Yeshiva University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Mordechai D. i Monique C. Katz School na Yeshiva University dają uczniom możliwość kontynuowania swoich intelektualnych i zawodowych zajęć i stają się częścią jednego z 80 najlepszych amerykańskich uniwersytetów w Stanach Zjednoczonych oraz 5 najlepszych w Nowym York City. Katz School jest zaangażowana w dostarczanie światowej klasy edukacji w rozwijających się i rozwijających się dyscyplinach, aby połączyć studentów z liderami myśli i pracodawców w Nowym Jorku i poza nią oraz stworzyć wzorowe doświadczenie studentów i wykładowców.

Nasze programy skupiają się na STEM, danych i projektowaniu, naukach o zdrowiu i podobnych wschodzących i rozwijających się zawodach, które są przekształcane przez innowacje technologiczne. Yeshiva University jest akademicką siłą napędową i zapraszamy do przyłączenia się do nas.

Wyjątkowa edukacja

Niezależnie od tego, czy odbywają się w kampusie, czy w Internecie, zajęcia prowadzone są przez wyjątkową grupę wykładowców na pełny etat i praktyków, z których każdy kieruje się zasadami dobrej jakości. Zamiast polegać na testach i egzaminach, kursy są często oparte na projektach, więc uczniowie są oceniani na podstawie tego, co budują i robią. W rezultacie, absolwenci studiów z portfolio pracy, które dadzą im przewagę na rynku pracy. Wydział rozpoznaje także kluczową rolę technologii w umożliwianiu organizacjom cyfrowym i bogatym w dane, a zatem włącza do swoich kursów najnowsze oprogramowanie i sprzęt laboratoryjny.

Yeshiva University" src="https://cdn04.masterstudies.com/img/element_db/75/75532_Katz2.jpg" alt="The Katz School at Yeshiva University" />

Doświadczenie, które się liczy

Rzucamy wyzwanie każdemu z naszych studentów i wykładowców, aby kierowali się wartościami - życzliwością, uczciwością, wspaniałomyślnością, uczciwością i sprawiedliwością wobec innych - i pozostawieniem świata trochę lepszego, niż go znaleźli. Jesteśmy oddani przekonaniu, że liczy się nie tylko cel podróży, ale także wartości, które przynosimy do podróży.


Lokalizacje

Nowy Jork

Katz School Office of Enrollment

Address
215 Lexington Avenue
10016 Nowy Jork, Nowy Jork, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 (917) 326-4870