Yale University School of Management

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Misją Yale School of Management jest kształcenie liderów biznesu i społeczeństwa.

Poszukujemy uczniów, którym bardzo zależy na problemach dotykających nasz świat. Dajemy im wiedzę, zasoby i sieci umożliwiające realizację pozytywnych i ambitnych zmian - niezależnie od tego, czy przybierze to formę uruchomienia firmy, która może zmienić jej rynek, realizowania daleko idących i rygorystycznie przemyślanych inicjatyw politycznych, czy też kierowania międzynarodową korporacją z żywą świadomością i szacunkiem dla jej wpływu na pracowników, społeczności i środowisko.

W Yale SOM znajdziesz społeczność zaangażowaną w zrozumienie, jak sprostać najbardziej znaczącym wyzwaniom stojącym przed naszym społeczeństwem, łącząc się z podobnie myślącymi, zmotywowanymi kolegami, badając najnowsze pomysły ze stypendiów akademickich i zajmując się problemami zarówno na wyciągnięcie ręki, jak i poza nią dalekie kontynenty. Nasze programy studiów i inicjatywy koncentrują się na kwestiach, które leżą na przecięciu biznesu i społeczeństwa, w tym na zrównoważonym rozwoju, zarządzaniu aktywami, opiece zdrowotnej, edukacji, stabilności finansowej, roli kobiet w biznesie i światowym przywództwie.

Nasi uczniowie czerpią korzyści z przebywania w środowisku, w którym wiodący myśliciele zmagają się ze wszystkimi tymi głównymi tematami i rozwijają krytyczną przewagę, wynikającą ze zrozumienia, w jaki sposób biznes i społeczeństwo są tak często powiązane i współzależne.

Lokalizacje

Nowe niebo

Address
Whitney Avenue,165
06511 Nowe niebo, Connecticut, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium