Virginia International University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O Virginia International University Wartości użytkowej jest uczelnią non-profit zobowiązuje się do ustanowienia nowego standardu w zakresie szkolnictwa wyższego. Poprzez nasze podejście studenta i staramy się zapewnić najbardziej korzystne warunki do nauki dostępne w dowolnym miejscu. Nasze programy są tak skonstruowane, aby umożliwić studentom dużą elastyczność w projektowaniu i kierunku swoich studiów. Jednocześnie, każdy student jest przypisany osobistego mentora, który działa jako przewodnik w wyborze kursu i orientacji zawodowej. Wartości użytkowej oferuje stypendia za naukę na wysokie potencjalnych studentów, ponieważ uważamy, że dobra edukacja powinna być dostępna dla wszystkich, także tych, którzy nie mają niezbędnych środków w celu kontynuowania studiów wyższych.

Aby nadążyć z najnowszych osiągnięć w dziedzinie technologii i nauki, nasz program nauczania i materiały są regularnie sprawdzane i poprawiane, a nasi instruktorzy otrzymają dalsze szkolenie, jak to konieczne. Jako studenci blisko zakończenia ich programów, Viu doradcy zawodowi pomagają umieścić je w innych pozycjach staży i pracy studyjnej z lokalnymi firmami i organizacjami.

Benchmarki w Historii PZP

Od swojego powstania w 1998 roku, Virginia International University poczyniła znaczne postępy w złożonym procesie tworzenia nowego uniwersytetu. Poniżej znajdują się niektóre z kamieni milowych w historii naszej instytucji:

Koncepcja Virginia International University został opracowany przez dr Isa Sarac którzy po zwiedzaniu kilku miejscach w Stanach Zjednoczonych, z siedzibą Wartości użytkowej w Fairfax, Virginia w sierpniu 1998 r. Państwowa Rada Szkolnictwa Wyższego w Wirginii (SCHEV) dozwolone wartości użytkowej Aby rozpocząć Master of Business Administracjami Programu 23 grudnia 1998. SCHEV przyznane uprawnienia do zaoferowania szereg dyplom i certyfikat programy na 9 sierpnia 1999 roku. W dniu 25 maja 2000 SCHEV dał władzę Viu stopnia uprawniający do MBA Program, a później w tym samym roku przyznano pozwolenie na rozpoczęcie matury Program w dziedzinie informatyki i zarządzania przedsiębiorstwem. Master of Science in Information Systems rozpoczęła się w dniu 24 kwietnia 2003 r. Virginia International University odbyło się pierwsze rozpoczęcie w dniu 4 maja 2006 z 20 absolwentów Udział w Fairfax County Country Club. Akredytującego Rada niezależnych kolegiów i szkół (ACICS), A Narodowa Agencja akredytacji przyznano akredytację Virginia Międzynarodówki Uniwersytet na wiosnę 2008 roku (15 kwietnia). Virginia Walne Zgromadzenie Dom Wspólny Komitet Rozdzielczość przedstawił uczelni z literą "Polecając Virginia International University z okazji jej akredytacji i 10-lecia" w dniu 23 kwietnia 2008 roku.

Misja

Misją Virginia International University jest kształcenie studentów z całego świata przez wysoko wykwalifikowanych, równie zróżnicowanym wykładowców i pracowników, przy jednoczesnym dążeniu do zapewnienia programów akademickich na poziomie absolwent studiów licencjackich i certyfikatów, które rodzą się z ciekawości intelektualnej, krytyczne myślenie i kreatywność pilnie potrzebne w globalnej społeczności i zaangażowanie w dostarczanie studentom wiedzy do osiągnięcia doskonałości w dziedzinie badań, nauki i twórczych.

Cele wartości użytkowej Learning

Po ukończeniu Uniwersytetu Międzynarodowego Wirginii, uczniowie będą mogli:

Pomyśl, krytycznego i twórczego Skutecznego porozumiewania się w mowie i piśmie Wykazać się wiedzą poprzez dyscypliny naukowej i zrozumieć, że dyscyplinę w stosunku do większego świata Wydajnie pracować indywidualnie oraz w grupach Wykorzystywać swoją wiedzę i umiejętności, aby wnieść pozytywny wkład do społeczeństwa Użyj powodu, aby podejmować decyzje w oparciu o zrozumienie etyki, szacunku dla różnorodności, oraz świadomości zagadnień związanych z równowagi Weź udział w kształceniu ustawicznym Wykazują rzetelności zawodowej, przywództwa i skutecznych umiejętności współpracy

FILOZOFIA

Jako wspólnota uczniów, pracowników i wykładowców wyciągnąć z różnych narodowych, kulturowych i społecznych środowisk, wartości użytkowej ma na celu poprawę środowiska, w którym wolność myśli i różnych interpretacji ludzkich doświadczeń są pielęgnowane. To jest nasza nadzieja i oczekiwanie, że każdy członek uniwersytetu opracuje większej świadomości i wrażliwości na potrzeby innych członków, jak również do tych poza naszym kampusie, którzy są mniej uprzywilejowani. W realizacji tej misji, uczelnia dąży do efektywnego wykorzystania wszystkich dostępnych środków w celu zapewnienia najwyższej jakości usług dla swoich studentów, wykładowców i pracowników. Ostatecznym celem PZP jest nie mniejsza niż uczonych absolwent moralnego, intelektualnego i doskonałości zawodowej, który będzie nie tylko lepszego życia dla siebie i swoich rodzin, ale kto będzie prowadzić drogę do lepszego świata dla wszystkich.

W celu realizacji misji i filozofii uniwersytetu, wartości użytkowej jest zobowiązana do osiągnięcia następujących celów:

Pozyskania i utrzymania doskonałą i zróżnicowaną wykładowców i pracowników do wspierania nauczania, badań i misja usługi uczelni Aby podnieść środowiska nauki uczelni w celu przyciągnięcia i utrzymania doskonałe studentów z całego świata, a także z USA Aby zaoferować doświadczeń edukacyjnych poza klasą, że wzmocnienia tradycyjnego nauczania i przygotowania studentów do globalnej siły roboczej Aby zaoferować program up-to-date, które są istotne, zapewnienie każdemu uczniowi ma następujące kompetencje: krytycznego myślenia, rozumowania analitycznie, aby rozwiązać problemy realistycznie i wyraźnie komunikować Aby dążyć do zapewnienia skutecznych możliwości pośrednictwa pracy dla studentów

Lokalizacje

Fairfax

Address
4401 Village Dr
22030 Fairfax, Virginia, Stany Zjednoczone