Przeczytaj oficjalny opis

Michigan School of Psychology (MSP), niezależna szkoła średnia, która nie jest nastawiona na zysk, zapewnia klimat edukacyjny, który inspiruje uczniów do realizacji ich potencjału, zarówno zawodowego, jak i osobistego. Instytucja od ponad 30 lat jest liderem w zakresie edukacji klinicznej i empirycznej samokierowania. Jego program nauczania podkreśla osobisty wzrost, autentyczność i kreatywność jako integralną część procesu akademickiego.

CEL, POWÓD

The Michigan School of Psychology (MSP) to wyjątkowa społeczność edukacyjna, która inspiruje wzrost i doskonałość. Wspierając ten cel, misją MSP jest stworzenie atmosfery charakteryzującej się dociekaniem, odkrywaniem i kreatywnością. Dynamiczne relacje i silny akademicki rygor sprzyjają rozwojowi psychologów i psychoterapeutów, którzy wnoszą znaczący wkład do swoich społeczności i zawodów związanych ze zdrowiem psychicznym poprzez świadczenie specjalistycznych usług klinicznych w sposób uczciwy i respektujący różnorodne populacje. Oferty certyfikatów i kursy niekredytowe dają uczniom możliwość poszerzenia wiedzy w zakresie psychologicznych obszarów studiów. Zaangażowanie zewnętrzne ma kluczowe znaczenie dla osiągnięcia celu instytucjonalnego; w tym celu MSP aktywnie wspiera działania informacyjne, edukacyjne i usługowe, które generują zdrowe środowisko i relacje.

PODSTAWOWE WARTOŚCI

 • Zapytanie, odkrycie i kreatywność
 • Relacje, zaangażowanie i serwis
 • Różnorodność i szacunek
 • Integralność

WYDZIAŁ

Wydział MSP ma różnorodne doświadczenie kliniczne w wielu dziedzinach. Te dyscypliny obejmują psychologię zdrowia, psychologię kliniczną, psychologię wielokulturową, edukację, filozofię i badania. Istnieje partnerstwo między studentami i wykładowcami w dążeniu do wspólnego celu: rozwój zawodowy i wzrost osobisty. W tym przedsięwzięciu uczniowie i wykładowcy współtworzą optymalne środowisko uczenia się.

UCZNIOWIE

Studenci MA wchodzą do programu z przygotowaniem akademickim w dziedzinie psychologii - wielu z nich ma również powiązane doświadczenie zawodowe. Studenci PsyD wchodzą do programu z wykształceniem wyższym i mają wykształcenie z dziedziny psychologii lub pokrewnej dziedziny. Studenci MSP starają się zostać praktykującymi klinicystami zaangażowanymi w humanistyczne zasady i wartości psychologii.

Studenci na jesień 2016:

 • 103 studentów MA
 • 66 uczniów PsyD
 • 5 studentów certyfikatu ABA (nie w podwójnym programie magisterskim)
 • 79% kobiet
 • 21% mężczyzn
 • 1% studentów zagranicznych
 • 28% Studenci koloru
 • Przeciętny wiek studenta to 31 lat
 • Średni wiek studenta MA wynosi 29 lat
 • Średni wiek uczniów PsyD wynosi 34 lata
 • Średni wiek studentów ABA to 44 lata
Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

Michigan School of Professional Psychology

Master of Arts w psychologii klinicznej (MA) to intensywny program mający na celu przekazanie studentom wiedzy i umiejętności, aby stać się ograniczone licencjonowanych p ... [+]

Program nauczania wyzwania studentów do integracji podstawowej wiedzy z zakresu psychologii klinicznej z pojawiającymi się umiejętności i postaw. Program łączy tradycyjne i programów stosowanych przez podkreślając psychologiczne teorie i koncepcje, osobiste doświadczenia, szkoleń klinicznych i badawczych. Rozwój zawodowy i osobisty rozwój jest integralną częścią studiów na MiSPP, a wiele aspektów procesu edukacyjnego są na podstawie empirycznej nauki i samodzielnego poszukiwania. Studenci uczestniczą w kursach, procesu grupowego oraz innych powiązanych działań, które wymagają poszukiwania siebie, dialogu i ekspresję danych osobowych. Ponadto, kursy, nadzór kliniczny lub inne działania związane z programem mogą wymagać prezentacje klasie i / lub zadania pisemne, które dotyczą przekazywania informacji osobistych.... [-]

Stany Zjednoczone Farmington Hills
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
11 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
26811 Orchard Lake Rd
Address
Michigan School of Psychology 26811 Orchard Lake Road
48334-4512 Farmington Hills, Michigan, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 248-476-1122, ext 117