Przeczytaj oficjalny opis

York College of Pennsylvania jest wspólnotą uczniów i uczenia się, których członkowie mają wspólną więź aktywnego udziału w życiu akademickim i kampusu. Na Jorku, wierzymy, kolegiata doświadczenie w najlepszym wydaniu to kompleksowy proces całościowego rozwoju osobistego, który przygotowuje absolwentów do zadań produkcyjnych w społeczeństwie, jednocześnie ułatwiając ich rozwój jako jednostki i całe życie uczniów. Cechą doświadczenia Jorku jest doskonałość w przygotowaniu zawodowym. York jest czcigodna instytucja edukacyjna, śledzenie jego dziedzictwo z początku lat amerykańskiej republiki. W całej swojej długiej historii, zaangażowanie Jorku było dostarczenie wysokiej jakości, przystępne programów edukacyjnych, które przygotowują liderów dla znaczących ról zawodowych w biznesie, administracji, służby zdrowia, przemysłu, nauki, służby społecznej i sztuki. York College osiągnął uznanie w regionie Bliskiego Atlantyku oraz na poziomie krajowym dla doskonałości w swoich programach akademickich i za zaangażowanie w przystępności. Jako stosunkowo dużej uczelni (ponad 4600 studentów dziennych), York stanowi "złoty środek" w szkolnictwie wyższym, łącząc szerokie zasobów akademickich i pozalekcyjnych możliwości grzywny uczelni z ducha wspólnoty i indywidualne podejście z małym kolegium.

Nasza misja York College stara się zapewnić niedrogie doskonałości akademickiej dla naszych uczniów przez:

Oferuje ponad 50 kierunków matur w programach zawodowych, nauk humanistycznych; magisterskich w biznesie, edukacji i opieki, a doktorat z praktyki pielęgniarskiej; Tworzenie środowiska nauczania koncentruje się na indywidualne podejście i praktyczne nauki; Dostarczanie programów edukacyjnych z najwyższej stopnia sprawności, w celu utrzymania najniższych możliwych kosztów dla studentów; Wykorzystując różnorodne kampusu w celu ułatwienia programowania intelektualnej, zawodowej i społecznej wzrost.

Nasza wizja York College poświęcona jest przygotowanie studentów do kariery specjalistów w co oni realizować poprzez:

Wykonywanie krajowego ankieta, która określa cechy profesjonalizmu; Rozwijanie współpracy programów nauczania programów, które są przykładem cech zawodowych.

Tworzenie Profesjonalista Budować na tradycji przystępnej doskonałości akademickiej i wzmocnić naszą obietnicę przygotowania zawodowego dla naszych studentów, York College stworzył Centrum doskonałości zawodowej (CPE), który prowadzi krajową ankietę, która określa cechy profesjonalizmu i pomaga w opracowywaniu programów rozwoju zawodowego dla studentów. Wyniki corocznej ankiecie poprowadzi przyszłych tematów seminaryjnych, gwarantując, że nasi uczniowie są przed krzywej, gdy chodzi o podejmowanie się zbywalne, jak absolwentów. Poprzez swoją ankiety na profesjonalizm, zapewniamy naszym studentom wiedzieć dokładnie, co kierownictwo zasobów ludzkich i biznesowych poszukujemy w dzisiejszym zawodowym.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

York College of Pennsylvania (YCP)

Master of Education programu to profesjonalny program przygotowanie przeznaczone do budowania zdolności przywódczych regionalnych szkół publicznych i prywatnych. ... [+]

Master of Education Program

&nbsp

Master of Education programu to profesjonalny program przygotowanie przeznaczone do budowania zdolności przywódczych regionalnych szkół publicznych i prywatnych. Wynikiem wieloletnich dyskusji i planowania, M.Ed. Program został opracowany we współpracy z personelem rejonowych szkolnych i regionalnych grup doradczych. Po dokładnej analizie potrzeb lokalnych, dwa obszary specjalizacji zostały zidentyfikowane: specjalista odczytu i edukacyjna przywództwa.

&nbsp

&nbsp

Ukierunkowane na profesjonalistów pracujących

&nbsp

Kursy są:

Oferowane w godzinach wieczornych od poniedziałku do czwartku, w trakcie regularnego roku akademickiego. Oferowany w rano, po południu i wieczorem godzin, w trakcie przerwy letniej. Nauczeni pełnym wymiarze czasu pracy wykładowców i profesorów adiunkt. Zapisy była zarządzana, aby umożliwić konstruktywny indywidualnej opieki. ... [-]
Stany Zjednoczone York
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku