University of Illinois at Urbana-Champaign

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego Illinois?

University of Illinois, położony w samym sercu, zapewnia edukację na najwyższym poziomie z dostępem do najnowocześniejszych badań, jednocześnie promując rodzinną atmosferę. W Wyższej Szkole Nauk Rolniczych, Konsumenckich i Środowiskowych (ACES) znajduje się pięć kierunków Professional Science Master: Produkcja rolnicza (obejmuje nauki o zwierzętach, nauki o uprawach i zrównoważoną produkcję), Bioprocesing

College of Liberal Arts

Chociaż nasze kierunki i koncentracje są z pewnością różnorodne, tematem jednoczącym jest nacisk na uczenie się poprzez pracę w klasie i współpracę z partnerami branżowymi. Nasz program jest prowadzony przez zewnętrzną radę doradczą złożoną z kierownictwa wyższego szczebla z wielu firm z listy Fortune 500.

Co robimy i dlaczego to ma znaczenie

Nasz światowej klasy wykładowca pracuje nad rozwojem swoich dziedzin, aby pomóc w tworzeniu obfitego jedzenia, energii i zdrowego środowiska.

Biuro Illinois Professional Science Master pomaga uczniom nawigować na ścieżce edukacyjnej i zawodowej. Ten rodzaj pomocy doprowadził do stuprocentowego stażu i 92% stażu w ciągu 12 miesięcy od ukończenia studiów. Przybywający studenci są również parowani z jednym z ponad 200 absolwentów PSM w zakresie mentoringu.

Złóż wniosek już dziś, aby dołączyć do rodziny University of Illinois.

University of Illinois właśnie zajął pierwsze miejsce na uniwersytetach publicznych na środkowym zachodzie w zakresie najlepszego zwrotu z inwestycji (zwrot z inwestycji).

Urbana-Champaign to mikro-miejska oaza z dostępem do światowej klasy występów, galerii sztuki, miejsc muzycznych i innych. Ponadto jest to krótka wycieczka do Chicago, St. Louis i Indianapolis.

Złóż wniosek już dziś!

Lokalizacje

szampan

Address
204 Coble Hall 801 S. Wright Street
61820 szampan, Illinois, Stany Zjednoczone