Villanova University M. Louise Fitzpatrick College of Nursing

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Opierając się na silnych podstawach sztuk wyzwolonych, studenci Villanova Nursing wyłaniają się jako wyjątkowo przygotowane pielęgniarki dzięki transformacyjnym podejściom do uczenia się w klasie, możliwościom badawczym i różnorodnym doświadczeniom klinicznym w laboratoriach symulacyjnych, ośrodkach kultury, szpitalach i klinikach. Ze względu na te wyjątkowe i fascynujące doświadczenia edukacyjne, Villanova Nursing jest konsekwentnie nazywana Centrum Doskonałości w Edukacji Pielęgniarskiej przez National League for Nursing.

Czteroletni program pielęgniarstwa licencjackiego stawia przed studentami wyzwanie, aby byli niezależnymi myślicielami i rozwiązującymi problemy. Absolwenci są przygotowani do opieki, odkrywania, prowadzenia badań i prowadzenia.

Nasi studenci studiów licencjackich to sportowcy, wolontariusze Olimpiad Specjalnych i Habitat for Humanity, przewodniczący samorządu studenckiego i liderzy NROTC. Niektórzy zarabiają nieletnich w innych dyscyplinach. Łączą siły z kolegami, takimi jak studenci inżynierii i nauk ścisłych, aby rozwiązywać duże problemy. Współpracują z mentorami wydziału w celu prowadzenia badań i mają szansę podróżować na prawie każdy kontynent, zanurzając się w kulturowych doświadczeniach, w których mogą uczyć, dbać i promować zdrowie, a także rozwijać się w globalnej perspektywie.

Każdy student wnosi do programu własne doświadczenie i pasję, poszerzając swoją edukację w trakcie budowania kariery pielęgniarskiej.

Lokalizacje

Villanova

Address
Lancaster Avenue,800
19085 Villanova, Pensylwania, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Ta szkoła oferuje również: