Western Kentucky University Gordon Ford College of Business

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Od swojego powstania w 1884 roku do dnia dzisiejszego Gordon Ford College of Business zapewnia swoim studentom wyjątkowe doświadczenie edukacyjne. GFCB koncentruje swoje wysiłki na pomaganiu uczniom w stosowaniu koncepcji klasowych do rzeczywistych problemów biznesowych i scenariuszy. Unikalne połączenie nauczania w klasie i praktycznej aplikacji zapewnia jedyne w swoim rodzaju doświadczenie edukacyjne, którego nie można łatwo skopiować.

Od pierwszego razu, gdy student wchodzi do klasy Grise Hall, aż do założenia czapki i koszuli na początku, wykładowcy i pracownicy zachęcają uczniów, aby pozostali zaangażowani, upoważnieni i wyposażeni, aby korzystać z wszystkiego, co ma do zaoferowania College.

Gordon Ford College of Business ma głębokie korzenie, które pozwoliły mu się rozwijać i rozwijać w całej swojej 145-letniej historii. Osiągnięcia, którymi się dziś cieszy, są wynikiem poświęcenia i ciężkiej pracy wielu wykładowców, pracowników, studentów i absolwentów, którzy wierzą w jego misję: bycie liderem w zapewnianiu wysokiej jakości, stosowanej edukacji biznesowej na poziomie licencjackim i wybieraniu programów dla absolwentów spełniających potrzeby społeczności biznesowej.

Lokalizacje

Bowling Green

Address
42101 Bowling Green, Kentucky, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium