Villanova University Online

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

The Villanova School of Business jest wiodącą instytucją edukacyjną, która oferuje programy studiów licencjackich, magisterskich i executive. Założona w 1922 roku VSB znana jest z akademickiego rygoru, kreatywności i innowacji, praktycznych możliwości uczenia się i usług, solidnego ugruntowania w dziedzinie etyki i stosowanej edukacji, która przygotowuje studentów do wybitnych liderów i globalnych obywateli w ciągle zmieniających się, złożonych i szybki świat biznesu.two people handshaking above table with laptoprawpixel / Unsplash

O Uniwersytecie Villanova

Uniwersytet Villanova, koedukacyjna instytucja rzymskokatolicka, została założona przez Zakon św. Augustyna w 1842 r. W Villanova w Pensylwanii. Villanova zapewnia doskonałą edukację zakorzenioną w sztukach wyzwolonych; wspólne zaangażowanie w augustiańskie ideały prawdy, jedności i miłości; i społeczność oddana służbie innym.

Szeroki zakres studiów licencjackich, magisterskich i zawodowych są oferowane przez sześć uniwersytetów Uniwersytetu: College of Liberal Arts and Sciences, Villanova School of Business, College of Engineering, College of Nursing, College of Professional Studies, as a także na Uniwersytecie Villanova w Charles Widger School of Law. Z całkowitą rekrutacją, która przewyższa 10.000 studentów studiów licencjackich, magisterskich i prawniczych, Villanova jest najstarszym i największym katolickim uniwersytetem w stanie Pensylwania.

Lokalizacje

Villanova

Address
19085 Villanova, Pensylwania, Stany Zjednoczone

Programy

Ta szkoła oferuje również: