Walden University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w Walden University Wpływ na swój świat z dyplomem z Walden. Zacznij już dziś!

Certyfikat programy studiów i Walden są zaprojektowane dla profesjonalistów pracujących. Przesłać formularz po prawej stronie, aby dowiedzieć się, w jaki sposób można dokonać zmiany i rozwój kariery.

Przez ponad 40 lat, specjaliści Walden University, akredytowaną instytucję, pomógł pracy osiągnąć swoje cele edukacyjne. Studia Walden i certyfikatów są zaprojektowane, aby pomóc uczniom odkrywać aktualne trendy na rynku, zdobyć odpowiednie umiejętności, które mogą być bezpośrednio stosowane w świecie rzeczywistym i tworzenia pozytywnych zmian w życiu społecznym i społeczności.

Studenci są prowadzone przez wykładowców, którzy są zarówno naukowcy i praktycy, przynosząc perspektywy akademickiej i praktyczne doświadczenie w klasie online.

Dlaczego warto wybrać Walden?

Opcje: Walden oferuje obecnie ponad 80 programów studiów, ponad 370 specjalnościach i stężenie, i ponad 50 programów certyfikatów, dzięki czemu można znaleźć program lub obszar badań, co potrzeba. Peer: W społeczności Walden, który składa się z ponad 127,600 studentów i absolwentów, masz sieć rówieśników, którzy mogą wspierać Cię w podróż. Wiele perspektywy: zróżnicowane ciało studenta Walden pochodzi z wszystkich 50 stanach USA i ponad 150 krajach. Wydział Expert: ponad 3000 członków wydziału Walden są ekspertami w swoich dziedzinach, którzy wprowadzają w świecie rzeczywistym doświadczeniem do swoich zajęć. Satysfakcja Student. 91% Walden absolwentów, którzy odpowiedzieli na 2013 badania Walden wskazane jest bardzo zadowolonych lub zadowolonych z ich macierzystej uczelni *
  • Źródło: www.WaldenU.edu/DATA, 2012-2013

Rekrutacja Warunki przyjęcia na studia Walden University jest różne w zależności od programu i poziomu studiów. Walden doradcy skolaryzacji są dostępne, aby pomóc w każdym etapie procesu aplikacji internetowych, z podjęciem decyzji, który program jest dla Ciebie do ubiegania się o pomoc finansową. Doradcy wpisowe może również wyjaśnić transferu Walden z polityką kredytową dla przeszłych doświadczeń edukacyjnych.

Czesne i pomoc finansowa Płacenie za edukację może być wyzwaniem, ale Walden pomaga zidentyfikować wiele możliwości finansowania, które są dostępne dla Ciebie, w tym stypendiów, grantów i pożyczek federalnych i prywatnych. Możesz również skontaktować się z pracodawcą, aby zobaczyć, czy oferują one czesnego zwrotu dla swoich kursów. Walden rejestracji doradcy mogą pomóc określić, które opcje są dostępne fundusze do ciebie. Dodatkowo, można zaoszczędzić czas i pieniądze poprzez przeniesienie kredytów przyznanych wcześniej. Większość programów podyplomowych Walden pozwalają przenieść się do 50% swoich wymaganych punktów.

Wspieranie Twój sukces Walden celem jest pomoc w dotarciu do Ciebie. Od pierwszego dochodzenia na każdym etapie studiów, można korzystać z szerokiej gamy usług wsparcia dla studentów mających na celu pomóc Ci osiągnąć sukces w podróż edukacyjną. Walden świadczy następujące usługi dla studentów: Doradcy osobisty: Odbiór osobisty uwagę od doradców w rekrutacji, pomocy finansowej, środowisk akademickich i innych usług wsparcia, aby większość swojego programu online.

Pomoc techniczna: Badanie bezproblemowe znając masz 24/7 dostęp do pomocy technicznej Walden.

Wsparcie zwyczaj Online uczniów: Dostępne w dowolnym miejscu z dostępem do Internetu, biblioteka internetowa Walden posiada ponad 64.000 czasopism pełnotekstowych, ponad 100 baz danych i ponad 3 mln rozprawy. Różnorodne usługi są dostosowane do specyfiki internetowych doktorantów, w tym katalogu specjalizacji wydziału badań i pomocy z obrony pracy doktorskiej i ustnych.

Centrum pisząc: Wyostrz swoje umiejętności pisarskie przy wsparciu Walden Pisanie Center, które oferuje zasoby i korepetycje online, w pełnym wymiarze czasu profesjonalnych redaktorów i wychowawców.

Rezydencje akademickie: Sieć z wykładowców, pracowników i rówieśników w w-osoby rezydencji, zaprojektowane w celu uzyskania dodatkowych badań i pisania wsparcie dla master's- lub studiów doktoranckich poziomu.

Career Services: Career Services Center oferuje doradztwo Walden jeden-na-jednego i portfolio online zasobów, aby pomóc z zadań krytycznych, takich jak wznowić piśmie, poszukiwania pracy i strategii wywiadu.

Nauka on-line Elastyczność i wsparcie Walden umieścić swoją edukację w zasięgu ręki. Będziesz korzystać z kompleksowego doświadczenie uczenia się on-line, która zawiera:

Wygodny daty rozpoczęcia przez cały rok. Orientacja które przygotowuje do sukcesu w internecie. Możliwość zakończenia zajęć, kiedy i gdzie jest to wygodne dla Ciebie. Dostęp do kursów i materiałów na smartfonie lub tablecie. Zasoby multimedialne przeznaczone do zwiększenia kształcenia uczniów: filmy, studia przypadków, symulacje, artykuły, czasopisma i tematy do dyskusji. Globalna społeczność online z wykładowców, studentów i absolwentów.

Kursy Walden skupić się na praktycznych umiejętności i strategii można zastosować bezpośrednio w miejscu pracy. Będziesz zachęcać do korzystania, czego uczymy się o rozważenie innowacyjnych rozwiązań rzeczywistych problemów, a wiele programów oferuje możliwość ubiegania się to, czego nauczyli się przez doświadczenie praktyka. Kursy uwzględniać bieżące prace badawcze i badania przypadków w celu zwiększenia krytycznego myślenia. Nasz Format Internecie zachęca do współpracy i dyskusji, dzięki czemu można dowiedzieć się z innymi profesjonalistami w swojej dziedzinie.

Wydział Wykładowców Walden koncentrują się na Twój sukces. Nasz ekspert wydziału obejmuje uczonych, naukowców i wybitnych przywódców, którzy są wybrane do ich poświadczeń akademickich i przemysłu, jak i dla ich umiejętności dydaktycznych. Działają one jako mentorów i doradców oraz wspieranie wspierającego i integracyjnego środowiska uczenia się.

Oto liczby: 86% członków wydziału Walden posiadać co najmniej jeden stopień doktora, jak i zbiorowo, które otrzymały ponad 900 nagród za swoje osiągnięcia zawodowe i wybitny wkład w swoich dziedzinach. The Walden wydziału obejmuje również 26 Fulbrighta Scholars lub specjalistów. Mają szeroki zakres empirycznych i kulturowych i excel na zintegrowanie ich wiedzy w klasie.

Alumni Społeczność Walden University ma ponad 79,800 absolwentów w całej 135 krajach na całym świecie. Nasi absolwenci są obsługiwane przez stowarzyszenie aktywnych absolwentów, który utrzymuje absolwentów podłączone do studentów, wykładowców i kolegów absolwentów większej społeczności Walden. Alumni uczestniczyć w działaniach regionalnych i pozostać włączone przez Ambasadora Absolwentów Programu myWaldenAlumni-nasi absolwenci Portal-i publikacja podpis uczelni, magazyn Walden, który podkreśla osiągnięć naszych absolwentów dwa razy w roku.

Akredytacja Walden University jest akredytowany przez Higher Learning Komisji i członkiem North Central Association, www.ncahlc.org.

Walden jest dumny, że zdobył specjalistycznych akredytacje z następujących organizacji:

Krajowa Rada Akredytacji kształcenia nauczycieli (NCATE) Rada Akredytacji Szkoły Biznesu i programy (ACBSP) Komisja na Collegiate Pielęgniarstwa Edukacji (CCNE) Rada Akredytacji doradztwa i Programów Edukacyjnych pokrewnych (CACREP) Project Management Institute (PMI) ® Globalnego Centrum Akredytacji (GAC) Programy edukacyjne dla zarządzania projektami Rada Akredytacji Inżynierii i Technologii, Inc. (ABET)

Akredytacja potwierdza, że ​​uniwersytet i jego programy są wysokiej jakości i oferują odpowiednie treści. Akredytacja Walden University oznacza:

Studenci, którzy zakwalifikują mieć dostęp do pomocy federalnej dla studentów. Punkty zdobyte łatwiej przenieść niż kredytów przyznanych w instytucjach non-akredytację.

Przy ocenie poświadczeń, pracodawców i uczelnie często patrzą na kandydatów, którzy zdobyli dyplom z akredytowanych uczelni.

Znajdź informacje na temat kosztów, rodzaje okupacyjnych, kursów zakończeniu, a mediana zadłużenia kredyt dla tych programów na http://www.waldenu.edu/programdata.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MSc »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Ms Nonprofit Zarządzania I Przywództwa

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2017 Stany Zjednoczone USA online Minneapolis + 1 więcej

Poznaj strategie, aby skutecznie zarządzać organizacją non profit w SM Walden University w Nonprofit Zarządzania i programu Leadership. [+]

Poznaj strategie, aby skutecznie zarządzać organizacją non profit w SM Walden University w Nonprofit Zarządzania i programu Leadership. Od pozyskiwania funduszy na ochotnika rekrutacji, program ten odpowiada na potrzeby i problemy współczesnych organizacji non profit. Poszerzyć swoją wiedzę o organizacji non-profit za pośrednictwem międzynarodowych tematów i pojęć zawartych w całym zajęć i badać umiejętności-tym zarządzanie budżetowania, organizacje non-profit, które opierają się na przeprowadzenie ich zadania. Dowiedz się, jak możesz promować pozytywne zmiany społeczne ze stopniem Ta internetowa magistra. Specjalizacje (oprócz programu ogólnego) Globalne przywództwo Międzynarodowe organizacje pozarządowe Zarząd lokalny rząd trwałych społeczności Self-Designed [-]

Ms Psychologia Pracy

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin 15 miesięcy December 2017 Stany Zjednoczone USA online Minneapolis + 1 więcej

Przygotowanie do wejścia na boisko, szybko rozwijającego się (IO) psychologia pracy jako lekarza IO, konsultant, trener firmowej lub działu kadr w SM Walden w przemysłowych i organizacyjnych programu psychologii. [+]

Przygotowanie do wejścia na boisko, szybko rozwijającego się (IO) psychologia pracy jako lekarza IO, konsultant, trener firmowej lub działu kadr w SM Walden w przemysłowych i organizacyjnych programu psychologii. Skupiając się na praktyczne zastosowanie w miejscu pracy, będzie badać zagadnienia, takie jak dynamika grupy, przywództwa, zarządzania wydajnością i szkolenia pracowników, jak zdobyć umiejętności potrzebne do budowy bardziej wydajnych i efektywnych organizacji. Specjalizacje Konsultacji Psychologia Forensic Consulting Ogólna praktyka Zarządzanie Zasobami Ludzkimi International Business Przywództwo Rozwój i Coaching Różnorodność organizacyjna i zmian społecznych Uwaga na uzyskaniu pozwolenia MS w Industrial and Organizational Psychology nie jest programem uzyskaniu pozwolenia i nie przygotujemy indywidualną, aby stać się licencjonowanym psychologia profesjonalny. [-]

MS W Psychologii

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2017 Stany Zjednoczone USA online Minneapolis + 1 więcej

MS Walden University w programie Psychologia pozwala zbadać aspekty społeczne, kulturowe i poznawcze ludzkiego zachowania i dostarcza podstawowego zrozumienia zasad psychologii. [+]

MS Walden University w programie Psychologia pozwala zbadać aspekty społeczne, kulturowe i poznawcze ludzkiego zachowania i dostarcza podstawowego zrozumienia zasad psychologii. Program ten oferuje szeroki wybór specjalności do wyboru, w zależności od indywidualnych zainteresowań i celów. Zyskać silniejszą rozumienie wielokulturowych perspektywy psychologii jak zbadać badania, które mogą być stosowane do szerokiej gamy ustawień. Specjalizacje Psychologia Stosowana Rozwoju Dzieci i Młodzieży Zarządzanie kryzysowe i odpowiedzi Psychologia edukacyjna Psychologia ogólna psychologia zdrowia Przywództwo Rozwój i Coaching Rozwój organizacyjny Psychologia Kultury Psychologia, administracja publiczna, a zmiana społeczna Psychologia społeczna Terroryzmu i Bezpieczeństwa Uwaga na uzyskaniu pozwolenia MS psychologii nie jest programem uzyskaniu pozwolenia i nie przygotujemy indywidualną, aby stać się licencjonowanym psychologia profesjonalny. [-]

MS W Psychologii Klinicznej

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2017 Stany Zjednoczone USA online Minneapolis + 1 więcej

Uzyskać zrozumienie podstaw psychologii i zachowań ludzi i nauczyć się stosować teorię i badania psychologiczne w sytuacjach rzeczywistych w warunkach klinicznych. [+]

Uzyskać zrozumienie podstaw psychologii i zachowań ludzi i nauczyć się stosować teorię i badania psychologiczne w sytuacjach rzeczywistych w warunkach klinicznych. Promowanie pozytywnej zmiany społecznej poprzez zastosowanie aktualnych teorii i badań w środowisku akademickim i zawodowym. Jeśli jesteś zainteresowany zarabianiem swój stopień naukowy doktora lub staje się z licencjonowanym psychologiem klinicznym, MS Walden Psychologii Klinicznej daje solidną podstawę dla dalszych kroków w kierunku tych celów. Program ten oferuje specjalizację Counseling przez które można zbadać różne modele, w tym poradnictwa grupowego, małżeństwa i rodziny, a także uzależnień doradztwa. Specjalizacje (oprócz programu ogólnego) Doradztwo California Doradztwo Uwaga na uzyskaniu pozwolenia MS w Clinical Psychology stopniu nie ma na celu przygotowanie studentów do licencjonowanym psychologia profesjonalny. MS psychologii klinicznej ze specjalizacją w zakresie doradztwa i poradnictwa California (tylko dla mieszkańców Kalifornia) ma na celu przygotowanie absolwentów do wykonywania zawodu na poziomie mistrza. Absolwentów specjalizacji Doradztwo lub California doradztwa może również ubiegać się siedzieć do egzaminów licencyjnych oraz spełniają wymogi akademickie Licensure niektórych państwowych płyt licencji doradcy. Jednak Walden University MS Clinical Psychology programu nie jest akredytowany przez Radę Akredytacji doradztwa oraz powiązanych programów edukacyjnych (CACREP), wyspecjalizowany organ akredytacyjny, który jest wymogiem do uzyskania licencji w niektórych krajach. Walden doradcy przyjęć może dostarczyć wskazówek w kwestiach licensure, stan-by-state wymagań edukacyjnych oraz wymagań Staż i praktyka; jednak pozostaje odpowiedzialność ucznia, aby ocenić i zrozumieć wymagania uzyskaniu pozwolenia dla państwa lub międzynarodowego miejscu, w którym on / ona ma zamiar pracować jako wymagania są bardzo zróżnicowane. Walden University nie gwarantuje, ani nie gwarantuje, że zakończenie stopnia... [-]

Kontakt
Adres lokalizacji
Walden University,
Academic Offices:
100 S Washington Ave #900

Minneapolis, Minnesota, MN, 55401 US