Przeczytaj oficjalny opis

The Vatel Institute of Hospitality Management na Allian International University oferuje unikalną edukację gościnności skoncentrowaną na zarządzaniu w Ameryce. Jakość edukacji połączona z płatnymi stażami w najbardziej luksusowych hotelach na świecie sprawia, że ​​programy te są odskocznią do wspaniałej międzynarodowej kariery.

Zapierające dech w piersiach krajobrazy San Diego i niezrównany klimat sprawiają, że jest to jeden z najbardziej pożądanych miejsc w kraju i kraju, a ponad 3 miliony ludzi mają szczęście nazwać to domem, co czyni go idealnym miejscem do ostatecznego stajni.

Jedno z najbardziej przyjaznych rodzinom miast w Ameryce, San Diego to raj dla urlopowiczów, z całorocznymi temperaturami w latach siedemdziesiątych i prawie stałym słońcu. Plażowicze i surferzy mają gwarancję, że znajdą idealną plażę, a smakosze odnajdą się w rzemieślniczych browarach, lokalnych bistro i restauracjach dla smakoszy.

Od emocji na Broadwayu w La Jolla Playhouse po europejski styl Little Italy, po nowatorski styl dzielnicy Gaslamp Quarter, San Diego ma coś dla każdego.

Licencjat i MBA ze specjalizacją w hotelarstwie i zarządzaniu oferowane są w Instytucie Zarządzania Personelem Vatel na Alliant International University w San Diego. Kampus położony jest na wysadzanych drzewami wzgórzach Rancho Scripps. Zaledwie 10 mil od plaży i piętnaście mil na północny wschód od centrum, lokalizacja oferuje najlepsze "najlepsze miasto Ameryki" ma do zaoferowania.

Kampus w San Diego jest domem dla kilku budynków szkolnych, sali wykładowej i centrum sportowego. Budynki Alliant zawierają także kilka sal konferencyjnych, dwa laboratoria komputerowe, urządzenia do wideokonferencji, WiFi w całym kampusie i mnóstwo malowniczych miejsc do nauki. Sercem kampusu jest niedawno zmodernizowana Biblioteka Walter, która jest wyłożona transparentami niektórych z najwybitniejszych współpracowników uniwersytetu, takich jak Abraham Maslow i Carl Rogers.

Około 1200 studentów i 150 studentów zapisało się do szkół i programów rocznie.

Naszą misją jest kształcenie kolejnego pokolenia menedżerów i liderów największej i najbardziej dynamicznej branży na świecie. Osiągamy naszą misję poprzez dążenie do doskonałości w nauczaniu, silną współpracę z liderami branży hotelarskiej, rzeczywiste praktyczne doświadczenia i nieocenioną międzynarodową ekspozycję.

Studenci przechodzą przez każdy program w kohorcie z kursami dostosowanymi do ich grupy. Struktura kohortowa zapewnia uczniom zajęcia, których potrzebują do ukończenia studiów na czas.

Nasi wykładowcy są ekspertami w zakresie edukacji menedżerskiej i starają się przygotować naszych studentów do udanej kariery w międzynarodowym zarządzaniu hotelarskim.

Praktyczne doświadczenie zawodowe jest istotnym elementem naszych programów akademickich i oferuje całościowe zrozumienie branży hotelarskiej, poprawiając definicję i osiągnięcie celów zawodowych każdego ucznia.

Alliant International University ma akredytację WASC Senior College i University Commission (WSCUC) , regionalnego organu akredytującego uznawanego przez amerykański Departament Edukacji i tę samą agencję, w ramach której akredytowane są inne prestiżowe szkoły w Kalifornii i zachodnim USA, takie jak Stanford, USC i UCLA .

Vatel USA jest członkiem National Association for College Admission Counselling (NACAC) i podpisuje Oświadczenie o zasadach dobrej praktyki.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

A Day in the Life of a Student

Testimonial from the General Manager of the JW Marriott in Santa Monica, CA

Location address
520 West Ash Street
San Diego, Kalifornia, CA 92101 US