Winthrop University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Winthrop to publiczny, wszechstronny uniwersytet, który zajmuje 8 miejsce w rankingu US News & World Report wśród południowych uniwersytetów publicznych oraz wśród 25 najlepszych instytucji publicznych i prywatnych w regionie. Dzięki doświadczeniu edukacyjnemu, które łączy sztuki wyzwolone, programy zawodowe, globalną świadomość i zaangażowanie obywatelskie, Winthrop pomoże ci rozwinąć wiedzę, umiejętności i wartości, które wzbogacą twoje życie i przygotują cię na przyszłość.

Założona w 1886 roku, Winthrop oferuje stopnie licencjackie i magisterskie zarówno w ramach programów stacjonarnych, jak i internetowych. Nasz historyczny i malowniczy kampus znajduje się w Rock Hill w Karolinie Południowej, zaledwie 20 minut na południe od Charlotte. Nasze tradycje nauczycieli akademickich krajowego kalibru, mistrzostwa lekkoatletyczne i osiągnięcia skupione na studentach tworzą społeczność kampusu znaną ze swojej różnorodności, doskonałości i rodzinnej atmosfery.

Winthrop University jest akredytowany przez Southern Association of Colleges and Schools Commission on Colleges w celu nadawania stopni maturalnych, magisterskich i specjalistycznych. Skontaktuj się z Southern Association of Colleges and Schools Commission on Colleges pod adresem 1866 Southern Lane, Decatur, Georgia 30033-4097 lub zadzwoń pod numer 404-679-4500, jeśli masz pytania dotyczące akredytacji Winthrop University .

Historia i tradycje

W 1886 r. Założycielski prezes David Bancroft Johnson z powodzeniem zwrócił się do bostońskiego filantropa Roberta C. Winthropa i funduszu Peabody Fund o pieniądze na nasiona w celu utworzenia szkoły szkoleniowej dla nauczycieli. Winthrop otworzył swoje podwoje dla 21 studentów w Columbia, Karolina Południowa, używając pożyczonego jednopokojowego budynku. Szkoła wkrótce otrzymała pomoc państwa iw 1895 r. Przeniosła się do swojego stałego domu w Rock Hill. Z czasem rozszerzyła swoją misję, stając się instytucją wszechstronną. Winthrop przyjął tytuł uniwersytetu w 1992 roku. Przeglądaj linki po lewej stronie, aby dowiedzieć się więcej o bogatej historii Winthrop, jego godnych uwagi tradycjach i nie tylko.

Lokalizacje

Rock Hill

Address
Oakland Avenue,701
29730 Rock Hill, Karolina Południowa, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium