Przeczytaj oficjalny opis

AACSB Accredited

Założona w 1834 roku, wake Forest jest prywatną, koedukacyjne kolegiata uniwersytet z siedzibą w Winston-Salem, Karolina Północna. Jeden z czołowych instytucji tego rodzaju, Wake Forest łączy intymność Liberal Arts College żywotności akademickiej uniwersytetu badawczego. W sercu Wake Forest jest nauczyciel-uczonym idealnym. Profesorowie są zobowiązani do zindywidualizowanego nauczania i indywidualnego rozwoju swoich uczniów. Kierując się mottem Pro Humanitate (dla ludzkości), Wake Forest poświęcona jest etycznie świadomej edukacji w klimacie, który ceni osobistego rozwoju, interakcji społeczności i indywidualne honoru.

Rozwój całego człowieka

Na School of Business, nasza misja jest kształtowanie całego człowieka. Pomagamy firmom stworzyć lepszy świat poprzez rozwijanie namiętny, etycznych liderów biznesu którzy się wyniki z integralności i wizjonerstwo, która jest widoczna i pozytywnie wpływa na praktyki biznesu.

Zapraszamy studentów, którzy wierzą, że osiągnięciem jest zdefiniowany przez ciężkiej pracy, współpracy i charakteru do nas dołączyć w podejmowaniu trwały i pozytywny wpływ na szlachetnego zawodu biznesu.

znaczące wyniki

W wyniku naszego zobowiązania, Wake Forest School of Business konsekwentnie się wśród najlepszych na świecie przez Główne organizacje ranking. Nasza dbałość o kompetencji i charakteru prowadzi do sprawdzonymi wynikami dla absolwentów, którzy lubią prestiż ukończenie rygory naszych najlepszych w rankingu programów, a przez całe życie zaletami solidnej sieci absolwentów. Nasi absolwenci osiągnięcia osobistego sukcesu jednocześnie zobowiązując się do wyższych przyczyn. Silne filozofie rdzeniowe naszych programów biznesowych liderów, którzy wytwarzają zasadnicze wywierać wpływ daleko poza kampusu i korporacji świata.

Wake Forest Reynolda kampusie w Winston-Salem

Mocowanie regionu Piedmont Triad-Karoliny Północnej, balans Winston-Salem w sposobności miejskiego i naturalnego piękna konsekwentnie zarabia bardzo wysokie noty krajowe dotyczące jakości życia. Przy temperaturach średnio przyjemne 69 stopni, "City of Arts & Innovation" jest ważnym węzłem w połowie drogi między wschodnich plaż Karolinie Północnej i zachodnich gór. Winston-Salem, dom z Wake Forest głównego kampusu, została uznana w kraju jedne z najlepszych miejsc do rozpoczęcia działalności gospodarczej przez m.in. Forbes i Money Magazine i Bloomberg Businessweek włączyła ją wśród dziesięciu najbardziej "Przyjemne" miast Stany Zjednoczone.

Klejnot korony kampusu Reynolda jest Farrell HallNowy dom z Wake Forest University School of Business. $ 55 milionów 130 tysięcy stóp kwadratowych obiektu otwarty jesienią 2013 roku, integrując state-of-the-art technologii i elastycznych przestrzenie uczenia z sierpniem gruzińskiej architektury inspirować wygodny, opływowy współpracę między wykładowców i studentów.

Wake Forest Charlotte Center

Doświadczenia Wake Forest jest zbyt ważne, aby ograniczyć do jednego miasta. Nasz drugi kampus w największej North Carolina Miasto, Charlotte, rozszerza markę Wake Forest i stawia studentów jeszcze bliżej do koncentracji władzy w świecie biznesu. Głównym centrum finansowe z aktywami drugi tylko do Nowego Jorku, "Queen City" służy jako siedziba dla gigantów, takich jak Bank of America i Wells Fargo, jak i profesjonalnych drużyn sportowych, takich jak Carolina Panthers i Charlotte Hornets.

Odpowiadając na potrojenie jej niepełnym wymiarze czasu populacji studentów MBA od 1995 roku, Wake Forest University przeniósł swój kampus Charlotte do prawie 30.000 stóp kwadratowych powierzchni w 2012 r. Przebywających w pobliżu niektórych z najbardziej wpływowych firm miasta, kilka kroków od rozmaitych sklepów i lokali gastronomicznych Uptown Charlotte, ten miejski Campus zapewnia praktyczne wygoda i state-of-the-art usług dla zapracowanych profesjonalistów pracujących uczestniczących w naszych programach.

Wake Forest University jest akredytowana przez:

AACSB International, Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business, która reprezentuje najwyższy standard realizacji dla szkół biznesu na całym świecie. Akredytowane instytucje potwierdzają swoje zobowiązanie do jakości i ciągłego doskonalenia przez rygorystyczny i kompleksowego przeglądu.

Southern Association of Colleges and Schools Komisję w izbach, które jest organem regionalnym akredytacji stopień-przyznawania uczelniom, służąc jako wspólny mianownik wspólnych wartości i praktyk pomiędzy różnymi instytucjami w południowych stanach, że wyróżnienie współpracownik, licencjat , magisterskich lub doktoranckich.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:


Wake Forest University - School of Business

Nasz 10-miesięczny Master of Arts (MA) W programie zarządzania został zaprojektowany specjalnie dla najnowszych humanistycznych, nauk inżynieryjnych i absolwentów, którzy ... [+]

Zyskać przewagę nad konkurencją

Nasz 10-miesięczny Master of Arts (MA) w programie zarządzania został zaprojektowany specjalnie dla najnowszych humanistycznych, nauk inżynieryjnych i absolwentów, którzy chcą doskonalić osobistego i zawodowego w dzisiejszym rynku. Jako jeden z najbardziej innowacyjnych programów w edukacji biznesowej absolwentów, program MA opiera się na wiedzy i umiejętności zdobytych w studiach licencjackich przygotowuje do szerokiego zakresu dziedzin i kariery.

Najważniejsze to: Hands-on środowisku z małych grupach nauka i 10: uczeń stosunek 1: Wydział Możliwości zdobycia doświadczenia w świecie rzeczywistym poprzez projekty doradcze zespołowych Spersonalizowane kierunek kariery i coachingu z pracownikami, wydziałów i połączeń zawodowych Seria głośników oraz możliwości sieciowych, które łączą was z innowatorów i liderów branży myślowych ... [-]
Stany Zjednoczone Winston-Salem Charlotte
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
10 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Wake Forest University - School of Business

Obudź Master of Science w dziedzinie rachunkowości (MSA) Forest University jest jednym z najlepszych programów księgowych w Stanach Zjednoczonych z niezrównaną CPA stopy ... [+]

Twój magistra rachunkowości prowadzi do mierzalnego sukcesu

Obudź Master of Science Leśnej Uczelni w zakresie księgowości (MSA) jest jednym z najlepszych programów księgowych w Stanach Zjednoczonych z niezrównaną szybkością CPA towarzysza, jesteśmy czołową szkołą rekrutacji dla wiodących firm i historycznie 100% naszych uczniów są wykorzystywane w studiach.

Dwie opcje do zarobienia MSA

Program dwusemestralne: Dla studentów, którzy wchodzą Wake Program Forest MSA po zaakceptowaniu (lub planują przyjąć) ofertę pracy, która rozpocznie się po zakończeniu programu. Studenci, którzy realizują na dwusemestralne program studiów podyplomowych w maju.

Program Trzy semestr: Dla studentów, którzy wchodzą do programu MSA bez oferty pracy. Program ten obejmuje staż w semestrze wiosennym. Studenci, którzy realizują trzy-semestr program studiów podyplomowych w grudniu.... [-]

Stany Zjednoczone Winston-Salem Charlotte
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 - 3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Wake Forest University - School of Business

W Master Wake Forest of Science in Business Analytics (narzędzia MBSA) programu, dowiesz się zaawansowanych metod analitycznych do zastosowania się do wyzwań biznesowych ... [+]

Rozpocznij swoją karierę w dziedzinie wysokiego popytu of Business Analytics

Możliwości w zakresie analiz biznesowych eksplodowały jako główne organizacje przyjęły strategie oparte na danych i technologii koncentruje całej niemal każdej branży. w Wake Forest Master of Science in Business Analytics (narzędzia MBSA) programuDowiesz się zaawansowanych metod transmisji danych stosowane w całym funkcji począwszy od finansów do obrotu w odniesieniu do operacji i zasobów ludzkich. Rozwijamy rozwiązują problem, który może trwać danych z wglądem na uderzenia i może wnieść wartość dodaną do każdej organizacji, od pierwszego dnia.

Najważniejsze informacje o programie: Skoncentrować się na projektach uczenia empirycznych z naszymi partnerami korporacyjnymi oraz w klasie wykorzystaniem rzeczywistych danych detalicznych z naszej wyjątkowej Centrum partnerstw korporacyjnych Retail Innovation. Odróżnić się poprzez budowanie lepszej komunikacji, pracy zespołowej i umiejętności przywódczych i zrozumienie odpowiedzialnego i etycznego wykorzystywania danych do podejmowania lepszych decyzji. Nacisk na szkolenie na całej gamy metod analitycznych z silnym wiedzy biznesowej z innowacyjnych kursów takich jak wskaźników biznesowych i Analytics w sali konferencyjnej. Wake Forest School of Business został zaprojektowany program narzędzia MBSA z wejściem naszych partnerów korporacyjnych w celu zaspokojenia ich potrzeb przemysłu. Ich opinia jest jasny - musimy wydajności gotowe analityków, którzy posiadają wiedzę biznesową oraz wyjątkowych umiejętności komunikacyjnych. ... [-]
Stany Zjednoczone Winston-Salem Charlotte
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
10 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Wake Forest School of Business

Wake Forest University School of Business
Address
Wake Forest School of Business 1834 Wake Forest Road Building 60, Farrell Hall Wake Forest University
NC 27106 Winston-Salem, North Carolina, Stany Zjednoczone
Witryna
Telefon
+1 336-758-5422
Address
Charlotte, North Carolina, Stany Zjednoczone
Telefon
false