Vatel Institute of Hospitality Management at Alliant International University - Los Angeles

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

The Vatel Institute of Hospitality Management na Alliant International University oferuje wyjątkową edukację gościnności ukierunkowaną na zarządzanie amerykańskie. Jakość edukacji połączona z wyjątkowymi płatnymi stażami w najbardziej luksusowych hotelach na świecie sprawia, że ​​programy te są odskocznią do świetnej międzynarodowej kariery.

Los Angeles to jedno z najbardziej zróżnicowanych i aktywnych miast w kraju oraz stolica rozrywki na świecie.97809_BannerHotels1.jpg

Znany często z inicjałów LA i nazywany Miastem Aniołów, Los Angeles jest światowym centrum biznesu, handlu międzynarodowego, rozrywki, kultury, mediów, mody, nauki, technologii i edukacji.

Los Angeles znalazło się na trzecim miejscu najbogatszego miasta i piątego pod względem potęgi i wpływów miasta na świecie, za Nowym Jorkiem w Stanach Zjednoczonych. Najbardziej luksusowe marki hotelowe można znaleźć w Los Angeles i okolicach.

Licencjat i MBA ze specjalizacją w zarządzaniu hotelarskim oferowane są przez Instytut Zarządzania Gościnnością Vatel na Alliant International University.

Kampus Alliant's Los Angeles znajduje się w Alhambra, w zachodnim regionie San Gabriel w hrabstwie Los Angeles. Osiem mil od centrum miasta, kampus w Los Angeles daje studentom natychmiastowy dostęp do rozległej metropolii. Programy w Los Angeles mogą nie być dostępne dla wszystkich studentów. Zapytaj specjalistę ds. Rejestracji o szczegóły.97819_Group2photoshooting.jpg

Obszar wokół kampusu to dynamiczna koncentracja rozrywki, biznesu i przemysłu. Dwie trzecie 100 największych korporacji państwowych ma swoją siedzibę w tym kręgu.

Kampus jest domem dla 23 sal lekcyjnych, sali wideokonferencyjnej, zintegrowanej sali komputerowej, laboratorium komputerowego, przestrzeni do nauki grupowej i dwóch salonów studenckich. Ponad 600 studentów zapisało się rocznie w wielu szkołach i programach.

Alliant International University osiągnął najwyższy poziom akredytacji dostępny w Stanach Zjednoczonych; WASC Senior College i University Commission (WSCUC) , regionalna instytucja akredytująca uznana przez Departament Edukacji Stanów Zjednoczonych i ta sama agencja, w ramach której akredytowane są inne prestiżowe szkoły w Kalifornii i zachodnim USA, takie jak Stanford, USC i UCLA.

Misją Vatel i Alliant jest kształcenie kolejnego pokolenia menedżerów i liderów największej i najbardziej dynamicznej branży na świecie. Osiągamy naszą misję poprzez dążenie do doskonałości w nauczaniu, silną współpracę z liderami branży hotelarskiej, rzeczywiste praktyczne doświadczenia i nieocenioną międzynarodową ekspozycję.

Praktyczne doświadczenie zawodowe jest istotnym elementem naszych programów akademickich i oferuje całościowe zrozumienie branży hotelarskiej, poprawiając definicję i osiągnięcie celów zawodowych każdego ucznia.

Studenci przechodzą przez każdy program w kohorcie z kursami dostosowanymi do ich grupy. Struktura kohortowa zapewnia uczniom zajęcia, których potrzebują do ukończenia studiów na czas.

59761_thumb_vatel-international-business-school-of-hospitality--management-noborder_1456441881.jpg

Nasi wykładowcy są ekspertami w zakresie edukacji menedżerskiej i starają się przygotować naszych studentów do udanej kariery w międzynarodowym zarządzaniu hotelarskim.

Vatel USA jest członkiem National Association for College Admission Counselling (NACAC) i podpisuje Oświadczenie o zasadach dobrej praktyki.

Lokalizacje

Los Angeles

Address
3325 Wilshire Blvd; Suite #650
CA 90010 Los Angeles, Kalifornia, Stany Zjednoczone

Programy

Ta szkoła oferuje również: