Vanderbilt Peabody College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Peabody College edukacji i rozwoju człowieka robi różnicę w życiu tysięcy ludzi poprzez tworzenie nowej wiedzy. Niektóre z naszych ostatnich prac skupia się na zrozumieniu, jak:

różnice kulturowe wpływają na umiejętności językowe polityka publiczna wpływa administracji szkolnej społeczności nastolatków może złagodzić depresję lub skutków depresji u matki na dzieci co robi i nie działa z federalnego wsparcia dla bezdomnych rodzin co będzie dalej z pre-K programów edukacyjnych i jak stan Tennessee może poprawić realizację edukacji i Opieki Społecznej

W tych i wielu innych projektów, Peabody partnerzy z metropolii, państwa i organizacje krajowe dotyczące finansowanych projektów badawczych. Nasza współpraca z większej społeczności Vanderbilt otwiera się jeszcze więcej możliwości eksploracji.

Jesteśmy w rankingu wśród najlepszych. Każdego roku US News & World Report szeregi Peabody wśród najlepszych szkół wyższych edukacji w kraju, Do 2017 roku, programy Peabody rankingu są:

Administracja / Nadzór, 1 Edukacja Specjalna, 2 Polityka Edukacja, 4 Edukacja elementarna, 5 Curriculum / Instruction, 6 Psychologia edukacyjna, 8 Szkolnictwo wyższe Administracja, 8 Secondary Education, 9

Lokalizacje

Nashville

The Department of Psychology and Human Development, Peabody College

Address
Vanderbilt University Peabody College · 230 Appleton Place
TN 37203 Nashville, Tennessee, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 615-322-8141