrainie i za granicą.

ConcordiaUA publikuje czasopisma naukowe "Edukacja, zarządzanie i biznes: wymiar międzynarodowy".

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:


Ukrainian-American Concordia University

Ukrainian-American Concordia University (ConcordiaUA) z dumą oferuje swój program MBA. ... [+]

Master of Business Administration Degree (MBA)

Akredytacja MBA FIBAA

Ukrainian-American Concordia University (ConcordiaUA) z dumą oferuje swój program MBA. Nasz program koncentruje się na tradycyjnym programie MBA i stanowi przykład dobrej równowagi kursów jakościowych i ilościowych. Kursy są prowadzone z perspektywy średniego i wyższego kierownictwa i rozwijają umiejętności, wiedzę i spostrzeżenia, które umożliwiają przejście od wiedzy funkcjonalnej do wszechstronnego przywództwa strategicznego. Uczestnicy otrzymują solidne podstawy wraz z narzędziami, które można natychmiast zastosować w bieżącym otoczeniu biznesowym. Naszym celem jest przygotowanie kompetentnego i pewnego lidera, który sprosta wyzwaniom jutra.... [-]

Ukraina Kyiv
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Ukrainian-American Concordia University

Nasi prześladowcy studiów magisterskich mają teraz możliwość zapisania się na zupełnie nowy program studiów podyplomowych współpracujących z Państwowym Uniwersytetem w Ko ... [+]

Podwójny magister z Państwowym Uniwersytetem w Koblenz-Landau (Niemcy)

Nasi prześladowcy studiów magisterskich mają teraz możliwość zapisania się na zupełnie nowy program studiów podyplomowych współpracujących z Państwowym Uniwersytetem w Koblencji-Landau (Niemcy).

Program oferowany przez Ukrainian-American Concordia University (ConcordiaUA) wspólnie z Uniwersytetem w Koblencji-Landau łączy w sobie:

Master of International Management MBA - od ConcordiaUA;Master of Science w zakresie zarządzania informacją z głównym w przedsiębiorczości, technologii i zarządzania innowacjami (ETI-M) - z Uniwersytetu w Koblencji-Landau.

Program oferuje studentom szansę studiowania w międzynarodowym środowisku, zdobywania wiedzy i umiejętności z obu uczelni partnerskich, w oparciu o wspólną koncepcję komplementarnych programów nauczania. Studenci będą, na przykład, badać pierwszy etap w ConcordiaUA, następnie wezmą udział w modułach online w ramach ogólnej koncepcji mieszanego uczenia się dla studentów ETI-M, realizowanej poprzez kształcenie na odległość z Uniwersytetu w Koblencji-Landau w druga faza. Po ukończeniu studenci, którzy odnieśli sukces, potencjalnie uzyskają stopnie mistrzowskie od ConcordiaUA na Ukrainie i Koblenz-Landau w Niemczech.... [-]

Ukraina Kyiv
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku