Western Kentucky University College of Education and Behavioral Sciences

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy na Western Kentucky University (WKU), siedzibie Hilltoppers. Nasz kampus na wzgórzu to miejsce pełne piękna i życzliwości. WKU znajduje się w Bowling Green w stanie Kentucky, mieście liczącym ponad 60 000 mieszkańców, około 110 mil na południe od Louisville i 65 mil na północ od Nashville. Kampusy regionalne WKU znajdują się w Glasgow, Owensboro i Elizabethtown-Fort Knox. Zaplanuj wycieczkę lub odwiedź naszą wirtualną wycieczkę, aby zobaczyć nasz charakterystyczny punkt orientacyjny na wzgórzu z widokiem na miasto.

Wydział studiów licencjackich WKU zapewnia czteroletnie programy prowadzące do Bachelor of Arts, Bachelor of Fine Arts, Bachelor of Interdisciplinary Studies, Bachelor of Science, Bachelor of Science in Nursing, Bachelor of Music i Bachelor of Social Work stopni. Dostępnych jest dziewięćdziesiąt trzy (93) kierunki studiów, które prowadzą do uzyskania tytułu maturalnego, oraz siedemdziesięciu siedmiu (77) nieletnich akademickich. Szereg profesjonalnych i przedprofesjonalnych ścieżek doradczych zapewnia dodatkowe opcje.

Western Kentucky University (WKU) przygotowuje studentów ze wszystkich środowisk do bycia produktywnymi, zaangażowanymi i odpowiedzialnymi społecznie obywatelami-przywódcami globalnego społeczeństwa. Uniwersytet zapewnia swoim studentom, wykładowcom i innym członkom możliwość prowadzenia badań, usług i uczenia się przez całe życie. WKU wzbogaca jakość życia osób znajdujących się w jej zasięgu.

Wyższa Szkoła Edukacji i Nauk Behawioralnych na WKU oferuje stopnie naukowe w zakresie doradztwa i spraw studenckich, przywództwa edukacyjnego, przywództwa organizacyjnego, nauk wojskowych, psychologii, administracji siłą roboczą i edukacji.

Lokalizacje

Bowling Green

Address
42101 Bowling Green, Kentucky, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium