Przeczytaj oficjalny opis

AACSB Accredited

Założona w 1834 roku, wake Forest jest prywatną, koedukacyjne kolegiata uniwersytet z siedzibą w Winston-Salem, Karolina Północna. Jeden z czołowych instytucji tego rodzaju, Wake Forest łączy intymność Liberal Arts College żywotności akademickiej uniwersytetu badawczego. W sercu Wake Forest jest nauczyciel-uczonym idealnym. Profesorowie są zobowiązani do zindywidualizowanego nauczania i indywidualnego rozwoju swoich uczniów. Kierując się mottem Pro Humanitate (dla ludzkości), Wake Forest poświęcona jest etycznie świadomej edukacji w klimacie, który ceni osobistego rozwoju, interakcji społeczności i indywidualne honoru.

Rozwój całego człowieka

Na School of Business, nasza misja jest kształtowanie całego człowieka. Pomagamy firmom stworzyć lepszy świat poprzez rozwijanie namiętny, etycznych liderów biznesu którzy się wyniki z integralności i wizjonerstwo, która jest widoczna i pozytywnie wpływa na praktyki biznesu.

Zapraszamy studentów, którzy wierzą, że osiągnięciem jest zdefiniowany przez ciężkiej pracy, współpracy i charakteru do nas dołączyć w podejmowaniu trwały i pozytywny wpływ na szlachetnego zawodu biznesu.

znaczące wyniki

W wyniku naszego zobowiązania, Wake Forest School of Business konsekwentnie się wśród najlepszych na świecie przez Główne organizacje ranking. Nasza dbałość o kompetencji i charakteru prowadzi do sprawdzonymi wynikami dla absolwentów, którzy lubią prestiż ukończenie rygory naszych najlepszych w rankingu programów, a przez całe życie zaletami solidnej sieci absolwentów. Nasi absolwenci osiągnięcia osobistego sukcesu jednocześnie zobowiązując się do wyższych przyczyn. Silne filozofie rdzeniowe naszych programów biznesowych liderów, którzy wytwarzają zasadnicze wywierać wpływ daleko poza kampusu i korporacji świata.

Wake Forest Reynolda kampusie w Winston-Salem

Mocowanie regionu Piedmont Triad-Karoliny Północnej, balans Winston-Salem w sposobności miejskiego i naturalnego piękna konsekwentnie zarabia bardzo wysokie noty krajowe dotyczące jakości życia. Przy temperaturach średnio przyjemne 69 stopni, "City of Arts & Innovation" jest ważnym węzłem w połowie drogi między wschodnich plaż Karolinie Północnej i zachodnich gór. Winston-Salem, dom z Wake Forest głównego kampusu, została uznana w kraju jedne z najlepszych miejsc do rozpoczęcia działalności gospodarczej przez m.in. Forbes i Money Magazine i Bloomberg Businessweek włączyła ją wśród dziesięciu najbardziej "Przyjemne" miast Stany Zjednoczone.

Klejnot korony kampusu Reynolda jest Farrell HallNowy dom z Wake Forest University School of Business. $ 55 milionów 130 tysięcy stóp kwadratowych obiektu otwarty jesienią 2013 roku, integrując state-of-the-art technologii i elastycznych przestrzenie uczenia z sierpniem gruzińskiej architektury inspirować wygodny, opływowy współpracę między wykładowców i studentów.

Wake Forest Charlotte Center

Doświadczenia Wake Forest jest zbyt ważne, aby ograniczyć do jednego miasta. Nasz drugi kampus w największej North Carolina Miasto, Charlotte, rozszerza markę Wake Forest i stawia studentów jeszcze bliżej do koncentracji władzy w świecie biznesu. Głównym centrum finansowe z aktywami drugi tylko do Nowego Jorku, "Queen City" służy jako siedziba dla gigantów, takich jak Bank of America i Wells Fargo, jak i profesjonalnych drużyn sportowych, takich jak Carolina Panthers i Charlotte Hornets.

Odpowiadając na potrojenie jej niepełnym wymiarze czasu populacji studentów MBA od 1995 roku, Wake Forest University przeniósł swój kampus Charlotte do prawie 30.000 stóp kwadratowych powierzchni w 2012 r. Przebywających w pobliżu niektórych z najbardziej wpływowych firm miasta, kilka kroków od rozmaitych sklepów i lokali gastronomicznych Uptown Charlotte, ten miejski Campus zapewnia praktyczne wygoda i state-of-the-art usług dla zapracowanych profesjonalistów pracujących uczestniczących w naszych programach.

Wake Forest University jest akredytowana przez:

AACSB International, Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business, która reprezentuje najwyższy standard realizacji dla szkół biznesu na całym świecie. Akredytowane instytucje potwierdzają swoje zobowiązanie do jakości i ciągłego doskonalenia przez rygorystyczny i kompleksowego przeglądu.

Southern Association of Colleges and Schools Komisję w izbach, które jest organem regionalnym akredytacji stopień-przyznawania uczelniom, służąc jako wspólny mianownik wspólnych wartości i praktyk pomiędzy różnymi instytucjami w południowych stanach, że wyróżnienie współpracownik, licencjat , magisterskich lub doktoranckich.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:


Wake Forest University - School of Business

Nasz 10-miesięczny program magisterski w zakresie zarządzania został zaprojektowany specjalnie dla absolwentów sztuk wyzwolonych, nauk ścisłych i inżynierii, którzy chcą ... [+]

Zdobądź przewagę nad konkurencją

Nasz 10-miesięczny Master of Science w programie studiów Zarządzania został zaprojektowany specjalnie dla kierunków niezwiązanych z działalnością gospodarczą (z pewnymi nieletni roboczych), którzy chcą się doskonalić w dzisiejszym rynku. Jako jeden z najbardziej innowacyjnych programów w zakresie edukacji biznesowej dla absolwentów, nasz program opiera się na umiejętnościach i wiedzy zdobytej podczas studiów licencjackich, przygotowując Cię do szerokiej gamy dziedzin i kariery.

Najważniejsze to:Praktyczne środowisko uczenia się z małymi klasami i współczynnikiem student: wykładowca 10: 1Możliwości zdobycia prawdziwego doświadczenia dzięki zespołowym projektom konsultacyjnymSpersonalizowane kierunki kariery i coaching od pracowników, wykładowców i kontaktów zawodowychSeria głośników i możliwości nawiązywania kontaktów, które łączą Cię z innowatorami i liderami branży... [-]
Stany Zjednoczone Winston-Salem
Lipiec 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
10 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Wake Forest University - School of Business

Master of Science in Accountancy (MSA) w Wake Forest University jest jednym z najlepszych programów księgowych w USA. Dzięki niezrównanej przepustowości CPA jesteśmy wiod ... [+]

Twoi mistrzowie rachunkowości prowadzą do wymiernego sukcesu

Program Wake Forest Master of Science in Accountancy (MSA) jest jednym z najwyżej ocenianych programów tego rodzaju w kraju . Nasz program ma udokumentowaną historię doskonałości w nauczaniu, niezrównaną wydajność maturalną CPA , solidne usługi kariery i dobrą reputację wśród wiodących firm, co pozwala nam konsekwentnie osiągać prawie 100% zatrudnienie na studiach .

Program MSA to dwuletni, 30-godzinny program studiów magisterskich, który rozpoczyna się każdego lata i oferuje ustrukturyzowane przygotowanie do egzaminu CPA pod koniec semestru wiosennego, z ukończeniem w maju.

Oferujemy również opcjonalny trzeci semestr, który obejmuje możliwość odbycia płatnego stażu - główna zaleta programu Wake Forest MSA. Ta dziewięciotygodniowa płatna pozycja zapewnia rzeczywiste wrażenia podczas pracowitego sezonu. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy przystępują do programu bez wcześniejszego stażu lub dla tych, którzy chcą zdobyć dodatkowe doświadczenie w firmie przed zaakceptowaniem oferty w pełnym wymiarze godzin.... [-]

Stany Zjednoczone Winston-Salem
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 - 3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Wake Forest University - School of Business

Stopień Wake Forest Master of Science in Business Analytics (MSBA) został zaprojektowany przez nasz wydział przy udziale naszych partnerów korporacyjnych, aby zapewnić, ż ... [+]

Stopień Wake Forest Master of Science in Business Analytics (MSBA) został zaprojektowany przez nasz wydział przy udziale naszych partnerów korporacyjnych, aby zapewnić, że dostarczamy specjalistów gotowych do działania, których wymaga rynek. Opracowujemy rozwiązania problemów, które mogą brać dane od wglądu w wpływ i mogą zwiększać wartość każdej organizacji od pierwszego dnia.

Programy Masters in Business Analytics umożliwiają naszym studentom:Umiejętność - Aby zdefiniować problemy biznesowe, które można rozwiązać za pomocą danych i analizWiedza - w celu ustalenia odpowiednich metodologii potrzebnych do sprostania obecnym wyzwaniom biznesowymZaufanie - Aby skutecznie wykorzystać wnioski z ich analiz do kształtowania kluczowych decyzji biznesowychSkoncentruj się na eksperymentalnych projektach edukacyjnych z naszymi partnerami korporacyjnymi i wykorzystuj rzeczywiste dane detaliczne z naszego unikalnego partnerstwa korporacyjnego Center for Retail Innovation . Jefrey Camm Associate Dziekan ds. Analityki biznesowej i Inmar Prezydencki przewodniczący ds. Analityki biznesowej„Program MSBA Wake Forest jest powiązany z rynkiem, na którym eksplodowały możliwości w dziedzinie analityki biznesowej. Dzięki naszym kampusom i programom online zapewniamy niezbędne umiejętności techniczne, wiedzę biznesową i empiryczne uczenie się, aby wyposażyć studentów w umiejętności prowadzenia analiz w działaniu ”.Program na terenie kampusuLokalizacja: Winston-Salem, Karolina PółnocnaCzas trwania: 10 miesięcyKwalifikowalność: Niedawni absolwenci college'u z ograniczonym lub zerowym doświadczeniem podyplomowymZaleta: Rozpocznij karierę w roli kierowanej przez analitykęProgram onlineLokalizacja: Online ClassroomCzas trwania: 2 lataKwalifikowalność: profesjonaliści pracujący z ponad dwuletnim doświadczeniem podyplomowym w pełnym wymiarze godzinKorzyść: Zwiększ swój zestaw umiejętności zawodowych i posuwaj się naprzód, wciąż pracując w pełnym wymiarze godzinNajważniejsze elementy programu... [-]
Stany Zjednoczone Winston-Salem
Lipiec 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
10 - 24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku

Wake Forest School of Business

Wake Forest University School of Business
Address
Wake Forest School of Business 1834 Wake Forest Road Building 60, Farrell Hall Wake Forest University
NC 27106 Winston-Salem, Karolina Północna, Stany Zjednoczone
Witryna
Telefon
+1 336-758-5422
Address
Charlotte, Karolina Północna, Stany Zjednoczone
Telefon
false