Wisconsin Lutheran College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Wisconsin Luterański College jest czteroletniego college'u sztuk wyzwolonych związany z Wisconsin Ewangelicko-Luterańskiego Synodu. Znajduje się w Milwaukee. Uczelnia posiada dwa semestr roku akademickiego i nagrody Bachelor of Arts, Bachelor of Science, Bachelor of Science w zakresie pielęgniarstwa i Master of Arts stopni z profesjonalnych i sztuk wyzwolonych kierunków i kilku programów pre-zawodowej.

W Wisconsin luterańskiego College, musisz nie tylko małe rozmiary i klasy szereg opcji akademickich, będziesz mieć możliwość pracy side-by-side z profesorów robi przełomowe badania chorób serca, uczyć się w szkołach już w rok studiów, podróży do Zambii na pielęgniarstwa klinicznego, wziąć kurs literatury brytyjskiej w Anglii, lub prowadzenia morskich badań biologii w Grenadzie.

Otrzymuj dobrze zaokrąglone sztuki wyzwolone i skorzystać z solidnych staży które sprawiają, że elastyczne i rynkowe w stale zmieniających się rynków pracy i wyposażyć się do udanej kariery lub absolwent szkoły przedsięwzięciach. To tylko kilka powodów, WLC może być doskonałym szkoła dla Ciebie.

Najważniejsze akademickich

Majors są regularnie aktualizowane, aby nadążyć za zmieniającym się świecie. Wykładowcy są ekspertami w swojej dziedzinie, przynosząc doświadczenie w świecie rzeczywistym w klasie. Klasy są małe rozmiary, co pozwala na mentoring jeden na jeden po kraju w rankingu wydziału. Studenci są również solidnie przygotowany na studiach. Nasi absolwenci mówią, że ich zajęcia podyplomowe są często rozszerzenia kursów pobranych w WLC. Nie jest niczym niezwykłym dla wykładowców i studentów na wspólną pracę - niektórzy uczniowie nawet publikować swoje prace w czasopismach naukowych lub przedstawić swoje ustalenia na konferencjach zawodowych.

2015-2016 studia Fakty

Razem rejestracji: jeden tysiąc sto osiemdziesięciu ośmiu Licencjackie stosunek studenta wydziału: 12: 1 Średnia licencjackich wielkość grupy: 16 Licencjackie demograficzne studentów: 31 stanów i osiem krajów zagranicznych Procent rezydentami studentów studiów: 68% Licencjackie populacji studentów: 93% to 18-22 lat Profil studiów: 3,43 Średnio GPA liceum i 24 średnia ACT Pomoc finansowa: 99% studentów studiów licencjackich otrzymują tradycyjnej pomocy finansowej. Co pozalekcyjnych zajęć: członek NCAA Division III i Północnej Athletics Collegiate Konferencji; 18 sport Varsity; sport stacjonarne i klub; Zespół koncert i sześć zespołów; trzy chóry; 40+ kluby i organizacje.

Studiować za granicą

Jednym z najbardziej satysfakcjonujących doświadczeń można mieć w trakcie swojej kariery kolegium studiuje za granicą. Życia w innym kraju, poznawanie ludzi z różnych środowisk z całego świata i zanurzenie się w nowej kulturze zmieni cię w pozytywny, nieoczekiwany sposób. Studenci, którzy studiują za granicą na WLC zrobić za pośrednictwem agencji lub doświadczenie w pracy akademickiej wydziału prowadzone. Wszystkie kursy podjęte przez agencje studiów za granicą w międzynarodowych instytucjach zostaną wstępnie zatwierdzony do przeniesienia z powrotem do WLC.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MA » Widzieć Licencjat » Widzieć Studia licencjackie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MA

Master Of Arts - Przejście Do Nauczania

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2018 Stany Zjednoczone Milwaukee

Przejście Wisconsin luterańskich Kolegium do programu nauczania jest idealny dla profesjonalistów w połowie kariery i licencjat absolwentów zainteresowanych przejściem do kariery w nauczaniu. [+]

Przejście Wisconsin luterańskich Kolegium do programu nauczania jest idealny dla profesjonalistów w połowie kariery i licencjat absolwentów zainteresowanych przejściem do kariery w nauczaniu. W ciągu zaledwie dwóch lat, studenci mogą ukończyć zajęć do uzyskania licencji, tylko sześć dodatkowych punktów, aby zarobić na stopień Master of Arts, z jednej z najlepszych uczelni w chrześcijańskiej narodu.

Nasz Mistrz 42-kredytowej Sztuki - Przejście do programu nauczania w uzyskaniu pozwolenia łączy zarówno nauki online i klasie; umożliwiając elastyczność i wygodę, jednocześnie zapewniając solidne doświadczenie uczenia się! Studenci mogą uzyskać licensure we wczesnym dzieciństwie, podstawowej, wtórne lub edukacji szerokim zakresie.... [-]


Master Of Arts - Przywództwo I Innowacje

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2018 Stany Zjednoczone Milwaukee

Jako student w ramach specjalizacji Przywództwo i Innowacji Master WLC jest z programu Arts, możesz udoskonalić swoje umiejętności podejmowania decyzji, zrozumieć konsekwencje polityczne wpływają liderów edukacyjnych i rozwijać przedsiębiorcze podejście do przywództwa edukacyjnego w szkołach 21-wiecznych. [+]

Jako student w ramach specjalizacji Przywództwo i Innowacji Master WLC jest z programu Arts, możesz udoskonalić swoje umiejętności podejmowania decyzji, zrozumieć konsekwencje polityczne wpływają liderów edukacyjnych i rozwijać przedsiębiorcze podejście do przywództwa edukacyjnego w szkołach 21-wiecznych.

Dlaczego Przywództwo i Innowacji? Skoncentruj się na sprawdzonych i obiecujących modeli rozwoju zawodowego, mentoringu i coachingu,; Zasil środowiska akademickiego swoich różnorodnych uczniów; Dowiedz się podejmowania decyzji i konsekwencje polityczne wpływające myślących liderów edukacyjnych; Popraw swoje umiejętności poznawczych, analityczne i refleksyjnego myślenia i ducha przedsiębiorczości. ... [-]

Master Of Arts - Wysoka Wydajność Instrukcji

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2018 Stany Zjednoczone Milwaukee

Jako student w ramach specjalizacji Instrukcja High Performance Mistrza WLC jest z programu Arts, będziesz rozwijać coachingu i umiejętności mentoringu, zwiedzanie oceny i oceny techniki sukcesu akademickiego, rozwijać zawodowo i udoskonalenie metod instruktażowych dla zwiększenia osiągnięć uczniów w zróżnicowanej klasie. [+]

Jako student w ramach specjalizacji Instrukcja High Performance Mistrza WLC jest z programu Arts, będziesz rozwijać coachingu i umiejętności mentoringu, zwiedzanie oceny i oceny techniki sukcesu akademickiego, rozwijać zawodowo i udoskonalenie metod instruktażowych dla zwiększenia osiągnięć uczniów w zróżnicowanej klasie.

Dlaczego High Performance instrukcji? Zwiększ nauce swoich różnorodnych uczniów; Poprawić jakość nauczycieli; Rozwój praktycznych modeli; Foster poznawcze, zdolności analityczne i refleksyjnego myślenia.

Ten obszar badań jest idealna dla nauczycieli na wszystkich poziomach klas, którzy starają się wykorzystać metody szkoleniowe wysokiej wydajności, aby zwiększyć osiągnięcia uczniów, zwłaszcza tych, którzy pragną prowadzić specjalistów programowych, projektantów i kierowników programu nauczania, nauczania, oceny i rozwoju zawodowego. ... [-]


Filmy

Campus Life at WLC