Western Kentucky University Potter College of Arts and Letters

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Odkąd Western Kentucky University otworzył swoje podwoje w 1906 roku, sztuki wyzwolone były w centrum misji szkoły. Dzięki wybitnym programom w dziedzinie sztuki, nauk humanistycznych i nauk społecznych jest to tak samo aktualne dzisiaj, jak ponad sto lat temu.

Potter College of Arts & Letters (PCAL) przygotowuje studentów do podjęcia szerokiej gamy karier i programów studiów zaawansowanych poprzez 34 kierunki, 38 nieletnich i 5 certyfikatów w ramach 12 programów akademickich. Jako zwolennicy sztuk wyzwolonych, Potter College wierzy, że zrozumienie historii, społeczeństwa i kultury pomaga uczniom lepiej rozumieć i odnosić sukcesy w świecie, a głównym obszarem zainteresowań naukowych jest badanie mężczyzn i kobiet - ich przeszłości, teraźniejszości i przyszłości a także ich estetyczny wyraz, metafizyczne troski i społeczne interakcje.

W XXI wieku nasz świat zmienia się dramatycznie pod względem gospodarczym, technologicznym, globalnym, międzykulturowym, środowiskowym, społecznym i politycznym. W związku z tym pracodawcy uznają wartość liberalnej edukacji dla absolwentów szkół wyższych oraz dzisiejszych i przyszłych obywateli. Pragną umiejętności uniwersalnych - umiejętności, które pracownicy zabierają ze sobą do każdej pracy, takich jak umiejętności komunikacji pisemnej i werbalnej, umiejętność rozwiązywania złożonych problemów, dobra współpraca z innymi i adaptacja w zmieniającym się miejscu pracy. Dzięki solidnemu wykształceniu w zakresie sztuk wyzwolonych absolwenci nie są ograniczeni do określonego stanowiska, ale są elastyczni i mają szerokie kwalifikacje.

Na WKU Potter College rozwija zdolności intelektualne i umiejętności praktyczne uczniów, zapewniając im szeroką wiedzę przygotowującą ich do różnych zawodów oraz uczenia się i rozwoju przez całe życie. Programy Potter College umożliwiają studentom odniesienie sukcesu w sile roboczej, która wymaga bystrych graczy zespołowych i globalnych myślicieli, którzy są dociekliwi, analityczni i kreatywni z doskonałymi umiejętnościami komunikacyjnymi, interpersonalnymi i przywódczymi. Nasze zajęcia zapewniają studentom indywidualne podejście i wiele możliwości angażowania się w działania i projekty z rzeczywistymi aplikacjami. Doskonałość w nauczaniu i uczeniu się jest naszym najwyższym priorytetem. Studenci znajdą zróżnicowany i światowej klasy wydział i troskliwą kadrę, która osobiście zainteresuje się pomaganiem uczniom w osiągnięciu ich celów.

Lokalizacje

Bowling Green

Address
42101 Bowling Green, Kentucky, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium