Wilmington University College of Technology

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Misja

Misją College of Technology jest zapewnienie doświadczalnego środowiska uczenia się, które sprzyja współpracy, zaangażowaniu, innowacjom i rozwojowi osobistemu. Nasze programy łączą rzeczywiste doświadczenia z praktycznymi aplikacjami przygotowującymi studentów do najlepszych możliwości zawodowych i awansu w dziedzinie technologii informatycznych.

Przegląd

Programy College of Technology Wilmington University obejmują kursy, które wykorzystują odpowiednią równowagę teorii i praktyki w najnowocześniejszych laboratoriach, salach lekcyjnych i studiach. Stworzyliśmy nasze programy dla studentów, którzy planują pracę w animacji i 3D, informatyce, cyberbezpieczeństwie, tworzeniu gier, informatyce, fotografii, produkcji wideo i filmowej lub projektowaniu stron internetowych lub graficznych. Kariery związane z projektowaniem obejmują między innymi obszary projektowania i tworzenia gier, animacji 3D, marketingu, fotografii i projektowania graficznego. Kariera w produkcji wideo i filmowej obejmuje film, programy telewizyjne, gry wideo i wiele innych mediów rozrywkowych. Stopień informatyki zapewnia wszechstronną wiedzę techniczną z najnowocześniejszymi narzędziami do tworzenia systemów i oprogramowaniem programistycznym oraz sztuczną inteligencją. Kariery związane z technologiami informacyjnymi obejmują między innymi kierownika / kierownika projektu, programistę, analityka systemowego, specjalistę ds. Baz danych, analityka handlu elektronicznego, specjalistę ds. Sieci, specjalistę ds. Cyberbezpieczeństwa, analityka bezpieczeństwa informacji oraz specjalistę ds. Bezpieczeństwa informacji i informatyki śledczej. Statystyki Departamentu Pracy Stanów Zjednoczonych zgłaszają zapotrzebowanie na specjalistów IT we wszystkich segmentach branży, z naciskiem na cyberbezpieczeństwo.

Ogólny cel

Projektowanie programów College of Technology odpowiada na szeroki zakres potrzeb zawodowych związanych z dziedziną systemów informatycznych, cyberbezpieczeństwem, mediami cyfrowymi oraz branżą produkcji wideo i filmowej. Różnorodność zajęć i zawodów w ramach tych zawodów stanowi podstawę formalnego szkolenia. Ciągła ewolucja technologii wymaga programu nauczania, który jest zbieżny z przemysłem. Przygotowując uczniów do stawania się kompetentnymi, konkurencyjnymi, adaptacyjnymi i zdolnymi do pracy w zespołach, nasze programy zawierają najnowsze narzędzia i koncepcje. Znaczenie tego osobistego projektowania i umiejętności komunikacyjnych oraz wiedzy, umiejętności i zdolności związanych z pojawiającymi się technologiami i zasobami informacyjnymi jest odzwierciedlone w różnych programach poprzez nacisk na „podstawowe umiejętności”, z których wszystkie są w pełni zintegrowane z praktycznymi, na zadaniach.

Epsilon Pi Tau Honor Society / Delta Lambda Chapter

Epsilon Pi Tau to wiodące międzynarodowe stowarzyszenie honorowe w dziedzinie technologii. Założona w 1929 roku firma Epsilon Pi Tau jest uznaniem akademickim studentów kierunków poświęconych studiowaniu technologii i przygotowaniu praktyków do zawodów technicznych. Oddział Delta Lambda na Uniwersytecie Wilmington został utworzony w 2012 roku, a coroczna ceremonia wprowadzenia odbywa się w każdym semestrze jesiennym.

Ceremonia wprowadzenia jest uznaniem za osiągnięcia w nauce studentów College of Technology, którzy są na pierwszym lub drugim roku studiów lub uzyskali certyfikat. Członkostwo jest możliwe tylko na zaproszenie, dla studentów, którzy mają dobrą opinię, spełniają minimalne wymagania kredytowe i mają minimalny GPA 3,85 dla programów magisterskich i 3,5 dla programów licencjackich.

Aby uzyskać więcej informacji na temat rozdziału Delta Lambda w Epsilon Pi Tau, skontaktuj się z College of Technology.

Uczenie się przez doświadczenie

Biuro Nauczania Doświadczalnego przyjmuje podejście 360 stopni do uczenia się przez doświadczenie. Niezależnie od tego, czy przyjeżdżasz na Wilmington University z ogromnym doświadczeniem zawodowym i otrzymujesz Credit for Prior Learning (CPL), czy uczestniczysz w możliwości uczenia się zintegrowanego z pracą (WIL) (staże lub edukacja kooperacyjna) osadzoną w programie nauczania na zaliczenie, zapewniamy Pathway do ukończenia studiów.

Lokalizacje

Wilmington Manor

Address
19720 Wilmington Manor, Delaware, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium