Wake Forest University - School of Business

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Założona w 1834 roku, wake Forest jest prywatną, koedukacyjne kolegiata uniwersytet z siedzibą w Winston-Salem, Karolina Północna. Jeden z czołowych instytucji tego rodzaju, Wake Forest łączy intymność Liberal Arts College żywotności akademickiej uniwersytetu badawczego. W sercu Wake Forest jest nauczyciel-uczonym idealnym. Profesorowie są zobowiązani do zindywidualizowanego nauczania i indywidualnego rozwoju swoich uczniów. Kierując się mottem Pro Humanitate (dla ludzkości), Wake Forest poświęcona jest etycznie świadomej edukacji w klimacie, który ceni osobistego rozwoju, interakcji społeczności i indywidualne honoru.

Rozwój całego człowieka

Na School of Business, nasza misja jest kształtowanie całego człowieka. Pomagamy firmom stworzyć lepszy świat poprzez rozwijanie namiętny, etycznych liderów biznesu którzy się wyniki z integralności i wizjonerstwo, która jest widoczna i pozytywnie wpływa na praktyki biznesu.

Zapraszamy studentów, którzy wierzą, że osiągnięciem jest zdefiniowany przez ciężkiej pracy, współpracy i charakteru do nas dołączyć w podejmowaniu trwały i pozytywny wpływ na szlachetnego zawodu biznesu.

znaczące wyniki

W wyniku naszego zobowiązania, Wake Forest School of Business konsekwentnie się wśród najlepszych na świecie przez Główne organizacje ranking. Nasza dbałość o kompetencji i charakteru prowadzi do sprawdzonymi wynikami dla absolwentów, którzy lubią prestiż ukończenie rygory naszych najlepszych w rankingu programów, a przez całe życie zaletami solidnej sieci absolwentów. Nasi absolwenci osiągnięcia osobistego sukcesu jednocześnie zobowiązując się do wyższych przyczyn. Silne filozofie rdzeniowe naszych programów biznesowych liderów, którzy wytwarzają zasadnicze wywierać wpływ daleko poza kampusu i korporacji świata.

Wake Forest Reynolda kampusie w Winston-Salem

Mocowanie regionu Piedmont Triad-Karoliny Północnej, balans Winston-Salem w sposobności miejskiego i naturalnego piękna konsekwentnie zarabia bardzo wysokie noty krajowe dotyczące jakości życia. Przy temperaturach średnio przyjemne 69 stopni, "City of Arts & Innovation" jest ważnym węzłem w połowie drogi między wschodnich plaż Karolinie Północnej i zachodnich gór. Winston-Salem, dom z Wake Forest głównego kampusu, została uznana w kraju jedne z najlepszych miejsc do rozpoczęcia działalności gospodarczej przez m.in. Forbes i Money Magazine i Bloomberg Businessweek włączyła ją wśród dziesięciu najbardziej "Przyjemne" miast Stany Zjednoczone.

Klejnot korony kampusu Reynolda jest Farrell HallNowy dom z Wake Forest University School of Business. $ 55 milionów 130 tysięcy stóp kwadratowych obiektu otwarty jesienią 2013 roku, integrując state-of-the-art technologii i elastycznych przestrzenie uczenia z sierpniem gruzińskiej architektury inspirować wygodny, opływowy współpracę między wykładowców i studentów.

Wake Forest Charlotte Center

Doświadczenia Wake Forest jest zbyt ważne, aby ograniczyć do jednego miasta. Nasz drugi kampus w największej North Carolina Miasto, Charlotte, rozszerza markę Wake Forest i stawia studentów jeszcze bliżej do koncentracji władzy w świecie biznesu. Głównym centrum finansowe z aktywami drugi tylko do Nowego Jorku, "Queen City" służy jako siedziba dla gigantów, takich jak Bank of America i Wells Fargo, jak i profesjonalnych drużyn sportowych, takich jak Carolina Panthers i Charlotte Hornets.

Odpowiadając na potrojenie jej niepełnym wymiarze czasu populacji studentów MBA od 1995 roku, Wake Forest University przeniósł swój kampus Charlotte do prawie 30.000 stóp kwadratowych powierzchni w 2012 r. Przebywających w pobliżu niektórych z najbardziej wpływowych firm miasta, kilka kroków od rozmaitych sklepów i lokali gastronomicznych Uptown Charlotte, ten miejski Campus zapewnia praktyczne wygoda i state-of-the-art usług dla zapracowanych profesjonalistów pracujących uczestniczących w naszych programach.

Wake Forest University jest akredytowana przez:

AACSB International, Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business, która reprezentuje najwyższy standard realizacji dla szkół biznesu na całym świecie. Akredytowane instytucje potwierdzają swoje zobowiązanie do jakości i ciągłego doskonalenia przez rygorystyczny i kompleksowego przeglądu.

Southern Association of Colleges and Schools Komisję w izbach, które jest organem regionalnym akredytacji stopień-przyznawania uczelniom, służąc jako wspólny mianownik wspólnych wartości i praktyk pomiędzy różnymi instytucjami w południowych stanach, że wyróżnienie współpracownik, licencjat , magisterskich lub doktoranckich.

Lokalizacje

Winston-Salem

Wake Forest University School of Business

Address
Wake Forest School of Business
1834 Wake Forest Road
Building 60, Farrell Hall
Wake Forest University

NC 27106 Winston-Salem, Karolina Północna, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 336-758-5422

Charlotte

Address
Charlotte, Karolina Północna, Stany Zjednoczone

Akredytacje

AACSB Accredited