Przeczytaj oficjalny opis

Raport amerykański Narodowy Mission College

Amerykańska Krajowa Szkoła jest zatwierdzony przez Student Exchange Visitor Program (Starsi) do wydania I-20 wiz dla zagranicznych studentów, którzy chcą studiować w Ameryce. American National College oferuje programy dla studentów M-1 i F-1 wizy na studia za granicą!

To jest cel American National College, aby przygotować studentów do ważnych zawodów, poprzez dostarczanie im niezbędnych umiejętności, jak i etycznym i naukowym tle skutecznie ćwiczyć w tych zawodach.

W zawodach, jak wymagający jako Information Technology, Healthcare, Kosmetyki do włosów, (Szkoła Nail School, i estetykę), chirurgiczne Technolog, asystent prawny i asystent medyczny, doskonałość jest minimalna norma. Dlatego szkoła stara się przyciągnąć tylko najbardziej oddanych uczniów, stawia tych uczniów pod opieką i kierownictwem zainteresowanych i oddanych wykładowców i zapewnia stymulujące środowisko z najbardziej aktualnych materiałów dydaktycznych dostępnych do produkcji najwyższej klasy profesjonalnych absolwenta, którego pozycja na rynku jest zapewniona.

Amerykańska Krajowa Szkoła jest zatwierdzony przez Student Exchange Visitor Program (Starsi) do wydawania wiz I-20 F-1/M-1 studenckich. Misją Amerykańskiego Kolegium pozwolić pracowity, dedykowane studentów międzynarodowych uzyskać wszechstronne wykształcenie amerykańskie do dalszego zwiększenia umiejętności, aby wspierać każdego ucznia w ekscytującej kariery w swoim kraju.

Amerykańska Krajowa Szkoła jest tylko Dermalogica, Chi i OPI Profesjonalny Beauty School w południe.