Washburn University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet Washburn Jest instytucją publiczną, mającą ponad 7,500 studentów i 1000 wydziałów oraz pracowników zaangażowanych w ponad 200 programów akademickich. Nasze programy prowadzą do certyfikacji, stowarzyszonych, licencjackich, mistrzowskich, lekarza praktyk pielęgniarskich i prawników z dziedziny prawa.

Wszystkie nasze programy oferowane są przez Kolegium Sztuki i Nauki oraz szkoły z zakresu nauk stosowanych, biznesu, prawa i pielęgniarstwa na 160-akrowym kampusie mieszkaniowym w samym sercu Topeki, Kan.

Szeroko zakrojone sztuki liberalne i programy zawodowe wzbogacone są przez wieloletnie interaktywne relacje pomiędzy kampusem a miejską stolicą Kansas.

Łatwo się angażować

Oprócz szerokiego wachlarza opcji akademickich studenci mogą uczestniczyć w ponad 100 klubach i organizacjach znajdujących się w kampusie - od zespołu Bod Bodad, który obsługuje sportowe programy sportowe Washburn NCAA Division II, aż po rząd studencki i nie tylko. Studenci, wykładowcy i pracownicy mogą korzystać z licznych możliwości wolontariackich, kulturalnych i rekreacyjnych w całym kampusie oraz społeczności Topeka.

W Washburn jakość edukacji jest przystępna

Od założenia w 1865 roku Washburn zapewnia uczniom wszystkich dziedzin życia miejsce na realizację swoich marzeń. Dziś nasze dziedzictwo niedrogiego, wysokiej jakości edukacji jest kontynuowane.

 • Washburn jest corocznie uznawany za jeden z najlepszych uczelni na Środkowym Zachodzie przez US News and World Report.
 • Dla uczniów rocznie dostępna jest ponad 70 milionów dolarów pomocy finansowej.
 • Stypendia przyznawane ze środków uniwersyteckich wynoszą łącznie 7,9 miliona dolarów.
 • Mieszkańcy Colorado, Missouri, Nebraska, Oklahoma i Texas płacą za pobyt w Kansas.

Wizja

Washburn University to pierwszorzędna regionalna instytucja edukacyjna na Środkowym Zachodzie, uznana za lidera społeczności w zapewnieniu doskonałego uczenia się ukierunkowanego na uczniów, nauczania koncentrującego się na nauczaniu, przygotowania absolwentów do sukcesu w wybranym przez nich zawodzie i pobudzania żywotności gospodarczej.

Misja

Washburn University wzbogaca życie uczniów, zapewniając im możliwości rozwijania i realizowania ich potencjału intelektualnego, akademickiego i zawodowego, co prowadzi do powstania produktywnych i odpowiedzialnych obywateli. Zależy nam na doskonałości w nauczaniu, pracy naukowej, wysokiej jakości akademickich i zawodowych programach oraz na wysokim poziomie interakcji między wykładowcami a uczniami. Rozwijamy i angażujemy się w relacje w celu zwiększenia doświadczeń edukacyjnych i naszej społeczności.

Podstawowe wartości

 • Uczciwość: działając w uczciwy, sprawiedliwy i etyczny sposób, tworząc kulturę zaufania widoczną we wszystkich zajęciach uniwersyteckich i podejmowaniu decyzji.
 • Doskonałość: służąc naszej społeczności naukowej, dostarczając stale wysokiej jakości programy, nauczanie, usługi i stypendium.
 • Odpowiedzialność: zapewnienie uczciwości akademickiej, programistycznej i finansowej oraz wartości poprzez ostrożne zarządzanie zasobami powierzonymi Uniwersytetowi.
 • Szacunek: obejmowanie różnorodności i traktowanie innych kolegialnie z uczciwością, otwartością i profesjonalizmem we wszystkich interakcjach, działaniach i podejmowaniu decyzji.
 • Współpraca: dążenie do osiągnięcia wspólnych celów z innymi uczelniami i środowiskiem przy jednoczesnej ocenie pracy zespołowej, uczestnictwa i różnorodności pomysłów i perspektyw.
 • Innowacja: zachęcanie, rozważanie i wspieranie rozwoju pomysłów poprzez promowanie indywidualnej pomysłowości i kreatywności oraz stworzenie środowiska z możliwością wzrostu i zmian.

Nasze programy są w pełni akredytowane przez Komisję Wyższej Nauki.


Uniwersytet Washburn może zaoferować programy kształcenia na odległość w wielu państwach poprzez nasze członkostwo w SARA - Krajowej Radzie Umów o wzajemnych uprawnieniach do udzielania zezwoleń. SARA to dobrowolna umowa pomiędzy jej państwami członkowskimi i terytoriami USA, które ustanawia porównywalne krajowe normy dotyczące międzypaństwowych ofert kursów i programów nauczania średniego szczebla. Zgodnie z obowiązującą umową Washburn jest upoważniony do oferowania programów we wszystkich stanach z wyjątkiem Kalifornii, Florydy i Massachusetts, które nie są członkami SARA.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski

Widzieć MA » Zobacz programy magisterskie » Widzieć Magisterskie » Widzieć Licencjat » Widzieć Licencjat nauk humanistycznych » Widzieć Zaoczne studia MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MA

Master Of Arts W Komunikacji I Przywództwa

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu August 2018 Stany Zjednoczone Topeka

Zdobywanie magistra sztuki w dziedzinie komunikacji i przywództwa jest kolejnym krokiem w rozwijaniu kariery i wyróżnianiu się z rówieśnikami. Poznasz nie tylko jak przystosować się do zmieniającej się globalnej siły roboczej, ale także o tym, jak wykorzystać te zmiany w innowacyjne pomysły i rozwiązania. [+]

W Washburn University, naszym celem jest pomóc Ci stać się najlepszym siebie. Mistrz magistra komunikacji i liderów pomaga stać się współpracującym i innowacyjnym liderem, który wykazuje się skutecznymi umiejętnościami komunikacyjnymi, samoświadomością i myśleniem strategicznym. Program opiera się na wiedzy, że doskonała komunikacja jest fundamentem nadzwyczajnego przywództwa. Kursy dostarczą wiedzy, umiejętności i doświadczeń w zakresie ciągłego doskonalenia siebie i systemu.

Zarabianie Master of Arts w komunikacji i przywództwa To kolejny krok na drodze do dalszej kariery i różnicowania się z rówieśnikami. Poznasz nie tylko jak przystosować się do zmieniającej się globalnej siły roboczej, ale także o tym, jak wykorzystać te zmiany w innowacyjne pomysły i rozwiązania. ... [-]


Magisterskie

Master Of Criminal Justice

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 lat August 2018 Stany Zjednoczone Topeka + 1 więcej

Magistra Sprawiedliwości w Sprawach Karnych (MCJ) ma na celu zaspokojenie potrzeb profesjonalistów ds. Wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych i osób pracujących przed zawodami, którzy chcą zwiększyć swoją wiedzę, umiejętności i talenty w dziedzinie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych. [+]

We wrześniu 2007 r. Program MCJ uniwersytetu w Washburn został pierwszym programem absolwentów w kraju, który uzyskał certyfikat w ramach nowej Akademii Nauk Prawnych w Sprawach Karnych (ACJS).

Misja

Test Tytuł magistra sprawiedliwości w sprawach karnych (MCJ) Jest przeznaczony do zaspokojenia potrzeb specjalistów ds. Wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych oraz osób pracujących w zawodzie przedszkolnym, którzy pragną zwiększyć swoją wiedzę, umiejętności i talenty w dziedzinie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych.

Program studiów jest poświęcony informowaniu o najlepszych praktykach zawodowych, promowaniu stypendiów i promowaniu odpowiedzialnego przywództwa poprzez różnorodne egzekwowanie prawa, poprawki i kursy administracji bezpieczeństwa. Jako taki program zapewnia studentom umiejętności akademickie i administracyjne potrzebne do opracowywania polityk, zarządzania programami, kierowania badaniami naukowymi, przygotowaniami do nauczania i prowadzenia uczelni. Wspieramy integracyjną społeczność studentów i wykładowców, którzy dzielą się praktycznymi doświadczeniami i wiedzą akademicką, aby popierać sprawiedliwość i równość w lokalnych i globalnych społecznościach.... [-]


Master Of Education

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin August 2018 Stany Zjednoczone Topeka

Departament Edukacji oferuje studia podyplomowe oraz, w stosownych przypadkach, doświadczenie kliniczne i staże dla nauczycieli pragnących kontynuować naukę magisterską w dziedzinie edukacji (M Ed). Nauczyciele mogą również zapisywać się na kursy dla absolwentów, aby pracować nad dodatkowymi adnotacjami szkoleniowymi, odnową zezwoleń lub rozwojem zawodowym. [+]

Test Departament Edukacji Oferuje studia podyplomowe oraz, w stosownych przypadkach, doświadczenia kliniczne i staże dla nauczycieli pragnących kontynuować naukę magisterską w dziedzinie edukacji (M Ed). Nauczyciele mogą również zapisywać się na kursy dla absolwentów, aby pracować nad dodatkowymi adnotacjami szkoleniowymi, odnową zezwoleń lub rozwojem zawodowym. Nauczyciele posiadający tytuł magistra mogą zapisać się na zajęcia prowadzące do rekomendacji do licencjonowania tylko w programach wskazanych poniżej, bez ukończenia drugiego stopnia magistra. Wydział oferuje kursy w następujących dziedzinach:

Absolwent programy Przywództwo budowlane P-12 (tylko M Ed i licencjonowanie) Powiatowe Kierownictwo P-12 (tylko licencjonowanie) Wyższa Szkoła Zawodowa w Wyższej Szkole Podstawowej nr 6 lub Drugorzędna 6-12 Wyższa Szkoła Zawodowa ds. Wyższych Częstotliwości K-6 (tylko dla absolwentów Washburn) Specjalista od czytania (tylko M ed i licencjonowanie) Program nauczania i nauczanie z naciskiem na Literacy (M Ed) Program nauczania i nauczanie ze szczególnym uwzględnieniem technologii edukacyjnych (M Ed) Program nauczania i nauczanie w edukacji (online) Przywództwo edukacyjne ... [-]

Washburn Uniwersytet Master Rachunkowości (macc)

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 2 - 3 lat August 2018 Stany Zjednoczone Topeka

Dla niektórych dziedzina rachunkowości oferuje więcej niż rolę współpracującą z liczbą - umożliwia to możliwości zarządzania i szansę na pracę w kluczowej roli dla rozwijającej się firmy. Nasz program Master of Accountancy (MAcc) przeznaczony jest dla zmotywowanych niewielu osób, które chcą przejąć kontrolę - i kto będzie prowadził branżę rachunkową w nadchodzących latach. [+]

Program Master of Accountancy (MAcc) programu Washburn spełnia wszystkie niezbędne poświadczenia i kryteria księgowania, aby zakwalifikować się do egzaminu CPA¹ w miejscach na całym świecie. Małe zajęcia prowadzone są przez wysoko wykwalifikowany, doświadczony i profesjonalny wydział. Profesjonalna certyfikacja przygotowuje księgowych nie tylko do praktyki jako CPA, ale także daje możliwości w całym otoczeniu biznesu. Program MAcc Washburn przygotowuje uczniów do podjęcia lub rozwijania kariery w zakresie rachunkowości publicznej, rachunkowości korporacyjnej, rachunkowości zarządczej i rachunkowości rządowej, a także finansów korporacyjnych, analizy finansowej i egzekwowania prawa. Z karierą w księgowości można podejmować ekscytujące wyzwania i tworzyć profesjonalną ścieżkę, która jest wszystkimi własnymi. W Washburn znajdziesz otoczenie wspomagające naukę, jak również wydział i personel gotowy pomóc Ci na każdym kroku. Zanim ukończysz studia magisterskie, będziesz miał silne zrozumienie profesjonalnych zachowań, standardowych mechanizmów ustalania standardów i etycznych obowiązków związanych z klientami, rynkami i społeczeństwem jako całością. ... [-]


Kontakt

Washburn University

Adres 1700 SW College Ave,
66621 Topeka, Kansas, KS, Stany Zjednoczone
Strona internetowa http://www.washburn.edu/
Telefon +1 785-670-1010